Satış ve Pazarlama İçin Kurumsal Çözümler

Satış ve Pazarlama İçin Kurumsal Çözümler

Sahada dağınık ekipleri olan veya belirli bir alanda hareketli ekiplere sahip, ekiplerini ve bilgilerini takip etmek ve yönetmek isteyen işletmeler mobil çözümler ile artık çok daha güçlü olacak.

Satış ve Pazarlama İçin Faydaları

Satış ve Pazarlama İçin Faydaları

Teknolojik ürünlerin operasyonun merkezinde yer almaya başladığı satış ve pazarlama ekipleri için Casper mobil cihazlar mobilitenin gerektiği her anda işletmelerin iş akışını yönetmelerini sağlar. Geniş alanda çalışan saha ekipleri, dar alanda hareketli çalışması gereken pazarlama ekipleri ve ekiplerden gelen verileri takip edip yönetmek isteyen yöneticiler için gereken performans ile gücü hissedebilirsiniz.

  • Güvenli Teknoloji
  • Yüksek Performans
  • Mobil Tasarımlar

Satış & Pazarlama İçin Uygun Ürünler

Casper VIA S48

Performansa Tarz Katan Tasarım

Performansı ve şıklığı gittiğiniz her yere taşıyın diye VIA S48'de tasarım ve güç ideal dengede. Maksimum ekran genişliği, yüksek depolama alanı, canlı renkler ve güçlü batarya performansı gibi bir tabletten beklediğiniz tüm ayrıcalıklar VIA S48'de bir arada!

Casper VIA L20

Hayatı Renkleriyle Yakala

Casper L20 tablet, çoklu işlem kapasitesi ve 8 çekirdekli yapısıyla günlük işlerinizi akıcı bir şekilde yapar, hem iş hem de eğlence sunar.

Casper VIA S20

Çarpıcı Full HD Ekran

Casper S20 tablet,  10” ekran boyutu ve yüksek çözünürlüğüyle daha fazla detay ve görsellik sunar. Otomatik odaklı arka kamerayla en güzel anlarınızı biriktirmeye başlayın!