Video Düzenleme İçin Kurumsal Çözümler

Video Düzenleme İçin Kurumsal Çözümler

Güçlü yapay zeka destekli araçlara ve üst düzey renk kalitesine sahip cihazların gelişmiş Casper Teknoloji Çözümleri ile video görsel yaratımınızı güçlendirin.

Video Düzenleme İçin Faydaları

Video Düzenleme İçin Faydaları

Video düzenleme alanında yüksek performanslı ürünler sunan Casper İş Çözümleri iş yapış şekillinizi kolaylaştıracak ve çalışmalarınızın verimini artıracaktır. Ürün gamında bulunan profesyonel monitörler, güçlü ekran kartlı masaüstü ve diz üstü bilgisayarları, video teknolojilerine uyumlu ve yüksek performans elde edeceğiniz ürünlerdir.

  • Güncel Teknoloji
  • Yüksek Performans
  • Geniş Ekran Desteği

Video Düzenleme İçin Uygun Ürünler

Excalibur G900

GTX ve RTX Ekran Kartı Seçenekleri ile Oyun Deneyimini Katla!

Excalibur G900 oyun bilgisayarı ihtiyacın olan performansa göre bir çok ekran kartı seçeneği sunar. 4 farklı ekran kartı ile NVIDIA’nın Turing mimarisinden GTXve RTX ekran kartlarını seçebilirsin.

Excalibur E600

Gözler Hep Üzerinde

Hız, güç, verimlilik ve performans... Rakiplerinle aranda büyük bir fark var... Mükemmelleştirilmiş Casper Excalibur E600, oyun gerçekliği, hız, güç ve verimlilik sunmak için oyuncular ve içerik üreticileri için dünyanın en iyi GPU mimarisi olan NVIDIA , Ampere teknolojisi ile güçlendirilmiş yeni nesil NVIDIA® GeForce RTX 3000 serisi grafik kartlarını destekler. Son teknoloji GDDR6X ve GDDR6 Vram teknolojisini barındıran yeni nesil ekran kartları ile performansınız katlanırken eşsiz bir VR deneyimi yaşarsınız.

Excalibur G780

Hızlı ve Geniş Ekranda Gaming Laptopunu Oluştur

Excalibur G780 oyun ve performans bilgisayarı birbirinden farklı ekran kartı opsiyonları ile ihtiyacına göre konfigüre edebilme imkanı sunar. NVIDIA’nın Turing mimarisinden GTX ve RTX ekran kartlarını seçebilir, oyun deneyiminizi katlayabilirsin.

Excalibur G770

GTX Ekran Kartı ve 10. Nesil İşlemci ile Kontrol Sende

Excalibur G770 oyun bilgisayarı, çeşitli ekran kartı, işlemci, lisans, bellek, depolama ve hatta ekran çeşitlerinden dilediğini seçip konfigüre etmeni sağlar. İhtiyacın olan oyun bilgisayarı performansına en üstün kalitede parçalar ile ulaşabilirsin.