Video ve Görsel Düzenleme İçin Kurumsal Çözümler

Video ve Görsel Düzenleme İçin 
Kurumsal Çözümler

Güçlü yapay zeka destekli araçlara ve üst düzey renk kalitesine sahip cihazların gelişmiş Casper Teknoloji Çözümleri ile video görsel yaratımınızı güçlendirin.

Video ve Görsel Düzenleme İçin Faydaları

Video ve Görsel Düzenleme İçin Faydaları

Video ve görsel düzenleme alanında yüksek performanslı ürünler sunan Casper İş Çözümleri iş yapış şekillinizi kolaylaştıracak ve çalışmalarınızın verimini artıracaktır. Ürün gamında bulunan profesyonel monitörler, güçlü ekran kartlı masaüstü ve diz üstü bilgisayarları, video  ve görsel teknolojilerine uyumlu ve yüksek performans elde edeceğiniz ürünlerdir.

  • Güncel Teknoloji
  • Yüksek Performans
  • Geniş Ekran Desteği

Video ve Görsel Düzenleme İçin Uygun Ürünler

Kurumsal iş Bilgisayar Excalibur E600

Gözler Hep Üzerinde

Hız, güç, verimlilik ve performans... Rakiplerinle aranda büyük bir fark var... Mükemmelleştirilmiş Casper Excalibur E600, oyun gerçekliği, hız, güç ve verimlilik sunmak için oyuncular ve içerik üreticileri için dünyanın en iyi GPU mimarisi olan NVIDIA , Ampere teknolojisi ile güçlendirilmiş yeni nesil NVIDIA® GeForce RTX 3000 serisi grafik kartlarını destekler. Son teknoloji GDDR6X ve GDDR6 Vram teknolojisini barındıran yeni nesil ekran kartları ile performansınız katlanırken eşsiz bir VR deneyimi yaşarsınız.

Excalibur G770

Casper Gücüyle yaratıcılığınızı ortaya çıkarın!

Güçlü donanımlarıyla yeni iş bilgisayarı tercihiniz olacak, tasarımlarınıza hız, detay ve kolaylık katacak Excalibur G770, satın alma öncesi özelleştirme seçenekleriyle ideal kurumsal çözümlere imkan sağlıyor.