Yüksek Öğretim İçin Kurumsal Çözümler

Yüksek Öğretim İçin Kurumsal Çözümler

Okullarda ve kampüslerde Casper ürünleri ile istenilen bilgilere ulaşırken gücü hissedin. İlgi alanlarınızın en uç noktalarındaki bilgilere en hızlı şekilde ulaşın.

Yüksek Öğretim İçin Faydaları

Yüksek Öğretim İçin Faydaları

Yüksek öğretim alabileceğiniz okullarda ve kampüslerde ihtiyaçlarınızı karşılayacak Casper ürünleri ile istenilen bilgilere ulaşırken gereken performans ve gücü hissedecek ve üretkenliğinize katkıda bulunacak ilgilendiğiniz konulara dair bilgilere en hızlı şekilde ulaşacaksınız.

  • Güncel Teknoloji
  • Yüksek Performans
  • Ergonomik Tasarım

Yüksek Öğretim İçin Uygun Ürünler

Excalibur G900

GTX ve RTX Ekran Kartı Seçenekleri ile Oyun Deneyimini Katla!

Excalibur G900 oyun bilgisayarı ihtiyacın olan performansa göre bir çok ekran kartı seçeneği sunar. 4 farklı ekran kartı ile NVIDIA’nın Turing mimarisinden GTX ve RTX ekran kartlarını seçebilirsin.

Excalibur G780

Hızlı ve Geniş Ekranda Gaming Laptopunu Oluştur

Excalibur G780 oyun ve performans bilgisayarı birbirinden farklı ekran kartı opsiyonları ile ihtiyacına göre konfigüre edebilme imkanı sunar. NVIDIA’nın Turing mimarisinden GTX ve RTX ekran kartlarını seçebilir, oyun deneyiminizi katlayabilirsin.

Excalibur G770

GTX Ekran Kartı ve 10. Nesil İşlemci ile Kontrol Sende

Excalibur G770 oyun bilgisayarı, çeşitli ekran kartı, işlemci, lisans, bellek, depolama ve hatta ekran çeşitlerinden dilediğini seçip konfigüre etmeni sağlar. İhtiyacın olan oyun bilgisayarı performansına en üstün kalitede parçalar ile ulaşabilirsin.