Server ve Workstation

Çığır açan gerçeküstü tasarım, modelleme ve içerik oluşturma performansı sunan Casper Server ve Workstation ailesi iş performansınızı farklı noktalara taşımak için tasarlanmıştır.

Server ve Workstation

Casper Pro Mainstream İş İstasyonu

Yüksek performanstan vazgeçmeden tasarruf sağlamanın önemli bir seçeneği olan Casper Pro Mainstream C422 chipseti ile birlikte gerçek iş istasyonu performansı yaşatır.

Casper Pro  Mainstream  İş İstasyonu

Casper Pro Mainstream İş İstasyonu

Yüksek performanstan vazgeçmeden tasarruf sağlamanın önemli bir seçeneği olan Casper Pro Mainstream C422 chipseti ile birlikte gerçek iş istasyonu performansı yaşatır.

Casper Pro Expert
İş İstasyonu

Hem yaratıcı hem gerçeküstü hem de çığır açan sonuçlara ulaşmak için sunduğu alternatiflerle birlikte her zaman en güçlüsünü hissettirecek.

Casper Pro Expertİş İstasyonu
Fonksiyonel  İş İstasyonu Chipseti

Fonksiyonel İş İstasyonu Chipseti

Dual işlemci desteği, 16 DIMM yuvası, çoklu PCIe slotları, Dual Gigabit Ethernet, çoklu USB port desteği ve ECC ve RDIMM desteği sunan fonksiyonel iş istasyonu chipseti her türlü genişleme imkanını verir.

İş Yükünü AzaltanHızlı Depolama

İş Yükünü Azaltan
Hızlı Depolama

Klasik SSD’lere göre 5.3x kadar daha hızlı SSD’ler ile sunulan Casper İş İstasyonları yüksek arayüz okuma hızı ile birlikte güçlü olmanızı sağlar.

Yüksek DDR  Performansı

Yüksek DDR Performansı

Casper İş İstasyonları sunduğu ECC (Error Correcting Code) bellek desteği ile kararlı performans sunarken sistem çökmesi olasılığını minimum düzeye indirir. Hataların tespitini otomatik olarak tespit eden ECC ile bellek hataları otomatik olarak onarılır.

Üst Düzey Verimlilik İçin Windows

Üst Düzey Verimlilik İçin Windows

Çoklu görevlerde uzmanlaşmanızı sağlayacak dört işi aynı anda ekranda tutturma özelliği, sanal masa üstü oluşturarak kalabalık ekrandan ayrılıp istediğiniz öğelerle çalışma imkanı, gelişmiş şifreleme etki alanı desteği ve sanal makine desteği özellikleriyle Casper İş İstasyonu ile mükemmel uyumlu Windows ürünleri tercih edilmektedir.

Server ve Workstation İçin Uygun Ürünler

CSP.PRO.WS911F4

Hızlı Depolama

Klasik SSD’lere göre daha hızlı SSD’ler ile sunulan Casper İş İstasyonları yüksek arayüz okuma hızı ile birlikte güçlü olmanızı sağlar.

CSP.PRO.WS711F3

Yüksek DDR Performansı, Üst Düzey Verimlilik

Casper İş İstasyonlarının sunduğu ECC (Error Correcting Code) bellek desteği ile kararlı performans sunarken sistem çökmesi olasılığını ise minimum düzeye indirir. Hataların tespitini otomatik olarak tespit eden ECC ile bellek hataları otomatik olarak onarılır.

CSP.PRO.WS711F2

Yaratıcı ve Gerçeküstü

Klasik SSD’lere göre 5.3x kadar daha hızlı SSD’ler ile Casper İş İstasyonları yüksek arayüz okuma hızı ile birlikte güçlü olmanızı sağlar.

CSP.PRO.WS711F1

Gerçeküstü Tasarım

 Casper Server ve Workstation ailesi ile iş performansınızı optimum seviyeye taşırken performanstan vazgeçmeden tasarruf sağlayın.

|| (request()->tab == 'enterprise' ))