Excalibur G770

Casper Gücüyle yaratıcılığınızı ortaya çıkarın!

Güçlü donanımlarıyla yeni iş bilgisayarı tercihiniz olacak, tasarımlarınıza hız, detay ve kolaylık katacak Excalibur G770, satın alma öncesi özelleştirme seçenekleriyle ideal kurumsal çözümlere imkan sağlıyor.

Çoklu İşlemci Gücü

Eşzamanlı çoklu işlemcilerde sunduğu akıcı performansla sorunsuz geçişler sağlayan Excalibur G770'de, 6 çekirdekli Core i7-10750H ya da Core i5-10300H işlemcileriyle performans her zaman zirvede. Hyper-Threading gibi özel teknolojilerden aldığı destek ile çalışmalarınıza ara vermeden devam etmenizi sağlayan işlemciniz, yapabileceklerinizin sınırlarını çok genişletiyor.

Çoklu İşlemci Gücü
  • 10. Nesil İşlemciler
  • 4&6Çekirdek
  • 5.0 GHz Max Turbo Hız
  • %20 DahaHızlı

GTX Farkıyla Daha Verimli Çalışın

NVIDIA'nın en yeni nesil ve güncel Turing ekran kartları ile donatılmış Excalibur G770 iş bilgisayarı, isteğinize göre seçebileceğiniz farklı grafik kartı opsiyonları sunar. Böylece işinizin ihtiyaçlarına en uygun olacak şekilde özelleştirilebilen Excalibur G770, maliyet ve zamandan tasarruf etmenizi sağlarken, çalışmalarınıza hız ve verim katıyor.

GTX Farkıyla Daha Verimli Çalışın

Canlı Renk Deneyimi

Çizim, tasarım veya video editing gibi renk ve detayların en önemlşi olduğu işlerde, aradığınız performansı sunacak her şey Excalibur G770'de. En küçük ayrıntılarda dahi hızlı ve güçlü G770, anti-glare teknolojisiyle ofis dışında çalışırken dahi aynı verimi almanızı sağlıyor, günün her saati ve her ortamda canlı bir renk deneyimi sunuyor.

Canlı Renk Deneyimi
  • 250 NIT Parlaklık
  • 178 DereceGeniş Açı
  • Anti-Glare Teknolojisi

İnce Tasarım, Geniş Ekran!

Excalibur G770 iş bilgisayarınız, 5.5 mm ultra ince çerçevesiyle ekranınızda daha geniş bir çalışma alanı sağlarken, şık bir görünüm de sunuyor. Birden fazla ekranda çalışmaya alışık olanlar için de ideal Excalibur G770, çoklu ekran desteğiyle çalışmalarınızı daha geniş alanlara yayabiliyor.

İnce Tasarım, Geniş Ekran!

Ultra Performans, Uzun Ömür

Uygulamaların özel gereksinimlerine göre termal soğutma sistemini otomatik olarak çalıştıran iş istasyonunuz Excalibur G770, böylece yüksek performansa ya da ısınmaya bağlı oluşabilecek tüm sorunların önüne geçiyor, uzun yıllar yavaşlama veya kesinti olmadan çalışmanızı sağlıyor.

Ultra Performans, Uzun Ömür

Yaratıcılığınızı kısıtlamayın!

Yaratıcılığı kısıtlamayan Excalibur G770 iş bilgisayarı, mimarlar, mühendisler, grafikerler ve tasarımcılar için en özel serilerden birisi. 2 kg ağırlığı ve ince tasarımı sayesinde taşınabilirlik konusunda tüm şartları kullanıcılar için ideal hale getiren Casper, Excalibur G770 modeliyle her ortamı çalışma alanına çeviriyor. Acil durumlarda, farklı ortamlarda kesintisiz çalışma desteği sunarken kablosuz bağlantıda da en yeni teknolojiyi destekliyor.

Yaratıcılığınızı kısıtlamayın!
WIFI 6 AX HIZI

WIFI 6 AX HIZI

WIFI 6 AX hızı, daha geniş kapsama alanlarıyla çalışmalarınıza istediğiniz yerden devam etmenizi sağlıyor. Intel’in en yeni lanse ettiği WIFI 6 kablosuz bağlantı teknolojisi ile kablolara bağlı kalmadan özgürce her yerde projelerinize devam edebilirsiniz. Bir önceki nesil 9560AC modellerinde göre yaklaşık %25’e varan daha geniş kapsama alanı ve daha hızlı çözümlerle yükselen verimin tadını çıkarın.

DOLBY® DIGITAL

DOLBY® DIGITAL

Video hazırlarken, sunum yaparken veya eğlence amaçlı müzik veya filmlerde, özelleştirilmiş hoparlörleriyle Dolby Digital ses sisteminin kalitesi sizinle. En yüksek seslerde dahi üstün netlikte ses deneyimi yaşatan ofis bilgisayarı Excalibur G770 ile çalışırken dinleyeceğiniz müzikler veriminizi ve üretkenliğinizi katlamaya hazır olun.

Kurumsal İş Bilgisayarı Excalibur G770

Yeni iş bilgisayarı Excalibur G770’de performans, hız ve kalitede bir arada! Akıcı performansıyla zorlu işleri kolaylaştıracak Excalibur G770 ile bekleme süreleri de ortadan kalkıyor. Casper Kurumsal Çözümleri’nin bütçe dostu fiyatı ile öne çıkan modeli Excalibur G770, sunduğu premium özellikler sayesinde işletmelerin teknoloji dönüşümünü sağlıyor.  Güçlü donanımların, eşsiz tasarım ile harmanlandığı Excalibur G770, ofis bilgisayarı olmasının çok daha ötesinde. Satın alma öncesi özelleştirme seçenekleri gibi Casper’a özgü cazip özelliklere sahip Excalibur G770 iş bilgisayarı ile beklentiler eksiksiz bir şekilde karşılanıyor.

İş Bilgisayarı Excalibur G770 ile Performansı Siz Belirleyin!

Ofis bilgisayarı olarak tercih edilecek Excalibur G770, yapılacak iş ne olursa olsun güçlü donanımlarıyla kesintisiz bir destek sağlıyor. Satın alma öncesinde 6 çekirdekli Core i7-10750H ya da Core i5-10300H gibi seçimlerin yapılarak özelleştirilebilecek iş bilgisayarı, böylece ofislerdeki ihtiyaç duyulan iş gücünü sunuyor. Excalibur G770 ile sınırı işler değil, kullanıcılar belirliyor. Yeni nesil işlemciler ile performans arttırılırken Excalibur G770’de GTX ekran kartıyla verimlilik sağlanıyor. Daha verimli çalışılması adına NVidia’nın yeni Turing ekran kartlarıyla eşsiz kareleri ekrana taşıyan G770, bu sayede kaliteden ve performanstan ödün verilmeden ihtiyaçları karşılıyor. İş bilgisayarında yeni tasarımlar, video düzenlemeleri gibi farklı işlemlerde, performans ve grafik kalitesi önemli olurken, ekrana yansıyacak görüntülerde de renk ve ton zenginliği önemli. 250 NIT parlaklık ile desteklenen 178 derece geniş açılı ekran, böylece her bir pikselde gerçek renk tonlarını yansıtıyor. En küçük detaylarda dahi rahat bir çalışma imkanı elde edilen Excalibur G770 iş bilgisayarı, böylece kullanıcıların da beğenisini topluyor.

Kesintisiz, Güvenli Kullanımla Tanışın!

Donanımların yanı sıra kullanıcıların sağlığının da ihmal edilmediği Excalibur G770’de anti glare teknolojisi ile uzun çalışma sürelerinde dahi herhangi bir yorgunluk yaşanmıyor. Özel koruyucular, sağlıklı bir çözüm sunarken, güçlü batarya ile desteklenen iş bilgisayarı, mobil kullanımlarda da uzun saatler boyunca enerjiye ihtiyaç duymuyor. Özel soğutma sistemi ile sessiz bir çalışmanın olması ise tüm çalışma ortamlarında kişileri kısıtlamıyor. İnce tasarımı ve hafif yapısıyla her zaman çalışmaya hazır olan ve kolay bir şekilde taşınabilen Excalibur G770, kesintisiz çalışma desteği ile ofis çalışanlarının da favori modellerinden birisi. WiFi 6 AX ve Dolby Digital ses kalitesi gibi sayısız yeni teknolojiler ile donatılan Excalibur G770 iş ve ofis bilgisayarı için hemen teklif alabilir ve işletmenizde dijital dönüşümü Casper ile başlatabilirsiniz.