Excalibur G900

Performansın Profesyonel Hali

En güçlü programlarda detaylı tasarımlar... İşlemciden ekran kartına, tasarımdan soğutuculara, her detayda mükemmeli sunan Excalibur G900, performansta tüm beklentileri karşılamaya hazır.

 

Performans ve Üretkenlikte Sınırları Kaldırın!

Casper’ın kurumsal çözümlerde en çok tercih edilen modellerinden birisi olan Excalibur G900, performans ve üretkenlikte sınırları kaldırıyor. Her bir detayında kullanıldığı alanlardaki beklentilerin göz önünde bulundurulması, G900’ü vazgeçilmez kılıyor. G900’de performansın arkasındaki en büyük güç olan işlemci, çoklu görev yönetiminde kesintisiz ve aralıksız destek sağlıyor. 6 çekirdekli 10.Nesil Intel Core İ7-10750H ile 5.0GHz turbo hızı destekleyen işlemci, türevlerine göre yüzde 20 daha fazla hız sunuyor.

 • i7 İşlemci
 • 6Çekirdek
 • 5.0GHz Turbo Hızı
 • %20Daha Hızlı
Performans ve Üretkenlikte Sınırları Kaldırın!

GTX ve RTX Ekran Kartları

Satın alma aşamasında özelleştirme imkanı bulunan G900 ofis bilgisayarı, böylece kullanıcıların zorlu işlerinde en iyi performansı sunuyor. En yeni nesil Turing ekran kartları; 6GB GTX1660Ti 192Bit, 6GB RTX2060 192Bit, 8GB RTX2070 256Bit ya da 8GB RTX2070 SUPER 256Bit gibi opsiyonları sayesinde kontrol ve güç her zaman sizinle!

GTX ve RTX Ekran Kartları

RTX Ekran Kartı Nedir?

NVIDIA RTX Grafik kartları 3 ana özellik ile bilinir. Yapay zeka, ışın izleme ve programlanabilen gölgeleme… Bu eşsiz özellikleri sayesinde, en ağır video ve tasarım programlarında dahi akıcı performansıyla dikkat çekiyor. Ofis bilgisayarları için sağlanan üstün özellikler, en yüksek hızda gerçekçi görüntüleriyle etkileyici bir performansa imza atıyor.

Yapay Zeka
“Deep Learning Super Sampling” yani kısaca DLSS teknolojisi öğrenerek sizin yapacağınız işlemlere daha kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

Işın İzleme
Işın izleme teknolojisi ile her detay artık daha gerçekçi. 

Programlanabilen Gölgeleme
Bir kayalığın arasında kalan en ufak detaylar dahi daha net ve gerçekçi.

RTX Ekran Kartı Nedir?

Mimar, Mühendis, Grafiker, Tasarımcı

G900 notebook modeli, ultra ince ve hafif tasarımla bir araya gelen güçlü donanımlarıyla tasarımcı, grafiker, mühendis ya da mimar gibi güçlü programlarla çalışanlar için özel olarak tasarlandı

Mimar, Mühendis, Grafiker, Tasarımcı

Gerçek Detaylar& Ultra Hız

4ms ultra hızlı yenilenme süresi, G900’ü alanının lideri yapıyor. 144HZ ve 240HZ seçeneklerine sahip laptop modeli, 15.6 IPS ekranda %72 renk gamut oranı sunuyor. Böylece tasarımlarda zengin ve gerçekçi renk seçenekleriyle birlikte geniş ekrana hayal gücünün yansıtılmasını sağlıyor

Gerçek Detaylar& Ultra Hız
 • 144HZ & 240HZ Yenileme Hızı
 • 4ms Yenilenme Süresi
 • 300NITIPS EKran
 • %72 Color Gamut

Daha İnce, Daha Net

Türkiye’nin en ince çerçeve tasarımlarından birine sahip olan Excalibur G900 sadece 4.7mm inceliğindeki çerçeve ile daha küçük boyutlarda ekranı geniş açı ile sunuyor. Üstelik çoklu ekran çalışmalarında da yüksek çözünürlük desteği ile işlerde tüm detaylar kontrol altında tutuluyor.

Daha İnce, Daha Net

Ultra İnce, Dayanıklı Tasarım

En ağır görevlerde dahi sizi yarı yolda bırakmayacak Excalibur G900, sadece 2.1 kg ağırlığı ve 21.4 ile 24.4mm arasında değişen inceliği ile ihtiyaç duyulan her alanda destek sağlıyor. Sınırları ortadan kaldıran ve her yerde güçlü bir iş istasyonu olarak eşsiz bir çözüm sunan G900 tasarım ve dayanıklılıkta da sınırları zorluyor.

Ultra İnce, Dayanıklı Tasarım
 • %30 Daha İnce
 • 2.1kgHafiflik
 • 21.4-24.4mmİncelik

Metalin Sağlamlığı

Excalibur G900’ün tarzını özel alaşımlı metal materyali 2kg altına sabitlenen basınç ile çok ince yapıya sahip olan altın kumları 120 sefer püskürtülürken, göz kamaştırıcı rengine gelebilmesi için yüksek ışıkta hassas delme ve kesme işlemlerinden geçiyor.

Metalin Sağlamlığı

Ultra Performans Uzun Ömür

Excalibur’un özel geliştirdiği Akıllı Turbo Fan sistemi sayesinde en yoğun projelerde veya programlarda bile anlık takılmalar, yavaşlıklar yaşamazsınız. Rakiplerinizden her zaman bir adım önde olacaksınız.

Ultra Performans Uzun Ömür
 • 2 Akıllı Turbo Fan
 • 6Fan Çıkışı

Wifi 6 AX Hızı

Wifi 6 AX Hızı

Intel en yeni lanse ettiği WIFI 6 kablosuz bağlantı teknolojisi ile kablolara bağlı kalmadan özgürce her yerde projelerinize devam edebilirken, bir önceki nesil 9560AC modellerine göre yaklaşık 25%’e varan daha geniş kapsama alanı ve daha hızlı çözümleri ile yüksek performans sizinle olur.

Dolby Digital

Dolby Digital

Sınırları kaldırırken hiçbir detayın atlanmadığı G900 dizüstü modeli, bağlantı noktalarına uzak kalsanız dahi yüzde 25 varan geniş kapsama alanı, Dolby Digital Ses sistemiyle 2x daha net ve yüksek ses ile bilgisayar kullanımı sunarak işinizi her yerde daha avantajlı, keyifli hale getiriyor.

Kurumsal İş Bilgisayarı Excalibur G900

Excalibur serisinin yeni üyesi Excalibur G900 iş bilgisayarı, güçlü donanımlarıyla her işi kolay hale getiriyor. Performans bilgisayarı olarak ofis bilgisayarı için ideal durumda bulunan model, donanımlarından aldığı güç sayesinde tüm işlerin üstesinden gelebiliyor. Her bir detayıyla iş bilgisayarı olarak özel bir şekilde üretilen model, her bir donanımı ile çok özel. Performans beklentileri olanlara yönelik sunduğu çözümler, görev ne kadar zorlu olursa olsun Excalibur G900’ü etkilemiyor. Özel soğutucu sistemi sayesinde stabil bir şekilde çalışabilen G900, sunduğu etkileyici performans sayesinde şirketlerdeki verimliliği arttırdığı gibi zamandan da büyük bir kazanç sağlıyor.

Profesyonellerin Tercihi Excalibur G900 İle Tanışın!

Ofis bilgisayarı olarak gereksinimleri eksiksiz bir şekilde taşıyan model, Casper kurumsal çözümlerinin öne çıkan seçenekleri arasında. İnce ve hafif tasarımı sayesinde mobil kullanımda kullanıcılara avantaj sağlayan modelde 6 çekirdekli 10. Nesil Intel Core i7 işlemci modeli bulunuyor. 6 çekirdeği ile çoklu görevlerin üstesinden gelen G900, profesyonellerin en çok tercih ettiği dizüstü bilgisayar olarak da dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Performansın üst düzeyde olduğu yeni modelde kaliteden de ödün verilmiyor. GTX ve RTX ekran kartları ile desteklenen ve satın alma öncesinde Casper’ın kişiselleştirme hizmetini de sunan Excalibur G900, böylece beklentileri tam anlamıyla karşılamayı başarıyor. Grafik kalitesini üst seviyeye çıkaran G900’de nVidia’nın yeni nesil Turing ekran kartları bulunuyor. Bu sayede elde edilen performansa çarpıcı grafikler eşlik ederek tasarımdan video düzenlemelerine kadar her bir zorlu işte Excalibur G900 verimlilikte avantaj sağlıyor.

Tasarımında Casper’ın yenilikçi çizgilerini ve renklerini taşıyan Excalibur G900, ultra ince tasarımı (4.7mm çerçeve inceliği) ve hafif (2.1 kilogram) yapısıyla kendi alanında ön plana çıkmayı başarıyor. Sunduğu özelliklere ek olarak 144 Hz ya da 240 Hz gibi yüksek değerler de ekranda dikkat çeken özellikler arasında. 4ms gibi erişilmesi güç bir yenilenme süresi sunan iş bilgisayarı, böylece ekran özellikleriyle de kullanıcıların beklentilerini karşılıyor.

Bilgisayarda çerçeve tasarımıyla yeni bir trend yaratan Casper’ın ince çerçeve geniş ekran özelliğinin yer aldığı Excalibur G900 iş bilgisayarı, tüm bunlara rağmen metal kasasıyla da darbe ya da düşmelere karşı korunaklı. Uzun yıllar boyunca performans ve kaliteden ödün vermeden kullanılabilecek Excalibur G900, işletmelerin aradığı, yenilikçi çözümü sunuyor.