Excalibur E700

Oyunun Heyecanını Tam Yaşa

En iyi oyunların en güçlü efektlerini tam performansla yaşaman, ambiyancı tüm detaylarıyla hissetmen için gereken her şey, Excalibur E700 oyun bilgisayarı ile bir araya geldi. Yeni çağın oyunlarını yeni çağın teknolojisiyle oyna, heyecanını eksiksiz yaşa.

En Gerçekçi RTX Oyun Deneyimi

Excalibur E700 oyun bilgisayarı ile DirectX Raytracing, gerçek zamanlı ışın izlemeyi her zamankinden daha yakın hale getiriyor, milyonlarca oyuncuya eşsiz deneyimler sunuyor. RTX modellerindeki VR teknolojisi ile daha gerçekçi maceralar yaşayacak, oyunlardaki farklı dünyaların içine gireceksin.

En Gerçekçi RTX Oyun Deneyimi

Performansını Katla

Intel Coffee Lake teknolojisine sahip 8. nesil Core İ7 8700 işlemci ve 9. nesil  Core İ5 9400F işlemciler, 4.60 GHz ve 4.10 GHz hız seçenekleri sunuyor.

  • Core İ7 8700 8.Nesil
  • Core İ5 9400F 9.Nesil
Performansını Katla

Güçlü ve Göz Alıcı Tasarım

ATX yapıdaki dış tasarımı, içindeki yeterli alanı ile istenilen konfigürasyondaki komponentler Excalibur E700'e kolayca sığar. Yandaki cam detayı ile iddialı şıklığını ve performansını dışa yansıtır. İstediğin oyunun moduna göre kasanın 7 renginden birini seçebilir, hatta ahenkli renk geçişlerinden oluşan değişken bir seçimle farklı renkleri bir arada kullanabilirsin.

Güçlü ve Göz Alıcı Tasarım

Güçlü ve Göz Alıcı Tasarım

ATX yapıdaki dış tasarımı, içindeki yeterli alanı ile istenilen konfigürasyondaki komponentler Excalibur E700'e kolayca sığar. Yandaki cam detayı ile iddialı şıklığını ve performansını dışa yansıtır. İstediğin oyunun moduna göre kasanın 7 renginden birini seçebilir, hatta ahenkli renk geçişlerinden oluşan değişken bir seçimle farklı renkleri bir arada kullanabilirsin.

Performansı Aksesuarlarla Güçlendir

Excalibur monitörlerin ergonomik ve şık tasarımı ile oyunu son teknoloji ekranlardan takip edebilirsin. RGB klavye mouse seti ile oyununa renk ve güç katabilirsin. Yüksek oyun performansı için uygun ekran tepkime hızına ve aksesuar desteğine ihtiyacın olacak. Excalibur aksesuarları ile yenilenen gücü keşfet.

Performansı Aksesuarlarla Güçlendir

Çoklu İşlemde Yüksek Hız

En yeni DDR4 RAM teknolojisiyle yenilerek 2666 MHz hızına çıkan ve %11 performans artışı sağlanan Excalibur E700 oyun bilgisayarı ile aynı anda oyun oynamak, müzik dinlemek, ve internet tarayıcısını çalıştırmak artık daha da hızlı ve kolay.

  • DD4 RAM
  • 2666 MHzHız
Çoklu İşlemde Yüksek Hız

Windows 11 ile Her Şey Daha Kolay

Windows 11 hızlı başlar ve yüksek performansla çalışır. Sizi güvenli tutmak üzere üstün güvenlik özelliklerine sahiptir. Kullandığınız yazılım ve donanımlar ile uyumlu çalışmak üzere tasarlanmıştır.
 

Windows 11 ile Her Şey Daha Kolay

Türkiye’de online teknoloji alışverişi denildiğinde aklınıza gelen ilk marka olmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye’de alışverişin en güvenilir ve en sevilen adresi olarak birçok farklı teknoloji kategorisinde ürünü, milyonlarca farklı konfigürasyon seçeneği ile size sunuyoruz. En iyi kalitede ürünleri, rekabetçi en uygun fiyatlar ve farklı tasarımlar ile size sunmaya çalışıyoruz. Geniş kargo ağımız ile Türkiye’nin her il ve ilçesine gönderim sağlayabiliyor. Güvenli ödeme sistemimiz, cazip ödeme koşulları ve taksit imkanları ile online alışveriş siteleri arasından farkını göstererek online alışveriş deneyimini kolaylaştırıyoruz.  

Casper Excalibur, performans modelleri ile dilediğiniz her yerde çalışmalarınızı sürdürebilir ve güncel oyunları oynayabilirsiniz. Laptoplarımızın ve masaüstü PC oyun bilgisayarı modellerimizin tamamında Intel’in en güçlü işlemcileri ve NVIDIA’nın iş istasyonlarına ya da oyunlara özel geliştirdiği ekran kartları bulunmaktadır. Bu, en güncel oyunları ve kurumsal programları performans sorunu yaşamadan çalıştırmanızı mümkün kılıyor. Excalibur performans modellerimiz Gaming yani Oyun bilgisayarı olarak kullanılabilir. Ayrıca yüksek kalitede görüntü işleme ve gösterme işlevleri sayesinde Business ve Workstation alanlarında da kullanılabilir. Excalibur oyun bilgisayarı laptop modellerimiz Excalibur G770, Excalibur G750, Excalibur G860 ve Excalibur G900 olarak adlandırılmaktadır. Excalibur oyun bilgisayarı masaüstü PC modellerimiz ise Excalibur E600, Excalibur E630, Excalibur E700, Excalibur E800 ve Excalibur E830 olarak adlandırılmaktadır. Bütün modellerimiz sahip oldukları ekran boyutları, donanım, soğutma sistemi, ekran çözünürlüğü, işlemci, grafik kartı, ve daha birçok özelliğe bağlı olarak farklılıklar göstermektedir.

Excalibur E700 modeli, NVIDIA’nın Pascal ve Turing mimarilerinin çeşitli grafik kartlarını, AMD’nin en yüksek performansa sahip AMD RX serisi grafik kartlarını ve Intel’in en güçlü işlemcilerini bir arada sunmaktadır. RTX 2060 grafik kartı oyun dünyasının en yüksek performansını size sunar istersiniz de profesyonel yazılımlarda, çizim ve grafik programlarında en hızlı ve en yüksek teknolojiyi sağlar. İş hayatınızda, yüksek performanslı ve tasarım hatları ile öne çıkan bir masaüstü bilgisayar kullanmayı istiyorsanız, yüz binlerce opsiyona sahip Excalibur E700 sizin için en uygun seçenek oluyor. Üç boyutlu tasarım uygulamalarını ve çeşitli mühendislik programlarını kullanırken en yüksek ve en stabil performansa sahip olmanızı sağlar. 

En iyi kalitede ki cam tasarıma sahip yüzeyleri sayesinde dayanıklılığından ve şıklığından ödün vermemektedir. RGB LED özelliğine sahip ışıklı klavyesi ve ışıklı mouse ile oyun keyfinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Hem de mekanik klavye olmayan oyuncu klavyesi seti de hediye olarak çıkmaktadır. Casper Excalibur bilgisayarı modelleri, çeşitli depolama, bellek, grafik kartı, işlemci, güç kaynağı, kablosuz bağlantı, soğutma sistemi ve ekran boyutu teknolojilerine bağlı olarak yaklaşık 15 milyon farklı opsiyon sunmaktadır. Bütçenize ve ihtiyacınıza göre konfigüre edebileceğiniz modeller her ürünün SATIN AL sayfalarında bulunmaktadır.  Türkiye’nin en iyi servisi olma amacı ile geliştirdiğimiz servislerimizden 1 saat ve 24 saat servis imkanları alabilirsiniz. Ayrıca Excalibur modellerine özel ömür boyu ücretsiz bakım, Excalibur yerinde servis, Excalibur WhatsApp hattı, Jet ve Turbo servisler ile de her an yanınızdayız.