Casper 21.5" Monitör

Çok Yönlü Monitör

Casper 21.5" Monitör, para ve enerji tasarrufu sağlayan güvenilir paneli ile dikkat çeker. Sahip olduğu HDMI ve VGA portları ve HDMI kablosu sayesinde günlük görüntüleme için çok yönlü bir monitördür. Minimum alana ihtiyaç duyar ve kolayca takıp çalıştırılır.

Teknik Özellikler

Monitör - Casper 21.5" Monitör
Ekran - H:170 V:160
Anti-Glare - Evet
Kontrast Oranı - 1000:1
Eğim Açısı - Arka:18°, Ön:3°
VGA - 1 Adet
HDMI - 1 Adet
HDMI Kablosu - 1 Adet
Hoparlör - 2*1.5 Watt
Güç Kablosu - 1 Adet
Vesa Desteği - Evet
Tak-Kullan Özelliği - Evet
Tasarım - Siyah
Energy Star - Energy Star 8.0
CE - Evet
Garanti Süresi - 2 YIL

Diğer Modeller

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Evde, ofiste rahatlıkla kullanabileceğiniz bir monitör arıyorsanız, Casper'da sizin için çok seçenek var. Teknoloji alışverişinde Türkiye'nin en sevilen markası olarak kabul edilen Casper; 21.5" monitör,23.6" monitör, 24.5’’ oyuncu monitör ve 27" oyuncu monitör seçenekleriyle size hitap ediyor. En zorlu performanslarda bile kusursuz çözümler yaratan Casper monitör ailesi, cazip ödeme koşulları, taksit imkanları ve geniş kargo ağı ile adresinize ulaşıyor. Casper monitörler, satış sonrası hızlı ve güvenilir servis hizmeti kapsamında 1 saate servis, jet servis, turbo servis özellikleriyle dikkat çekerken müşteri hizmetleri iletişim hattı ve web sitesi canlı sohbet hizmeti ile her an her yerde ayrıcalıklı hizmet sunuyor. Casper monitörler hem iş hem de eğlence amacıyla kullanılabilir, dev ekranda dev teknolojinin tadını çıkarırsınız. 


Casper 21.5" ve Casper 23.6" monitörler güvenilir performansına eşlik eden güvenilir paneli ile benzersizdir. 1920x1080 piksel FHD çözünürlüğüyle kaliteli görüntü sunarken Energy Star sertifikaları ile sağlık için güven verir. Casper monitör ailesinin oyuncu monitörlerinden 27" E27QHD-G Excalibur oyuncu gaming monitör 144Hz yenilenme teknolojisi sayesinde kesintisiz ve net görüntüler sunar. Ergonomik yapısı ile kusursuz oyun deneyimi yaşatmak için tasarlanan bu gaming monitör, performansı ve canlı renkleriyle rakipsizdir.