Excalibur 23.8'' Curved Monitör

Yüksek Performans, Trend Tasarım

Excalibur 23.8'' monitör; 200Hz yenileme hızı sunan tüm portları, 1ms tepki süresi ve kavisli ekranı ile oyun tutkunları ve performans arayan profesyoneller için tasarlandı.

4.499,00 TL
Her Zaman Bir Adım Önde

Her Zaman Bir Adım Önde

 

İyi bir kullanım deneyimi takılmayan ve yavaşlamayan ekranlar ile sağlanır. 1ms tepki süresi, 200Hz yenileme hızı ile Excalibur 23.8''  her zaman en önde olmak isteyenler için özel olarak tasarlandı.

*Tüm portlar 200Hz yenileme hızı sunar.

 

  • 1ms Tepkime Hızı
  • 200Hz Yenileme Hızı

Gözlerinizden İlham Alan Tasarım: Kavisli Ekran

1500R yarıçaplı kavis değerine sahip Excalibur 23.8’’ monitörleri göz şeklinden ilham alınarak sağlığa en uygun olacak şekilde tasarlandı. Kavisli panel ile daha geniş görüntüleme sunarken aynı zamanda göz şekline kolayca uyum sağladığı için daha rahat uzun kullanımlar yapılabilir.

VA Panel ile Gerçek Ekran Deneyimi

1920 x 1080P çözünürlüğe sahip 23.8’’ Full HD Excalibur monitör sahip olduğu VA panel teknolojisi ile en gerçekçi renkleri sunmayı hedefliyor. Yapay görünümlerden çok daha hayatın içinden, daha gerçekçi renk ve ışıklarla üstün bir ekran deneyimi yaşamak isteyenlere hitap ediyor.

VA Panel ile Gerçek Ekran Deneyimi
  • 23.8’’ Ekran
  • VAPanel
  • 178x178 Görüntüleme Açısı

Canlı Renkler

300 NIT parlaklık değeri ve 3000:1 dinamik kontrast oranına sahip olan Excalibur 23.8’’ monitörler ile en üstün hıza en canlı renkler ile ulaş. İster oyun oynarken ister çizim yaparken renkleri en doğru tonunda yaşayın.

Derinlikli ve Gerçekçi görseller için HDR 10

Binlerce renk tonu arasından gerçeğe en yakınını sunarak ekrandaki görüntüye derinlik ve bu sayede gerçeklik katan HDR 10 ile en başarılı renk deneyimini yaşayabilirsiniz.

 

 

Derinlikli ve Gerçekçi görseller için HDR  10

Derinlikli ve Gerçekçi görseller için HDR 10

Binlerce renk tonu arasından gerçeğe en yakınını sunarak ekrandaki görüntüye derinlik ve bu sayede gerçeklik katan HDR 10 ile en başarılı renk deneyimini yaşayabilirsiniz.

 

 

Excalibur Mavisi ile Özel Ol

Arka kapak tasarımındaki Excalibur mavisi ve çizgisel tasarım, farklı ve özel hissetmek isteyenler için Excalibur 23.8’’ ‘e özel olarak tasarlandı.  Oyun dünyasının dinamik enerjisinden ilham alarak özel olarak tasarladığımız hareketli dizayn ile enerjiyi hisset.

Modern Hatların Uyumu

Kalın çerçeveli, kalın gövde ve ekranlara kıyasla modern dokunuşlarla 3 kenarı çerçevesiz ultra ince tasarım ile üretilmiştir

Kapsamlı Bağlantı Seçenekleri

Hem HDMI 2.0 hem de Display Port 1.2 portları ile dilediğin çıkıştan 200Hz görüntü alabilirsin.

  • HDMI 2.0
  • DP 1.2
Kapsamlı Bağlantı Seçenekleri

Üstün Ekran Teknolojileri

AMD FreeSync ™ ve NVIDIA® G-SYNC® teknolojisi, görüntüde yırtılma, takılma veya komut gecikmesi olmadan harika bir deneyim sunar. Hem meraklılar hem de profesyonel seviyedeki oyuncular, net bir görüntü ve muhteşem bir oyun deneyimi yaşar. Ekranda olup bitene anında tepki gösteren akıcı grafikler için G-SYNC’in benzersiz, mükemmel frekans aralığı, çok düşük gecikme oranı ve en yüksek yenileme hızı sayesinde sunduğu olağanüstü performansına güvenin. Rakipsiz performans sunan, en yüksek yenileme hızları. Her oyunda. Her zaman. Her yerde.


       

 

Sağlığınız Düşünen Bir Monitör

Sadece performansı değil sağlığı da düşünen bir monitör olan Excalibur 23.8’’, Anti Flickering (titreme önleyici) özelliği sayesinde arka planda oluşan titreşimleri engellerken aynı zamanda bu titreşimlerin kullanıcının göz sağlığında yaratabileceği olumsuzlukları ve takılmaları da engeller. Low Blue Light (düşük mavi ışık) teknolojisi ile ekrandan gelen zararlı ışınları minimalize ederek gözdeki yanma ve yıpranmaları azaltır.

Sağlığınız Düşünen Bir Monitör

Diğer Monitör Modelleri

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Excalibur 23.8'' Monitör

Casper, ekranda yüksek performans ve tasarım arayanlara Excalibur 23.8'' monitör ile ideal bir seçenek sunuyor. Online alışveriş fırsatlarıyla sahip olabileceğiniz Excalibur 23.8'' monitör ile kavisli ekranın avantajlarını siz de yaşayabilirsiniz.

Excalibur 23.8'' Monitörün Yüksek Performansıyla Tanışın

Kavisli ekran tasarımı ile oyuncuların ya da tasarımcıların odaklanmasını kolaylaştıran Excalibur 23.8'' monitör, 200Hz yenileme hızı ve 1 ms tepki süresiyle tüm detayları ekrana yansıtıyor. Hakimiyetini kolaylaştıran ve büyük alanda çalışma özgürlüğü tanıyan monitör, oyuncuların başarısını arttırırken iş dünyasında da çalışmaların daha hızlı tamamlanmasını sağlıyor.  Kullanıcı deneyiminde yepyeni bir dönem başlatabileceğiniz 23.8'' monitör, her zaman en önde olmak isteyenler için özel olarak tasarlandı. Üstelik tüm bu gelişmiş ve avantajlı özeliklere ek olarak ekran göz sağlığını da koruyor.

Göz sağlığı için en ideal ölçülerde üretimi yapılan ekran, özel koruma teknolojileri sayesinde uzun çalışma ya da oyun sürelerinde dahi kullanıcı dostu. 1920 x 1080P yüksek çözünürlükte VA panel teknolojisi ile gerçekçi renklerin yansıtıldığı 23.8'' monitör, 300 NIT parlaklık değeri ve 3000:1 dinamik kontrast oranıyla alanının öne çıkan modellerinden birisi olmayı başarıyor. Ekran performansını artması adına özel HDR efektleri, Excalibur’un beğeni kazanan tasarım çizgisi, 3 kenarı çerçevesiz ince tasarımı 23.8'' monitörü özel kılıyor. 

Oyuncuların yırtılma, takılma ya da benzer grafik sorunları yaşamaması adına AMD FreeSync ™ ve NVIDIA® G-SYNC® teknolojisinin kullanılması monitörün oyuncular için en iyilerden birisi olmasını sağlıyor. Hızlı bir şekilde tepki verebilecek oyuncular, e-spor gibi rekabete dayalı oyunlarda 23.8'' monitör ile öne geçiyor.

23.8'' monitörde Casper Avantajları 

Casper online alışveriş fırsatlarıyla sahip olabileceğiniz 23.8'' monitörde 12 aya varan taksit seçenekleri, aynı gün teslim ya da 1 günde kargo imkanı, hızlı ve güvenli servis sizleri bekliyor.