Excalibur 27’’ Curved Gaming Monitör

Daha Üstün Performans

Geniş, kavisli formun 200Hz hızlı ve kaliteli ekranla buluşturan Excalibur 27’’ gaming monitör; tüm zorlu oyunlarda, tasarım programlarında ve diğer tüm kullanımlarda maksimum performans sunmak için geliştirildi.

5.599,00 TL
Süper Hızlı, Süper Akıcı

Süper Hızlı, Süper Akıcı

200Hz yenileme hızı ve 1ms tepki süresine sahip olan Excalibur 27'' oyuncu monitör ile ister oyun ister tasarım programlarında duraksama ve takılmalar yaşanmaz. Yaptığınız işe %100 entegre olacak şekilde akıcı ve hızlı olmak için tasarlanan 27” monitörde, en zorlu oyunlarda bile bir adım öndesiniz.

27'' Boyut ile Kavisli Tasarım

27'' Boyut ile Kavisli Tasarım

27'' boyutunda ve 1500R yarıçap kavise sahip olan Casper Excalibur 27” monitör, bu özelliği sayesinde tüm kareler göze eşit gelir ve her açıdan daha rahat bir görünüm sağlar.

Full HD Fast VA Panel ile Kaliteli Ekran Deneyimi

Daha canlı ve gerçekçi renk deneyimi için tercih edilen Fast VA paneli ile kusursuz görüntüler sunan Excalibur 27” gaming monitör, 1920x1080P çözünürlük oranı ile de ihtiyaç duyulan netliği en iyi kalitede sunar.

Çerçevesiz Ekran ve Renkli Modern Tasarımlı Oyuncu Monitör

Çerçevesiz Ekran ve Renkli Modern Tasarımlı Oyuncu Monitör

Üç tarafı çerçevesiz ekranı ile kalın çerçeveli ekranlara kıyasla çok daha geniş bir görüntü alanı sunan Casper Excalibur 27” gaming monitör modeli, arka yüzeyinde ki modern tasarımını Excalibur mavisi renk bloklarıyla tamamlar.

200Hz ile Hızlı Bağlantı

200Hz ile Hızlı Bağlantı

Hem DP 1.2 hem HDMI 2.0 port girişi ile 200Hz'lik kaliteli ve hızlı bağlantılar yapılabilir.

 

Gelişmiş Ekran Teknolojileri ile Bir Adım Önde

Gelişmiş Ekran Teknolojileri ile Bir Adım Önde

AMD FreeSync ™ ve NVIDIA® G-SYNC® teknolojisi, görüntüde yırtılma, takılma veya komut gecikmesi olmadan harika bir deneyim sunar. Casper Excalibur 27” oyuncu monitör modeliyle hem meraklılar hem de profesyonel seviyedeki oyuncular, net bir görüntü ve muhteşem bir oyun deneyimi yaşar. Ekranda olup bitene anında tepki gösteren akıcı grafikler için G-SYNC’in benzersiz, mükemmel frekans aralığı, çok düşük gecikme oranı ve en yüksek yenileme hızı sayesinde sunduğu olağanüstü performansına güvenin. Rakipsiz performans sunan, en yüksek yenileme hızları. Her oyunda. Her zaman. Her yerde.*G-Sync ekran özelliği sadece Display port (DP) koruması aktif hale gelmektedir.

 

 

HDR 10 Teknolojisi ile Gerçekmiş Gibi Hisset

Excalibur 27’’ monitörler, HDR 10 teknolojisi sayesinde en gerçek renk tonunu seçerek, görüntüleri daha gerçekçi ve daha derinlikli olarak verir.

 

Düşük Mavi Işık Filtresi

Düşük Mavi Işık Filtresi

Uzun ve yoğun kullanımlarda ekrandan gelen zararlı ışınları minimalize ederek gözdeki yanma ve yıpranmaları azaltır.

Titreşim Önleyici Ekran

Titreşim Önleyici Ekran

Titreme önleme özelliği sayesinde arka planda oluşan titreşimleri engellerken, kullanıcının göz sağlığında oluşabilecek olumsuzlukları ve takılmaları da engeller.

Diğer Excalibur Monitör Modelleri

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Excalibur 27’’ Monitör

Casper, çeşitlilik gösteren ürünleriyle bilgisayar tutkunlarının gözde markasıdır. Monitörleri, şık tasarımlarının yanı sıra farklı çözünürlük seçenekleriyle kullanıma sunulur. Excalibur serisi göstermiş olduğu performans ile özellikle oyuncuları etkilemektedir. Casper Excalibur ile; oyunlarda ultra hız sağlaması, güçlü RAM’i, performans serisi ekran kartlarıyla güç ve performans bilgisayarı olma sözünü verirken ayrıca daha zengin renkleri ile daha detaylı görünüm sağlayan monitörleri de sunmakta. Geniş ve kavisli ekran kullanımı ile hızlı ve kaliteli ekranla buluşturan Excalibur 27’’ monitör, tüm zorlu oyunlarda ve tüm kullanımlarda maksimum performans sunmak için geliştirildi.

Excalibur 27’’ Monitörü Detaylı İnceleyelim

Casper Excalibur 27'' boyutunda Excalibur performans monitörü 1500R yarıçap kavise sahiptir. Kavisli tasarımı sayesinde daha rahat bir görünüm sağlar. Gerçekci renk deneyimleri sayesinde tercih edilen VA paneli ile kusursuz görüntüler sunan Excalibur 27” monitör, 1920x1080P çözünürlük oranı ile ihtiyaç duyulan netliği en iyi kalitede sunar. Titreşim önleme özelliği sayesinde arka planda oluşan titreşimleri engellerken kullanıcının göz sağlığında yaratabileceği olumsuzlukları ve takılmaları da engeller.  Ağırlığı 3,5 kg boyutu ise 430 x 615 x 187 mm'dir. Tüm içerik ve kullanımlarda kusursuz deneyim sunan Casper Excalibur 27" Monitör daha üstün bir performansla kullanıcıların beğenisini toplamıştır.

Tasarımı ve performansıyla ihtiyaçlarınızı karşılamak için üretilen Excalibur 27” Monitör aynı gün kargo, hızlı teslimat seçenekleriyle online alışveriş imkanıyla sizleri bekliyor.