Excalibur FIFA21 Turnuvası

FIFA21 CUP Heyecanı

Dünyayı kasıp kavuran FIFA 21 heyecanına Excalibur FIFA 21 CUP ile ortak olma vakti. Intel ve Casper’ın ortaklaşa düzenlediği ve tüm FIFA oyuncularının katılabileceği turnuvada büyük ödüller seni bekliyor.

Finalde ünlü oyuncularla müsabaka şansı elde edeceğin turnuvada, birbirinden heyecanlı maçlara imza atacaksın. Rüya takımını hemen kurup, topu 90’a atmaya hazır mısın?

Kayıt ol, büyük mücadeleye katıl, yeteneklerini sergile ve espor dünyasındaki yerini al! Şimdi sıra Türkiye'nin futbolcularında; bakalım kimler zafere ulaşacak!

 

                    

 

 

Büyük Ödül Excalibur G900

Büyük Ödül Excalibur G900

Birbirinden heyecanlı final müsabakaların izleneceği Excalibur FIFA 21 CUP’ta büyük ödül Excalibur G900 Gaming laptop olacak. En yeni NVIDIA ekran kartları ve Intel işlemcileri ile tasarlanan Excalibur G900 oyun bilgisayarı ile her daim kazanan sen ol.

BÜYÜK FİNAL

Excalibur FIFA 21 CUP heyecanlı final müsabakaları ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Sporcular; çalışmalarını, koordinasyonlarını ve yeteneklerini muazzam bir görsel şölen eşliğinde final sahnesinde sergileyecekler.

Final müsabakalarında Mete "Eastergamers" Özbey, Ege Arseven, Tuna Yurdakul sunucu ve analiz koltuklarında oturuyor olacaklar. Final müsabakalarına çıkan oyuncular Fenerbahçe Espor'dan Mert Güven, Galatasaray Espor'dan Berk Taşçı, Futbolist takımından Ege Arseven ve ünlü yayıncı Mete ‘’Eastergamers’’ ile oynama şansı yakalayacaklar.

Sizce bize harika maçlar izleterek Excalibur FIFA 21 CUP’ta galip kim olacak? Tahminini chat üzerinden bizimle paylaşmayı unutma!

 

Final heyecanına ortak olmak için 3 Ekim 2021’de Twitch.tv/egearseven kanalında sen de yerini al!