Havale /Eft ile Ödeme

Casper.com.tr’den  verdiğiniz siparişlerin ödemesini havale veya EFT ile yapabilirsiniz. Bunun için siparişinizi oluştururken havale veya EFT ile ödeme adımında istediğiniz bankayı seçip siparişinizi tamamlayın. Siparişinizi tamamladıktan sonra müşterisi olduğunuz bankanın internet şubesinden, mobil şubesinden, banka şubesinden veya ATM’sinden para transferi işlemini gerçekleştirin.

Havale /Eft ile Ödeme

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Ödeme aşamasında seçtiğiniz bankanın ödeme sayfasında bulunan hesap numarasına veya IBAN’ına para transferini gerçekleştirmelisiniz.
  • Açıklama alanına 6 haneli sipariş numaranızı yazmalısınız. Sipariş oluşturan kişi ödeme yapan kişi ile farklı ise siparişi oluşturan kullanıcının adını da yazmalısınız.
  • EFT’li işlemlerde telefon siparişlerinde Alıcı adını "Casper Pazarlama İç ve Dış Tic A.Ş." diğer kategorilerdeki alışverişlerinizde ise "Casper Bilgisayar Sistemleri A.Ş." olarak girmelisiniz.

Tüm bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girdikten sonra havale veya EFT işlemini yaptığınızda, siparişiniz 1 iş günü içerisinde onaylanır.
Bankanız, bu işlem için işlem ücreti alabilir.
Anlaşmalı banka hesap numaralarına Ödeme Sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler