Casper VIA L20

Hayatı Renkleriyle Yakala

Casper L20 tablet özellikleri, çoklu işlem kapasitesi ve 8 çekirdekli yapısıyla günlük işlerinizi akıcı bir şekilde yapar, hem iş hem de eğlence sunar.

Hayatı Renkleriyle Yakala

Casper L20 tablet yüksek çözünürlük kalitesi sunan görsel gücüyle sizi detayların hakimi yapıyor.

Hayatı Renkleriyle Yakala
 • FULL Lamine Dizayn
 • 1920*1200 FHDEkran Çözünürlüğü
 • 10.1’’Ekran Boyutu
 • 178 IPSEkran Teknolojisi

Dört işlemde Güçlü İşlemci

Casper L20 tablet, 8 çekirdekli işlemcisiyle günlük işlerinizi akıcı şekilde tamamlar ve çoklu işlem kapasitesi sunar.

Dört işlemde Güçlü İşlemci

Dört işlemde Güçlü İşlemci

Casper L20 tablet, 8 çekirdekli işlemcisiyle günlük işlerinizi akıcı şekilde tamamlar ve çoklu işlem kapasitesi sunar.

Anında Ve Anda Bağlantı

Casper L20 tablet, SIM kart bağlantısı sayesinde kesintilerden etkilenmez. Derse, işe ya da eğlenceye kesintisiz devam edersiniz.

Anında Ve Anda Bağlantı
Daha Çok Alan Daha Çok Hız

Daha Çok Alan Daha Çok Hız

Uygulamalarınızın daha hızlı ve akışkan kullanım deneyimi sunması adına yüksek RAM desteği entegre edilmiştir.  Geniş dahili hafızası ve yükseltilebilir kapasitesi ile ihtiyaç duyacağınızdan çok daha fazla saklama alanı sizi bekliyor.

 • 3GB RAM
 • 64GBROM
 • 128GBArttırılabilir Kapasite

Eğlenceyi Sonuna Kadar Yaşayın

7000mAh batarya seviyesi 10.1’’ büyük ekrana rağmen tüm gün batarya performansı sağlar. Casper L20 dinamik bir şekilde çekirdek frekanslarını ayarlayarak, aynı anda hem daha etkili performans hem de batarya tasarrufu sağlar.

 • 7000mAh Batarya
 • 10.1’’Büyük Ekran
Eğlenceyi Sonuna Kadar Yaşayın

Yakala ve Bağlantıda Kal

8MP arka kamerası ile sevdiklerinle anılarını yakalarken, 2MP ön kamerası ile eğlenceli selfieler çekebilirsin. Arka kameradaki flash ile detayları kaçırmadan daha canlı fotoğraflar çekebilirsin!

 • 8MP Arka Kamera
 • 2MPÖn Kamera
Yakala ve Bağlantıda Kal

Kutlamaların Sessiz Tanığı

Casper L20 tablet, en havalı kutlamalarda bile hem göze hem kulağa hitap eder. Stereo efekti ile ortama müziği verirken, yüksek ses seviyesinde oluşan tizliği ve kırılganlığı en aza indiriyor.

Kutlamaların Sessiz Tanığı

Android 9 Pie İşletim Sistemi
İle Daha Akıcı Deneyim

Casper L20 işletim sistemi içerisinde hiçbir şekilde reklam veya bloatware bulamazsınız! Casper L20 Android 9 ile
en güncel işletim sistemi sunarak daha fazla özellikle birlikte daha hızlı bir performansı içerisinde barındırıyor.

Android 9 Pie İşletim Sistemi İle Daha Akıcı Deneyim

Diğer Tablet Modelleri

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Hayatınızın her alanında  yanınızda olacak Casper tablet ailesi anılarınıza neşe katıyor. Teknoloji alışverişinde Türkiye'nin en sevilen markası olarak kabul edilen Casper tablet modelleri; Casper L20 tablet, Casper S20 tablet, Casper S38 tablet , Casper S38 Plus tablet, Casper S28 tablet, Casper S10 tablet ve Casper L10 tablet modelleriyle size hitap ediyor. Güçlü işlem kapasitesiyle kesintisiz eğlence sunan Casper tabletler, cazip ödeme koşulları, taksit imkanları ve geniş kargo ağı ile adresinize teslim ediliyor. Casper tabletler sarış sonrası hızlı ve güvenilir servis hizmeti kapsamında 1 saatte servis, jet servis, turbo servis özellikleriyle dikkat çekerken müşteri hizmetleri iletişim hattı ve websitesi canlı sohbet hizmeti ile her an her yerde ayrıcalıklı hizmet sunuyor. Casper tabletinizi hem iş hem eğlence amacıyla kullanabilir, eğlenceyi parmaklarınızın ucuna getirebilirsiniz.

Yepyeni ve eğlenceli bir dünyaya Casper tablet ailesi ile adım atın. Canlı görüntüler sağlayan yüksek çözünürlüklü ekranları , güçlü işlemcileri ve bütün anılarınızı tutmanızı sağlayan hafızası ile her an yanınızda! Casper L20 tablet, çoklu işlem kapasitesi ve 8 çekirdekli yapısıyla günlük işlere akıcılık ve hız katar. 10" ekran boyutuyla göze hitap eden Casper S20 tablet otomatik odaklı ön ve arka kameralarla eğlence yaşatır. Casper S10 tablet dört çekirdekli yapısıyla hayranlık uyandırır, Casper S38 tablet 8" boyutundaki ekranı ve 178 derece dönen tasarımıyla herkese hitap eder.