Casper VIA A3

Şık Tasarım, Üstün Performans

Casper VIA A3, yapay zeka teknolojili kameraları ve üç farklı renk seçeneğine sahip şık tasarım ile üstün mühendislik özelliklerini bir araya getiriyor. 6.2’’ Full HD+ Incell ekranı, özel parlament mavi rengi ve yüz tanıma ile akıllı telefon deneyimi sunar.

Yapay Zeka Teknolojisi

Casper VIA A3 öğrenen yapay zeka teknolojili kameraları ve üç farklı renk seçeneğiyle şık tasarım ile üstün mühendislik özelliklerini bir araya getiriyor. 6.2’’ Full HD+ incell ekranı, özel mavi rengi ve yüz tanıma ile akıllı telefon deneyimi sunar.

Yapay Zeka Teknolojili Arka Kamera

Casper VIA A3 öğrenen yapay zeka teknolojili 12MP+ 5MP çift kameraya sahiptir. Portre modunda bulunan obje tanıma özelliği ile odakladığınız nokta daha net diğer bölgeleri ise daha çok flulaştırır. Bu sayede obje kenarları daha keskin şekilde netleşir ve obje ile arka planı daha net ayrıştırır. Profesyonel fotoğraf çekim deneyimi sunan yapay zeka teknolojili kameralar, günün her anında daha gerçekçi fotoğraflar çekmenizi sağlar.

Daha Büyük Ekran; Daha Net Detaylar

Casper VIA A3, uçtan uca çerçevesiz 19:9 6.2” geniş ekranıyla %82 gövde oranına sahiptir. Ekranın oval tasarımı kullanıcıya rahat tutuş ve kullanım kolaylığı sağlar. Full HD+ ekran kalitesine sahip incell ekranı, tüm renkleri yüksek kalitede destekler. 1080x2246 piksel ekran çözünürlüğü ile fotoğraf, video, film ve oyunlarda bulunan detaylar artık hiç olmadığı kadar net ve canlı.

3 Farklı Renk Seçeneği

3 Farklı Renk Seçeneği

VIA serisinin en ileri teknolojisi olan 3D kapak tasarımı ışığın geliş açısına göre farklı yansımalar ile elit bir görünüm sağlar. Parlament Mavisi, Metalik Platin ve Kurşun Gri renk seçenekleriyle zevkinize göre tercih edin. 160gr ağırlığı ve 7.75mm inceliği sayesinde yüksek ekran boyunu çok daha hafif ve ergonomik taşıyın.

Güçlü İşlemci ile Batarya Optimizasyonu

Tüm gün boyunca kullanım için 14nm ile yüksek batarya optimizasyonu sağlayan işlemcisine entegre 3400 mAh 1.5 gün pil ömrü sunar. 

Güçlü İşlemci ile Batarya Optimizasyonu

Diğer Telefon Modelleri

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Casper VIA A3 Fiyat ve Özellikleri

Türkiye’de online teknoloji alışverişi denildiğinde aklınıza gelen ilk marka olmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye’de alışverişin en güvenilir ve en sevilen adresi olarak birçok farklı teknoloji kategorisinde ürünü, yüzlerce farklı konfigürasyon seçeneği ile size sunuyoruz. En iyi kalitede ürünleri, rekabetçi en uygun fiyatlar ve farklı tasarımlar ile size sunmaya çalışıyoruz. Geniş kargo ağımız ile Türkiye’nin her il ve ilçesine gönderim sağlayabiliyor. Güvenli ödeme sistemimiz, cazip ödeme koşulları ve taksit imkanları ile online alışveriş siteleri arasından farkını göstererek online alışveriş deneyimini kolaylaştırıyoruz.

Casper VIA, Akıllı telefon modelleri ile dilediğiniz kadar fotoğraf çekebilir, Play Store  aracılığı ile mobil uygulamalar ve mobil oyunları indirebilir, içeriklerinizi silmeye gerek kalmadan yüksek depolama seçenekleri ile çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Casper VIA Akıllı Telefonlar güçlerini MediaTek ve Snapdragon’un geliştirdiği özel işlemcilerden almakta. Bu sayede en güncel oyunları ve uygulamaları rahatlıkla oynayabileceksiniz. Casper VIA akıllı telefon modellerimizin yapay zekalı işlemci desteği sayesinde pil optimizasyonu, yüz tanıma ve yüzlerce kamera efektini hızlı bir biçimde kullanabilir ve ön kamerası sayesinde selfielerinizi çok daha yüksek çözünürlükte çekebilirsiniz. 2018 ve 2019 yıllarında üretilen Casper VIA modellerimiz; Casper VIA S, Casper VIA F3, Casper VIA E3, Casper VIA G4, Casper VIA G3, Casper VIA A3 Plus, Casper VIA A3, Casper VIA G1, Casper VIA A2 ve Casper VIA M4  olarak adlandırılmaktadır. Modellerimiz sahip oldukları ekran boyutları, donanım, ekran çözünürlüğü, işlemci, ram, kamera ve daha birçok özelliğe bağlı olarak birbirinden farklılıklar göstermektedir.

VIA A3 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 450 işlemcisi ile en iyi oyun performansını ve android keyfini  kusursuzca deneyimlemenize olanak sağlıyor. Kurşun Gri, Parlament Mavi ve Metalik Platin olmak üzere üç renk seçeneği bulunan VIA A3 şık ve hafif bir akıllı telefon. VIA A3 modeli, 4GB RAM ve 16MP ön kamerası ile gece çekimlerinde ve kalabalık portrelerde aydınlık ve berrak fotoğraflar çekmenizi sağlar ayrıca Çentikli geniş ekranı ve %80.34 ekran gövde oranı ve FHD+ INCELL ekranı sayesinde size her açıdan kolay ve kusursuz görünüm sunuyor. Casper VIA A3’te bulunan 12MP +5MP Sony IMX486 arka kamera sistemi sayesinde portre ve detay gerektiren; günlük hayatınızda ve sosyal medya için kullanabileceğiniz kusursuz fotoğraflar çekebilirsiniz. 3400mAh bataryası ile uzun süreli kullanımlar için fazlasıyla yetebilen pil performansı sizinle. Türkiye’nin en iyi servisini olma amacı ile geliştirdiğimiz servislerimizden 1 saat ve 24 saat servis imkanları alabilirsiniz.