Excalibur 16" Sırt Çantası

Hayatını Kolaylaştıracak Konfor ve Kalite

Bir bilgisayar çantasından beklediğin her şeyi ve fazlasını Excalibur'da bulacaksın. Geniş hacimli iç kısmını ne kadar doldurursan doldur, yükünün farkında bile olmayacak, sırt çantanı uzun yıllar konforla kullanacaksın.

1.099,00 TL 829,00 TL 'den Başlayan Fiyatlarla %25

Teknik Özellikler

Çanta Boyut - Excalibur Siyah Sırt Çantası 16" (Boyuta Kadar)
Çanta Renk - Siyah
- RGB
- Gri
Tasarım - Su Geçirmez
Boyut - 47 x 31 x 16 cm
Ağırlık - 1.1 kg

Diğer Modeller

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Excalibur 16” Sırt Çantası

Excalibur 16” sırt çantası modeli, güvenli online alışveriş fırsatlarıyla satışa sunuluyor. Yeni Casper dizüstü modellerini taşırken güvenlik olmazsa olmazım diyorsan, Excalibur 16” sırt çantasını değerlendirebilirsin.

Excalibur 16” sırt çantası özellikleri neler?

Dizüstü bilgisayarlarında yer verdiği üstün özellikleri özel donanım ve aksesuarlar ile destekleyen Casper, hayatı kolaylaştıran teknoloji ve ürünleriyle teknoloji dünyasında fark yaratmaya devam ediyor.  Casper aksesuarları arasında yeni eklenen Excalibur 16” sırt çantasında; konfor ve kalite bir arada sunuluyor. Kullanıcıların bilgisayarını yanında taşırken ihtiyaç duyabileceği tüm özellikleri barındıran Excalibur 16” sırt çantası, geniş bir iç hacme sahip. Böylece bilgisayar ve aksesuarların yanı sıra kişisel eşyaların da kolayca taşınabileceği sırt çantası ergonomik yapısıyla da kullanımda kolaylık sunuyor.

Yeni modelde 3 farklı renk seçeneğini sunan Casper, siyah ve grinin yanı sıra renkli ve hareketli olmayı sevenlere RGB renkli tasarımı öne sürüyor. Tasarımda yakalanan farklılık ve özgünlük, korumada da kendini gösteriyor. Casper, bilgisayarını güvenli bir şekilde taşımak isteyenler sırt çantasındaki korumayı ultra seviyeye taşıyor. Özel kauçuk yapıya sahip olan sırt çantasında sert kabuk tasarım, böylece aksiliklerde dahi bilgisayarın zarar görmesini önlüyor. WTX Pro olarak adlandırılan özel su geçirmez kumaş ile desteklenen Excalibur sırt çantasında böylece tüm olasılıklar düşünülmüş durumda. Geniş iç hacminde 5 farklı saklama cebine yer veren sırt çantası, bilgisayarın dışında farklı eşyaların taşınmasını sağlıyor.

Excalibur 16” sırt çantasında kullanım sen nasıl istersen öyle!

Excalibur 16” sırt çantasında kullanım tamamen kişiselleştirilebilir durumda. Casper tarafından özel olarak hazırlanan yeni modelde el tutma aparatının yanı sıra sırt aparatı da kullanılabiliyor. Böylece sınırları aşarak istenilen şekilde kullanılabilecek çanta, üstelik özel destek padleriyle sırt ve bel ağrısına da yol açmıyor. Üstelik sürekli seyahat edenler için bavullara takılabilecek özel askılarıyla Excalibur 16” sırt çantası bilgisayar için en iyi yol arkadaşı oluyor!

Online alışveriş deneyimini üst seviyeye çıkaran Casper’ın yeni aksesuar modeli Excalibur 16” sırt çantası, 12 aya varan taksit seçenekleri ve hızlı kargo avantajıyla satışta!