Casper Nirvana AIO A560

Yüksek Performans

Gün boyu yüksek verimlilikle çalışmak için bir bilgisayardan beklediğiniz ne varsa, hepsi Nirvana One A560 tümleşik bilgisayarlarda. Hem tasarımı hem donanımları ile hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanan bir bilgisayar ile performansınız her zaman zirvede.

Nirvana One A560 Tümleşik Bilgisayar, FHD ekran teknolojisiyle daha ince ayrıntılar ve daha canlı renkler sunar. Ekran renklerini ve parlaklığını mükemmel organize eder, 178° görüntüleme açısıyla her açıdan tutarlı resim kalitesine sahip olmanızı sağlar. Ekran kenarındaki siyah boşluk miktarının azaltılması ve çerçevenin inceltilmesi daha fazla görüntüleme alanı sunarken, ince çerçeve ve yüksek gövde oranı veri ve analiz işlemlerinde kolaylık sağlar.

 • 1920*1080 FHD Ekran
 • İnce Çerçeve
 • 178° Görüş Açısı

En Yüksek Verim İçin Tasarlandı

Nirvana One A560 Tümleşik Bilgisayar, bir önceki nesil işlemcilerden daha hızlı performans sunmak için güç tasarruflu bir mikro mimari, gelişmiş işlem teknolojisi ve silikon optimizasyonlarını kullanan 10. Nesil Intel® Core ™ işlemcisine sahiptir. Intel® Core™ i5-1035G1 işlemci seçeneği ile sunulan Nirvana A560, 3 kat daha hızlı wifi hızı ve 2 kat daha hızlı grafikler ile performansı yeniden tanımlıyor.

En Yüksek Verim İçin Tasarlandı
 • 10. Nesil Intel® İşlemci
 • 3 Kat x Wi-Fi Performansı
 • 2 Kat x Grafik Performansı

İşleri Hızlandıran Güç

Nirvana One A560 Tümleşik Bilgisayar, SATA özellikli SSD disklere göre 5 kat daha yüksek hız sağlayan NVMe PCIe M.2 SSD'yi destekler. Ayrıca depolama alanını korumak ve yükseltmek için de 1 adet 2.5” disk yuvası sunar. 

 • NVMe PCIe M.2 İle Yüksek Hız
 • 1 x 2.5” Disk Yuvası
İşleri Hızlandıran Güç

Ekip Çalışması İçin İdeal

Yerleşik web kamerası, hoparlörler ve mikrofon ile desteklenen 23,8” ekran ile iş arkadaşlarınız ve müşterilerinizle kolayca iş birliği yapmanız için her şey hazır. Yansıma önleyici teknolojisine de sahip ekranlar ile ideal bir ekip çalışması ortamı oluşturabilirsiniz.

Ekip Çalışması İçin İdeal

Hızınıza Hız Gücünüze Güç Katın

2 RAM slotu ile sunulan maksimum 64GB RAM desteği, çalışırken aynı anda birçok programı rahatlıkla kesintisiz kullanmanızı sağlar. 10. Nesil Intel® Core™ işlemcilerinin sunduğu 3200 Mhz ram desteği ile daha güçlü, en yeni DDR4 teknolojisi ile bir önceki nesle göre 1.5 kat daha hızlı performans ve daha yüksek enerji verimliliği ile sizi bekliyor. 

Hızınıza Hız Gücünüze Güç Katın
 • 3200Mhz DDR4
 • Enerji Verimliliği
 • 64GB Max Ram

Geniş Bağlantı Seçenekleri

HDMI bağlantı noktasını kullanarak ekstra bir ekran ile yeni görüntü elde edin, 2 adet USB 3.2 ve 2 adet USB 2.0 USB bağlantı noktalarından hızla faydalanın, kesintisiz kablosuz bağlantı (802.11ac) ile sınırsız internetin keyfine varın.

Geniş Bağlantı Seçenekleri

Dahili Kamera

Nirvana One A560 Tümleşik Bilgisayarın dahili kamerası ile iş toplantılarınızı veya arkadaşlarınızla görüşmelerinizi istediğiniz konumdan gerçekleştirebilirsiniz. 1MP çözünürlüklü kamera, saatlerce yüksek kalitede görüşmeler sunar.

Dahili Kamera

Görüntüler Kadar Gerçekçi Sesler

Görüntüler Kadar Gerçekçi Sesler
VESA Konforunu Keşfedin

VESA Konforunu Keşfedin

VESA uyumlu montaj seçeneği ile farklı alanlarda konforlu kullanımı keşfedin. Ürün üzerinde bulunan VESA desteği sayesinde -15 derece, +15 derece, aşağı veya yukarı hareketlendirme ve 90 derece ekseninde döndürme opsiyonları, size daha sağlıklı ve kolay bir çalışma ortamı sunacak.   Gün boyu karşısında oturacağınız bilgisayarınızı dilerseniz Casper ergonomik kurumsal stand opsiyonu ile kullanabilirsiniz. (Ergonomik kurumsal stand opsiyoneldir, dahili değildir.)

Ergonomik Aksesuarlar

Ergonomik Aksesuarlar

Ergonomik tasarımı ile rahat bir tuşlama deneyimi sunan klavye ve mouse seti ile saatlerce daha konforlu ve sağlıklı çalışabilirsiniz. Mat tasarıma sahip aksesuarlar, parmak izi tutmadan temiz kullanım da sağlar. 

Windows 11 Pro ile Her Şey Daha Kolay

Windows 11 Pro hızlı başlar ve yüksek performansla çalışır. Sizi güvenli tutmak üzere daha üstün güvenlik özelliklerine sahiptir. Kullandığınız yazılım ve donanımlar ile uyumlu çalışmak üzere tasarlanmıştır. 

Windows 11 Pro ile Her Şey Daha Kolay

Diğer All In One PC Modelleri

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Türkiye’de online teknoloji alışverişi denildiğinde aklınıza gelen ilk marka olmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye’de alışverişin en güvenilir ve en sevilen adresi olarak birçok farklı teknoloji kategorisinde ürünü, milyonlarca farklı konfigürasyon seçeneği ile size sunuyoruz. Evde ve ofiste rahatlıkla kullanabileceğiniz desktop All In One masaüstü bilgisayar Casper Nirvana ile hayat çok kolay! Türkiye’de alışverişin en güvenilir ve en sevilen adresi Casper, masaüstü bilgisayar modelleri; Casper Nirvana One A500, Casper Nirvana One A450, Casper Nirvana One A460,Nirvana One A560, Casper Nirvana One A550, Casper Nirvana D300, Casper Nirvana N200 masaüstü bilgisayar modelleriyle size hitap ediyor. En zorlu performanslarda bile kusursuz çözümler yaratan Casper Nirvana masaüstü bilgisayar ailesi, uygun fiyatları, cazip ödeme koşulları, taksit imkanları ve geniş kargo ağı ile adresinize ulaşıyor. Casper Nirvana masaüstü bilgisayarlar satış sonrası hızlı ve güvenilir servis hizmeti kapsamında 1 saatte servis, jet servis, turbo servis özellikleriyle dikkat çekerken müşteri hizmetleri iletişim hattı ve websitesi canlı sohbet hizmeti ile her an her yerde ayrıcalıklı hizmet sunuyor. Casper masaüstü desktop all ın one bilgisayarları hem iş hem de eğlence amacıyla kullanabilir, sahip olduğu performans özellikleriyle kurumsal programları da kolayca çalıştırabilirsiniz.

Casper Nirvana A450 masaüstü bilgisayar 24.7mm ince tasarım, FHD ekran yapısı, 8.nesil işlemci desteği ile performans sağlarken kablosuz ve kablolu internet bağlantısını bir arada sunuyor. Casper Nirvana A500 masaüstü sağlam ve ergonomik tasarımıyla ofis kullanıcılarına rahatlık sunarken ince çerçevesi ile dikkat çekiyor. Casper Nirvana A460-A560 üstün özelliklerle yüksek performans sunar. Ofiste verimli saatler sunan Nirvana D300, SSD diskleri sayesinde en zorlu dosyaları bile kolayca açarken Casper Nirvana N200 masaüstü bilgisayar 8. ve 9. Nesil işlemcilerle çoklu görevleri kolaylaştırıyor.

Türkiye’nin en iyi servisi olma amacı ile geliştirdiğimiz servislerimizden 1 saat ve 24 saat servis imkanları alabilirsiniz. Ayrıca Casper Nirvana yerinde servis, WhatsApp hattı, Jet ve Turbo servisler ile de her an yanınızdayız.