Casper Nirvana AIO A450

Yeni Nesil Teknoloji

8. Nesil Intel® Core™ i3 ve i5 işlemciler ile performans ve depolama alanının yanı sıra 8.nesil işlemcilerdeki %14'lük performans artışı ile daha hızlı kullanım sağlayabilirsiniz. Yeni nesil Intel® Celeron J4005 işlemci ile kurum ihtiyaçlarınızı tamamlayın.

Yeni Nesil
Teknoloji

8. Nesil Intel® Core™ i3 ve i5 işlemciler ile performans ve depolama alanının yanı sıra 8.nesil işlemcilerdeki %14'lük performans artışı ile daha hızlı kullanım sağlayabilirsiniz. Yeni nesil Intel® Celeron J4005 işlemci ile kurum ihtiyaçlarınızı tamamlayın.

Yeni Nesil Teknoloji
  • 24.7 İnce Tasarım
  • FHDEkran çözünürlüğü
  • 21.5"/23.8"Ekran Boyutu
  • 178/178°Geniş Görüş Açısı

Dikkat Çekici Performans

8. Nesil Intel® Core™ işlemci desteğinin sağladığı DDR4 RAM teknolojisine ve 2666mhz hıza sahip versiyonu önceki DDR3 versiyonlarına göre %12,5 daha yüksek performans, güvenilirlik ve verimlilik sağlar.

Dikkat Çekici Performans

Hızlı Tepkime Süresi

Daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyuyorsanız sadece hard diskli konfigürasyon seçebilirsiniz. Yüksek depolama alanının yanı sıra hızlı kullanım sizin için önemliyse, hem hard disk hem de SSD seçeneklerini aynı konfigürasonyonda kullanabilirsiniz. Ayrıca SSD normal diske göre deformansyon oranı daha düşüktür ve çok daha sessiz çalışır.

Güçlü Ses Sistemi

Dolby Dijital Ses Sistemi ile ses seviyesi 90dbl seviyelerine kadar çıkarken,
duyduğunuz kalite eksilmez.

Güçlü Ses Sistemi
Zengin Bağlantı Portları

Zengin Bağlantı Portları

Zamanınızın değerini biliyoruz. Gelişmiş USB giriş portları sayesinde veri aktarım hızınızı arttırmanızı sağlar. Casper Nirvana One A450 all in one bilgisayar sayesinde dilerseniz kablolu, dilerseniz de kablosuz internet bağlantısı ile kesintisiz bir deneyimi keşfedin.

  • RJ45
  • HDMI
  • USB 2.0
  • USB 3.0

Web Kameranız Elinizin Altında

Casper Nirvana One A450, 8. Nesil Intel Core i5 işlemcili modellerde bulunan portatif kamerası sayesinde iş toplantılarınızı, arkadaş görüşmelerinizi ve yurt dışı akraba ziyaretlerinizi web kameranız ile istediğiniz açıdan ve istediğiniz konumdan gerçekleştirin.

Web Kameranız Elinizin Altında

Windows 11 Pro ile Her Şey Daha Kolay

Windows 11 Pro hızlı başlar ve yüksek performansla çalışır. Sizi güvenli tutmak üzere daha üstün güvenlik özelliklerine sahiptir. Kullandığınız yazılım ve donanımlar ile uyumlu çalışmak üzere tasarlanmıştır. 

Windows 11 Pro  ile Her Şey Daha Kolay

Diğer All In One PC Modelleri

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Türkiye’de online teknoloji alışverişi denildiğinde aklınıza gelen ilk marka olmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye’de alışverişin en güvenilir ve en sevilen adresi olarak birçok farklı teknoloji kategorisinde ürünü, milyonlarca farklı konfigürasyon seçeneği ile size sunuyoruz. Evde, ofiste rahatlıkla kullanabileceğiniz desktop masaüstü bilgisayar Casper Nirvana ile hayat çok kolay! Türkiye’de alışverişin en güvenilir ve en sevilen adresi Casper, masaüstü bilgisayar çaşitleri; Casper Nirvana One A500, Casper Nirvana One A450, Casper Nirvana One A550, Casper Nirvana D300, Casper Nirvana N200 masaüstü bilgisayar modelleriyle size hitap ediyor. En zorlu performanslarda bile kusursuz çözümler yaratan Casper Nirvana masaüstü bilgisayar ailesi, uygun fiyatları, cazip ödeme koşulları, taksit imkanları ve geniş kargo ağı ile adresinize ulaşıyor. Casper Nirvana masaüstü bilgisayarlar satış sonrası hızlı ve güvenilir servis hizmeti kapsamında 1 saatte servis, jet servis, turbo servis özellikleriyle dikkat çekerken müşteri hizmetleri iletişim hattı ve websitesi canlı sohbet hizmeti ile her an her yerde ayrıcalıklı hizmet sunuyor. Casper masaüstü desktop bilgisayarları hem iş hem de eğlence amacıyla kullanabilir, sahip olduğu performans özellikleriyle kurumsal programları da kolayca çalıştırabilirsiniz.

Casper Nirvana A450 masaüstü bilgisayar 24.7mm ince tasarım, FHD ekran yapısı, 8.nesil işlemci desteği ile performans sağlarken kablosuz ve kablolu internet bağlantısını bir arada sunuyor. Casper Nirvana A500 masaüstü sağlam ve ergonomik tasarımıyla ofis kullanıcılarına rahatlık sunarken ince çerçevesi ile dikkat çekiyor. Ofiste verimli saatler sunan Nirvana D300, SSD diskleri sayesinde en zorlu dosyaları bile kolayca açarken Casper Nirvana N200 masaüstü bilgisayar 8. ve 9. Nesil işlemcilerle çoklu görevleri kolaylaştırıyor.

Türkiye’nin en iyi servisi olma amacı ile geliştirdiğimiz servislerimizden 1 saat ve 24 saat servis imkanları alabilirsiniz. Ayrıca Casper Nirvana yerinde servis, WhatsApp hattı, Jet ve Turbo servisler ile de her an yanınızdayız.