Profesyonellerin tercihi: Excalibur G911

14 Haziran 2022

Profesyonellerin tercihi: Excalibur G911

Zamanın her geçen gün daha önemli hale geldiği iş dünyasında, Excalibur G911 sayesinde zaman kayıpları ortadan kalkıyor. Hibrit performansı, performans ve verimlilik olmak üzere 12 çekirdeği ile ağır iş yüklerinin bile kısa sürede üstesinden gelen ve bu sırada performans kaybı yaratmayan 12. Nesil i9, seçeneğiylede pek çok özel avantaja da sahip. Wi-Fi 6E ve Thunderbolt 4 ile desteklenen Intel i9, bu sayede bağlantıda yaşanan kayıpları ya da problemleri de ortadan kaldırıyor. Animasyon, video ya da özel tasarımcılardan 3D çalışma yapanlara kadar iş dünyasındaki her bir profesyonelin kullanabileceği yeterlilikte olan ve bu beklentilere göre şekillendirilen G911, performans isteyenlere hitap ediyor.

Yüksek kalite, en iyi deneyim

Excalibur G911’de yüksek kalitede en iyi deneyim kullanıcılara sunuluyor. i9 işlemci, RTX 3080 ile performansın sınırları zorlanırken, 16 inç büyük ekranda da alan hakimiyeti kolayca sağlanabiliyor. 165 Hz ekran yenileme hızı, 27mm inceliği ve 500 nit, sRGB parlaklığı ile ekran hiç olmadığı kadar net ve canlı. Böylece mimarlık, tasarım ve benzer çalışmaları yapanlar, yüksek donanım gerektiren uygulamalar ile çalışanlar için G911, benzersiz bir seçenek sunuyor.

64 GB’a kadar bellek desteği, Windows 11 işletim sistemi, çoklu monitör desteği, arka RGB ışıklar, Excalibur kontrol merkezi ve Dolby Digital ile desteklenen G911, 2022’nin en güçlü laptop modeli olarak gücü deneyimlemek isteyenler için satışta. Casper online mağazasından hemen G911 seçeneklerini inceleyebilir, satın almadan özelleştirme seçenekleriyle tamamen size hitap edecek bir modeli satın alabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için öncelikle üye girişi yapmanız gerekmektedir.