Casper Nirvana C350

Günlük Kullanımlar İçin İdeal Yardımcınız

Nirvana C350 laptop, Intel'in günlük kullanımlar için sunduğu işlemci ailesinin en yeni nesili olan işlemci ailesi GeminiLake N4000 ve N5000 serisini barındırmaktadır. Bir önceki nesillere göre yaklaşık %20 daha stabil ve yüksek performans sağlar.

Intel® İşlemci Gücü

Nirvana C350 dizüstü bilgisayar, Intel'in günlük kullanımlar için sunduğu işlemci ailesinin en yeni nesili olan GeminiLake N4000 ve N5000 serisini barındırmaktadır. Bir önceki nesillere göre yaklaşık %20 daha stabil ve yüksek performans sağlayan işlemcileri ile Casper Nirvana C350 laptop, günlük kullanım için tüm ihtiyaçlarınızı barındırır. Daha fazlasını isteyenler için, yüksek işlemci ve grafik kartı performansı sunan Intel Core i3 5005U ve Core i5 6287U işlemci opsiyonları da mevcuttur.

Intel®  İşlemci Gücü

Intel® İşlemci Gücü

Nirvana C350 dizüstü bilgisayar, Intel'in günlük kullanımlar için sunduğu işlemci ailesinin en yeni nesili olan GeminiLake N4000 ve N5000 serisini barındırmaktadır. Bir önceki nesillere göre yaklaşık %20 daha stabil ve yüksek performans sağlayan işlemcileri ile Casper Nirvana C350 laptop, günlük kullanım için tüm ihtiyaçlarınızı barındırır. Daha fazlasını isteyenler için, yüksek işlemci ve grafik kartı performansı sunan Intel Core i3 5005U ve Core i5 6287U işlemci opsiyonları da mevcuttur.

Ekran Kartı Performansı

Nirvana C350’nin Intel Core i5 6287U işlemcili modelinin sahip olduğu dahili Intel Iris 550 ekran kartı ile 2GB ekran kartı modellerinin birçoğundan yaklaşık 10% daha yüksek performans alabilirsiniz. Böylece ekstra harici ekran kartından dolayı daha kalın, ısı seviyesi biraz daha yüksek bir ürün yerine hem ekran kartı performansı alır hem de daha ince ürüne sahip olursunuz.

Ekran Kartı Performansı

Büyük Ekran, İnce Tasarım

9 mm inceliğindeki ekran çerçevesi ile görüş açınız genişler ve 14" ekran boyutuna sahip olanıza rağmen neredeyse 15.6" büyüklüğünde görüntü alırsınız. Ultra mobil hafifliğiyle her yere taşınır. Nirvana C350 laptop bilgisayar, Anti glare özelliğine sahip yansıtmasız ekranı ile görüntü kaybını engeller, netlik sağlar.

Büyük Ekran, İnce Tasarım

Daha Hafif ve Daha İnce

Nirvana C350 notebook özel alaşımlı yapısı sayesinde plastik materyale sahip olmasına rağmen metal görünümü ve sağlamlığı sunar. Özel tasarlanan metalik gümüş grisi rengi sizin zevkinizi yansıtacak.

Hızlı ve Uzun Süreli Kullanım

Geniş Depolama Alanı

Geniş Depolama Alanı

Üretkenlik, optimal  zaman ve yüksek hız için SSD sizin için birebir! Günlük işlerinizin süresini en aza indirmek için Nirvana C350, SSD opsiyonu ile zamanınızı daha değerli kılacaktır. Daha büyük boyutta depolama alanı isteyenlere sabit disk konfigürasyon opsiyonu da sunar.

Düşük Tüketim,  Yüksek Performans

Düşük Tüketim, Yüksek Performans

Nirvana C350 modelinin Celeron ve Pentium işlemcili modellerinde 4GB LPDDR4 sistem belleği sunar. Böylece günlük kullanımda maksimum performans elde edersiniz. Core i3 5005U modelinde ise 4GB DDR3 versiyonu bulunmaktadır. Intel Core i5 6287U modelinde ise yine aynı entegre RAM olan 8GB LPDDR3 bulunmaktadır

Ergonomik Klavye Tasarımı

Nirvana C350, günlük kullanım esnasında rahat ve uzun bir kullanım deneyimi sunan bir laptop... Makas mekanizması sayesinde tuş
basım ömrünü uzatır ve aynı zamanda tuş sesinin çıkmasını engeller. Kavisli yapısı ise parmaklarınızın
tuşa tam oturmasını sağlayarak ellerinizin yorulmasını engeller.

İster Açın, İster Kapatın

Nirvana C350 size güvenli çözümler sunmak için özel olarak tasarlandı. Laptop kameranızı kullanmadığınız zamanlarda isterseniz kolay kullanımına sahip bölmesini kapatabilirsiniz.

İster Açın, İster Kapatın

Hızlı ve Kolay Aktarım

Nirvana C350 laptop, Mini HDMI sayesinde size her an her yerde üretken olmanızı sağlar. Sunumlarınızı hızlıca daha büyük ekranlara aktarabilirsiniz. 2 adet USB 3.0 girişi ile her an hızlı aktarım sağlayabilirsiniz. Sahip olduğu SD kart girişi sayesinde birden fazla aktarım olanağı sunar.

Windows ile Her Şey Daha Kolay

Windows işletim sistemi hızlı başlar ve yüksek performansla çalışır. Sizi güvenli tutmak üzere daha üstün güvenlik özelliklerine sahiptir. Kullandığınız yazılım ve donanımlar ile uyumlu çalışmak üzere tasarlanmıştır. Nirvana C350 modelimizin Intel N4020 ve N5030 işlemcili modellerinde Windows 11, Intel  N5000 ve Core i3 5005 işlemcili modellerinde ise Windows 10 işletim sistemi versiyonlarına sahip olabilirsiniz.

Windows ile Her Şey Daha Kolay

Diğer Laptop Bilgisayar Modelleri

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Türkiye’de online teknoloji alışverişi denildiğinde aklınıza gelen ilk marka olmaktan gurur duyuyoruz. En iyi kalitede ürünleri, rekabetçi uygun fiyatlar ve farklı tasarımlar ile size sunmaya çalışıyoruz. Geniş kargo ağımız ile Türkiye’nin her il ve ilçesine gönderim sağlayabiliyor. Güvenli ödeme sistemimiz, cazip ödeme koşulları ve taksit imkanları ile online alışveriş siteleri arasından farkını göstererek online alışveriş deneyimini kolaylaştırıyoruz. 

Casper Nirvana, notebook modelleri ile dilediğiniz her yerde çalışmalarınızı sürdürebilir ve ihtiyacınıza en uygun laptopları oluşturabilirsiniz. Laptop, dizüstü PC modellerimizin tamamında Intel’in en güçlü işlemcileri bulunmaktadır. Casper Nirvana modelleri, en güncel uygulamaları ve kurumsal programları performans sorunu yaşamadan çalıştırmanızı mümkün kılıyor. Casper Nirvana modellerimiz Casper Nirvana X500, Casper Nirvana X400, Casper Nirvana S500, Casper Nirvana C350, Casper Nirvana C300, Casper Nirvana C400 ve Casper Nirvana C650 olarak adlandırılmaktadır. Bütün modellerimiz sahip oldukları ekran boyutları, donanım, Intel işlemci, ekran çözünürlüğü, işlemci, grafik kartı, depolama, SSD, HDD ve daha birçok özelliğe bağlı olarak farklılıklar göstermektedir.

Casper Nirvana C350 modeli, ince ve hafiftir. Plastik materyale sahip olmasına rağmen metal görünümü ve sağlamlığı sunar. Ergonomik klavyeye sahip olan Nirvana C350, Intel’in günlük kullanımlar için sunduğu işlemci ailesinin en yeni nesili olan GeminiLake N4000 ve N5000 serisini barındırmaktadır.SSD ile hızlı ve yüksek depolama seçeneği sunar. Nirvana C350’nin Anti-Glare teknolojisine sahip ekranı yansıtmasız özelliklidir. Hem evde hem iş hayatınızda yüksek performanslı ve ultra taşınabilir hafifliğe sahip bir laptop kullanmayı istiyorsanız, sadece 1.3 kg hafifliğe sahiptir. Casper Nirvana C350 Seçtiğiniz RAM opsiyonu ile uygun fiyatlı ofis dizüstü bilgisayarıdır. 2 Adet USB 3.0 bağlantılı laptop ile hızlı data aktarımı yapabilirsiniz. Casper Nirvana C350, çeşitli depolama, bellek, grafik kartı, işlemci, güç kaynağı, kablosuz bağlantı, teknolojilerine bağlı olarak yüzlerce farklı opsiyon sunmaktadır.

 

Türkiye’nin en iyi servisi olma amacı ile geliştirdiğimiz servislerimizden 1 saat ve 24 saat servis imkanları alabilirsiniz. Casper yerinde servis, WhatsApp hattı, Jet ve Turbo servisler ile de her an yanınızdayız.