Casper Nirvana X500

Üretkenliğinizi Katlayacak Teknoloji

Maksimum üretkenlik, minimum zaman kaybı ile işinizin verimini artırmak için ihtiyacınız olan her şey onda. Profesyonel performans için tasarlanan Yeni Nirvana X500 ile her zaman ve her ortamda, üretkenliğiniz dorukta.

Tarzınızdan Ödün Vermeyin

Sadece 1.59 kg hafifliğindeki dizüstü iş bilgisayarı Nirvana X500, eşsiz bir mobilite deneyimi sunmak için tasarlandı. 19.7 mm inceliği ile de fark yaratan bilgisayarınızı, çantanızda bir kitap gibi kolayca taşıyabileceksiniz. Karizmatik uzay grisi rengi ile girdiğiniz her toplantıda tarzınızı ortaya koyacaksınız.

  • 1.59 Kg
  • 19.7mm
  • 180°Açılabilir Ekran
Tarzınızdan Ödün Vermeyin

Performans Onun İşi

Nirvana X500, en verimli ve en hızlı performansı sağlamak için Intel’in CometLake-U ve IceLake-U platformlarına sahip 10.nesil işlemcilerini barındırmaktadır.  Intel üstün seviye performanslı işlemcileri ile hem yüksek hem de stabil performans elde edersiniz.

Performans Onun İşi

Yüksek Grafik Performansı

Intel’in Icelake platformuna özel geliştirdiği G1 ve G7 ekran kartları artık dahili ekran kartları çok daha yüksek performans sunuyor. Intel G1 ekran kartı ortalama bir 2GB’lık harici ekran kartına göre yaklaşık 12%, G7 ise yaklaşık 78% daha yüksek performans sağlar. Intel Core i3 ve i5 modellerinde G1, Core i7 modellerinde Iris Plus G7 modeli kullanılmaktadır.

Yüksek Grafik Performansı

Şıklığın Sağlamlıkla Buluşması

Nirvana X500'ün yüzeyleri, özel alaşımlar içeren alüminyum materyallerinden üretilmiştir. Bu özel alaşımın getirdiği ultra sağlamlık, tüm darbelere karşı yüksek dayanıklılık ve daha uzun ömür sağlıyor. Alüminyum üzerine geçilen özel yüzey de daha şık bir görünüm sunuyor.

Şıklığın Sağlamlıkla Buluşması

Şıklığın Sağlamlıkla Buluşması

Nirvana X500'ün yüzeyleri, özel alaşımlar içeren alüminyum materyallerinden üretilmiştir. Bu özel alaşımın getirdiği ultra sağlamlık, tüm darbelere karşı yüksek dayanıklılık ve daha uzun ömür sağlıyor. Alüminyum üzerine geçilen özel yüzey de daha şık bir görünüm sunuyor.

Saatlerce Yorulmadan Kullanın

Mükemmel çözünürlük ve canlı renkler ile optimal çalışma şartlarını oluşturun, üretkenliğinizi ve iş kalitenizi artırın. Nirvana X500, siz uzun mesai saatleri boyunca yoğun şekilde çalışırken size en canlı renkleri sunar, 15.6” boyutundaki FULL HD Anti-Glare ekranı ile gözlerinizin yorulmasına engel olur.

Saatlerce Yorulmadan Kullanın
  • 1920 x 1080 FHD ekran
  • Anti-Glare Yansıtmasız Ekran

10 Saate Varan Pil Ömrü

Bütün gün ofiste olmadığınız zamanlarda, artık şarj aletinizi yanınızda taşımak zorunda değilsiniz. Nirvana X500 tüm inceliği ve hafifliğine rağmen 10 saate varan pil ömrüne sahip güçlü bataryasıyla her an ve her yerde performans sunmaya hazır.

10 Saate Varan Pil Ömrü

Öne Geçiren Hız

İş dünyasına maksimum üretkenlik, minimum zaman kaybı sunmak adına Nirvana X500'de dünyanın en hızlı depolama bileşeni M.2 ve NVMe modelleri bir arada. Dilerseniz SATA SSD veya hard disk opsiyonlarını da değerlendirebileceğiniz X500'te toplam 2 depolama portu bulunuyor.

Öne Geçiren Hız
  • M2(NVMe) portu 1 Adet
  • SATA portu1 Adet
Dünyaya Bağlı Kalın

Dünyaya Bağlı Kalın

Kablolu bağlantıya ihtiyaç duymadan aynı hızı ve verimi sunan Intel 9462AC kablosuz bağlantı modül ile her koşulda bağlanabilecek, kesintisiz çalışabileceksiniz. Maksimum 433 Mpbs hız ve geniş kapsama alanı ile güçlü bağlantının tadını çıkarın.

HDMI Port Avantajı

HDMI Port Avantajı

Nirvana X500 incecik metalik tasarımına sığdırılan HDMI portu ile size çoklu aktarım imkanı sağlar. Böylece hem kendi ekranınızı hem de ekstra bir monitör kullanabilirsiniz.

Enerji Tasarrufuyla Yıldızlaşır

Global geçerliliğe sahip laboratuvarlarda yapılan testleri başarıyla geçen Nirvana X500, Energystar enerji tasarrufu belgesi almaya hak kazanmıştır. Böylece diğer modellere göre %60 daha az enerji kullanarak, çevreye daha duyarlı olduğu kanıtlanmıştır.

Enerji Tasarrufuyla Yıldızlaşır
Secureboot Teknolojisi

Secureboot Teknolojisi

İsteğinize bağlı olarak açılıp kapanabilen Secureboot teknolojisi, Windows dışında bir işletim sistemi kurmak istemediğiniz koşulları kolayca engellemenizi sağlar.

Maksimum Güvenlik

Maksimum Güvenlik

Microsoft Device ve Credential Guide özel yazılımları ile bilgisayarınız maksimum koruma altında. Bilgisayarınızı açmak için girdiğiniz şifreler bile normalde anti-virüs programları olsa dahi erişilebilir ve kayıtlıdır. Fakat device ve credential güvenlik sistemleri bu şifrelerin Microsoft tarafında sanal verilerde tutulmasını sağlar ve erişilmesini imkansız kılar.

Windows 11 ile Her Şey Daha Kolay

Windows 11 hızlı başlar ve yüksek performansla çalışır. Sizi güvenli tutmak üzere üstün güvenlik özelliklerine sahiptir. Kullandığınız yazılım ve donanımlar ile uyumlu çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Windows 11 ile Her Şey Daha Kolay

Diğer Laptop Bilgisayar Modelleri

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Evde ve ofiste rahatlıkla kullanabileceğiniz, dilediğiniz yere taşıyabileceğiniz kadar ince modelleri ile Casper Nirvana laptop bilgisayarlarıyla hayat artık çok daha kolay! Teknoloji alışverişinde Türkiye'nin en sevilen markası olarak kabul edilen Casper Nirvana laptop çeşitleri; Nirvana X500, Nirvana X400, Nirvana S500, Nirvana C350, Nirvana C400 laptop modelleriyle size hitap ediyor. İnce ve hafif tasarımlara sahip Casper Nirvana dizüstü ailesi, cazip ödeme koşulları, taksit seçenekleri ve geniş kargo ağı ile adresinize ulaşıyor. 

İş verimliliğini arttırmak adına özel olarak geliştirdiğimiz Casper Nirvana X500, hızından performansına kadar en özel modellerimizden birisi. Güç kadar tasarıma da önem verenler için etkileyici bir görünüme sahip olan X500 ile gücün kontrolü tamamen sizde. Nirvana X500’ün üstün performans sunmasını sağlayan en yeni 10. nesil IceLake-U işlemcileri, performansı kusursuz hale getiriyor. Üstelik satın alma aşamasında Core i3, Core i5 veya 3.9 GHz hızındaki Core i7 gibi işlemciler arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Saniyeler içerisinde açılan, hızlı tepkime süresi ile tüm taleplerinize anında yanıt veren Nirvana X500 ile zamandan büyük bir tasarruf sağlayacaksınız. İşlerinizde elde edeceğiniz bu akıcı performans aynı zamanda video düzenlemelerinde ya da grafik çalışmalarınızda da gücünüze güç katacak. Uzun süreli çalışmalara yönelik özel olarak donatılan FULL HD Anti-Glare destekli 15.6 inç ekran ile tamamlanan Casper Nirvana X500, bu sayede gözlerinizi yormadığı gibi çalışma temponuzun da artmasını sağlıyor. SATA SSD olmak üzere en yeni depolama seçeneklerini tercih edebileceğiniz Nirvana X500 ile kişiselleştirilmiş bir bilgisayar keyfi sunuyoruz. Her detayıyla tamamen işinize özel bir model kullanmanın sağlayacağı avantajlarla Casper Nirvana X500’ü çok seveceksiniz.

Casper Nirvana X500 avantajları arasında en çok dikkat çeken ise 10 saate varan pil ömrü. Sabahtan akşama kesintisiz kullanım sağlayabileceğiniz X500 hem sizi yarı yolda bırakmayacak hem de çalışırken priz bağımlılığını ortadan kaldıracak. Üstelik iş dünyasının en büyük gereksinimlerinden birisi olan port avantajları da Nirvana X500’de. Çok ince bir kasa yapısına sahip olmasına rağmen HDMI port ve çoklu USB portları kullanabileceğiniz laptop, böylece birden fazla bağlantı gerektiğinde de çok maharetli. Windows 10 işletim sistemiyle desteklenen bilgisayarda tek seçenek de Windows değil. Secureboot teknolojisine sahip olan bilgisayarda, farklı işletim sistemini denemek isteyenler için de adaptasyon oldukça kolay. Casper Nirvana X500 özellikleri ile eşsiz bir yapıda olduğu gibi Casper’ın en trend modellerinden birisi. 12 aya varan taksit seçenekleri ile satın alabileceğiniz X500, hızlı teslimat ve güvenli servis gibi pek çok avantaj ile sizleri bekliyor.