Card Finans kartlarına +3 Taksit!

Card Finans kartlarına +3 Taksit!

Casper.com.tr alışverişlerinizde CardFinans bireysel kredi kartları ile QNB Finansbank POS’larından 1-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapılan 100 TL-30.000 TL arası 2-9 taksit arasındaki alışverişlerde +3 taksit, CardFinans Ticari kredi kartlarında 100 TL-75.000 TL arası 2-15 arasındaki taksitli işlemlerde +3 taksit kampanyası geçerlidir.

Kampanya Koşulları

CardFinans Kampanya Koşulları: CardFinans bireysel kredi kartları ile QNB Finansbank POS’larından 1-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapılan 100 TL-30.000 TL arası 2-9 taksitli alışverişlerde +3 taksit kampanyası imkanı sunulacaktır. Artı Kampanya harici CardFinans Fix, CardFinans Nakit kartlar, Enpara kredi kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler +taksit kampanyalarına dahil değildir. CardFinans Ticari kredi kartlarında 100 TL-75.000 TL arası 2-15 taksitli işlemlerde +... Devamını Göster

CardFinans Kampanya Koşulları:

  • CardFinans bireysel kredi kartları ile QNB Finansbank POS’larından 1-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapılan 100 TL-30.000 TL arası 2-9 taksitli alışverişlerde +3 taksit kampanyası imkanı sunulacaktır.
  • Artı Kampanya harici CardFinans Fix, CardFinans Nakit kartlar, Enpara kredi kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler +taksit kampanyalarına dahil değildir.
  • CardFinans Ticari kredi kartlarında 100 TL-75.000 TL arası 2-15 taksitli işlemlerde +3 taksit kampanyası geçerlidir.
  • CardFinans Fix “Artı Kampanya” üyesi olmak için 0850 222 0 900’u arayarak Kampanya Paketi üyesi olunması gerekmektedir. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir.
  • QNB Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Yasal düzenleme gereği BİREYSEL kredi kartları ile kozmetik, alkollü içecek, ofis malzemeleri, telekomünikasyon, yemek, gıda, akaryakıt, hediye kart ve hediye çeki alımlarında, doğrudan pazarlama, yurtdışı alışverişleri, basılı ve külçe halindeki kuyum harcamalarında taksitli satış yapılamamaktadır. ( Basılı ve külçe halinde olmayan kuyumla ilgili harcamalarda 3 taksit uygulanabilecektir.) Havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda 3 taksitle; kulüp ve derneklerle yapılan ödemelerde, elektronik eşya (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk Lirasının üzerinde olan televizyon vb.) 4 taksitle, tablet alımları 6 taksitle; sağlık ürünü alımlarında 9 taksitle; vergi ödemelerinde, fiyatı beş bin Türk Lirasına kadar olan televizyon, mobilya ve elektrikli eşya alımlarında (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) 9 taksitle; bilgisayar alımları 12 taksitle; havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt içine ilişkin harcamalar 18 taksitle sınırlı olmak üzere taksitli satış yapılabilmektedir. Bireysel kredi kartları ile bunlar dışındaki sektörlerde en fazla 12; ticari kredi kartları ile sektör bağımsız en fazla 18 taksit uygulanabilecektir. Bankamız POS'undan anılan yasal düzenlemelere aykırı olarak taksitli satış yapılması durumunda sorumluluk üye işyerinize ait olacaktır.

*Cep telefonu alışverişlerinizde yasal düzenleme gereği taksitlendirme yapılamamaktadır.