Casper Nirvana C550

Her Zaman Yanınızda

12. Nesil Intel® Core™ işlemcilerin sunduğu yüksek işlemci ve ekran kartı performansına sahip Casper Nirvana C550 laptop modeli, çalışmalarınızı verimli ve hızlı bir şekilde tamamlamanız için geliştirildi. Minimal ve modern tasarım hatlarına sahip Casper Nirvana C550 notebook ile mobil çalışmayı keyifle deneyimleyin.

16.990,00 TL 'den başlayan fiyatlarla
Modern Tasarım Hatları

Modern Tasarım Hatları

Her ortamda maksimum mobilite ve üretkenlik hedeflenerek, 19.8mm incelik ve 1.8kg hafiflik özelliklerini bir araya getirdiğimiz Casper Nirvana C550 dizüstü bilgisayarlar, konforu ve modernizmi bir arada hedefleyenler için özel olarak tasarlandı.

Uplift Özelliğiyle Ergonomik Tasarım

Casper Nirvana C550 dizüstü bilgisayar, 135° açılabilen özel menteşe yapısı sayesinde el ve bilek ergonomisine uygun konforlu kullanım imkanı sunar.

Uplift Özelliğiyle Ergonomik Tasarım

12. Nesil İşlemcilerle Maksimum Performans

12. Nesil Intel® Core™ i5 1235U ve i7 1255U işlemcilerle konfigüre edilebilen ve birçok görevi yüksek performansla gerçekleştirebilen Casper Nirvana C550 dizüstü bilgisayar, sahip olduğu işlemciyle güçlü bir CPU performansı da hedefler.

Güçlü Dahili Ekran Kartı

desIntel® Iris® Xe grafikleri, tasarımcılar ve geliştiriciler için zengin oyun deneyimlerini ve daha yüksek hızda desteklemek için dönüşümsel GPU'yu ve entegre grafikleri sunar. Casper Nirvana C550 dizüstü bilgisayar en akıcı ve verimli grafik kartı teği verebilmek için  Intel® Iris® Xe Grafik kartları ile sunulur.

“Intel Iris Xe Graphics dahili ekran kartı sadece çift RAM kullanımlarında aktif olmaktadır. Tek slot RAM kullanımlarında Intel UHD Graphics dahili ekran kartı etkin olmaktadır.”

 

 

Üç Kademeli Aydınlatmalı Klavye

 Karanlık ve az ışıklı çalışma alanları için özel geliştirilen 3 kademeli aydınlatmalı klavye seçeneğiyle estetik ve profesyonel kullanım deneyimi sunan Casper Nirvana C550 dizüstü bilgisayarın, klavye aydınlatması özelliği klavye üzerinde yer alan kısa yol ile kolayca yönetilebilir.

15.6'' IPS Ekran ile Canlı Renkler

15.6'' IPS Ekran ile Canlı Renkler

15.6'' ideal ekran boyutu ve FHD IPS panelin sağladığı avantajlarla gelişmiş bir ekran kullanımı hedeflenerek tasarlanan Casper Nirvana C550 dizüstü bilgisayarın, yansıma önleme özelliğine sahip paneli ile de görüntü kaybı yaşamadan kullanım sağlanır.

Akıllı Batarya Teknolojisi ile Uzun Pil Ömrü

Casper Nirvana C550 dizüstü bilgisayar bataryası şarja takılı iken belli bir doluma ulaştığında, çektiği akımı düşürerek daha düşük bir akımla bataryanın daha stabil ve sağlıklı bir şekilde dolmasını sağlar. Bu sayede her dolumda tükenen bataryalara kıyasla Casper Nirvana C550 bataryası çok daha uzun ve verimli bir batarya ömrüne sahip olur.
Akıllı Batarya Teknolojisi ile Uzun Pil Ömrü

Akıllı Batarya Teknolojisi ile Uzun Pil Ömrü

Casper Nirvana C550 dizüstü bilgisayar bataryası şarja takılı iken belli bir doluma ulaştığında, çektiği akımı düşürerek daha düşük bir akımla bataryanın daha stabil ve sağlıklı bir şekilde dolmasını sağlar. Bu sayede her dolumda tükenen bataryalara kıyasla Casper Nirvana C550 bataryası çok daha uzun ve verimli bir batarya ömrüne sahip olur.

Geniş Bant Desteği ile Intel Wi-Fi 6 

Casper Nirvana C650 dizüstü bilgisayar evde, işte ve bilgisayarınızı kullandığınız tüm alanlarda yüksek hız, daha az gecikme süresi ve daha fazla güvenlik sağlamak amacıyla geliştirilmiş Wi-Fi 6 ile kaliteli bağlantı sunmayı hedefler. Bu desteği ise Wi-Fi modüllerinden biri olan Intel® Wi-Fi 6 AX101 modülü ile gerçekleştirir.

Geniş Bant Desteği ile Intel Wi-Fi 6 

Çoklu Bağlantı Seçenekleri

Kablolu bağlantı tercih eden kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla ürünün sağ tarafına konumlandırılmış RJ45 Ethernet portu ile verimli bir bağlantı sağlanır. Bununla birlikte, HDMI ve çoklu USB portları sayesinde veri aktarımı ve paylaşımında çoklu bir destek sunar.

Dolby Dijital Ses Teknolojisi

Dolby ses teknolojisi ile zenginleştirilmiş 2 adet stereo hoparlöre sahip Casper Nirvana C550 dizüstü bilgisayar konferanslarda, çevrimiçi toplantı ve eğitimlerde gerçek bir ses kalitesi sunar. Sahip olduğu özel hoparlör dizaynının ana tasarımı tamamlayan bir etken olmasının yanı sıra sesin eşit ve kaliteli aktarımını da destekler.

Sürgülü Kamera Sistemi

Sürgülü Kamera Sistemi

1MP 720P değerinde açılır kapanır sürgülü kamera sistemine sahip Casper Nirvana C550 dizüstü bilgisayar ile online eğitimler, kalabalık video konferans gibi tüm görüşmeleri keyifli ve kaliteli bir şekilde yapılabilir. Kişisel güvenlik ihtiyacının ön planda tutulması sonucu özel olarak tasarlanan sürgü sistemine sahip kamera ile kullanımın yapılmadığı zamanlarda kamera lensi kolayca kapalı konuma getirilebilir.

Geniş Depolama Seçenekleri

Geniş Depolama Seçenekleri

M2 NVMe ve 2.5'' SATA SSD/HDD destekleri verilerinizi daha hızlı depolarken uygulamalarınızın da daha hızlı çalışmasını sağlar.

Hızlı RAM Kullanımı

Hızlı RAM Kullanımı

Çift dual slot desteği ile RAM'İ 32 GB'a kadar arttırabilirsiniz. Böylece kişiselleştirme deneyimi yaşarken en hızlı olma imkanını da elde edilebilir.

Windows 11 ile kullanım daha kolay

Windows 11 ile kullanım daha kolay

Windows'un sevdiğiniz tüm özelliklerini artık daha da çok seveceksiniz. Yeni temiz tasarım, arama ve bulmayı çok daha kolay hale getirir. Ek olarak, yeni akıllı özellikler ihtiyaçlarınızı öngörerek işleri daha hızlı, eğlenceli ve daha kolay şekilde yapmanıza yardımcı olur.

Diğer Laptop  Modelleri

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Casper Nirvana C550

Son yıllarda gelişen teknoloji ile beraber laptoplar hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmuştur. İş hayatında, okul ve gündelik yaşamda işlemlerimizi kolay bir şekilde gerçekleştirmek için Casper Nirvana C550, kullanıcıya birçok farklı konuda büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Sahip olduğu özellikler sayesinde tercih edecek kişiye verimli ve hızlı bir şekilde işlem yapma imkanı sunmaktadır.

Casper Nirvana C550 Özellikleri

Casper Nirvana C550,  19.8mm incelik ve 1.8kg hafifliğe sahip yapısı sayesinde istediğiniz her yere kolay bir şekilde götürebilirsiniz. Modern tasarıma sahip olan dizüstü bilgisayar aynı zamanda uplift özelliğini içinde barındırmaktadır. Laptopun ekranı 135°derece hareket edebilen özel menteşelerden yapılmıştır. Bu özellik sayesinde uzun süreli kullanımlar sırasında kişinin el ve bilek ağrısı çekmeden konforlu ve rahat bir laptop deneyimi yaşamasına yardımcı olur. Çalıştığımız ortama bağlı olarak karanlık ve az ışık bulunan ortamlarda klavye kullanırken verimlilik giderek azalmaktadır. Daha az ışık bulunan ortamlarda klavyedeki tuşları giderek daha az görmeye başlarız. Tam bu noktada Casper Nirvana C550 özel üç kademeli klavye aydınlatması sayesinde kullanıcıya kesintisiz bir deneyim yaşatır. Üç kademeli klavye aydınlatması %100, %60 ve %30 gibi seçeneklere sahiptir. Ayrıca klavyede bulunan kısayol tuşuyla kolayca ayarlanabilir. Casper Nirvana C550,  15.6’’ ekran boyutu ile kullanıcıya geniş bir görüş açısı vermektedir.  FHD IPS ekran paneli sayesinde tercih edecek kişiye herhangi bir renk kaybı olmadan her açıdan bakma (180 derece)  fırsatı sunmaktadır. Yansıma önleme ekran yapısı ile kişiye büyük bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Casper Nirvana C550, akıllı batarya teknolojisi sayesinde batarya ömrünün hem daha uzun olmasını hem de şarj sırasında elektrikten tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Bataryayı şarja taktıktan sonra belirli bir seviyeye geldikten sonra çektiği akımı düşürerek bataryanın daha dengeli bir şekilde dolmasına sağlayacaktır. Sürgülü kamera sistemi sayesinde online görüşmelerde, derslerde veya video konferans sırasında kolayca kamerayı açıp kapatabilirsiniz. Sürgülü kamera sistemi,  kamera lenslerine zarar vermeyecek şekilde hazırlanmış bir tasarıma sahiptir. Bu özelleştirilmiş kamera sistemi ile istenmeyen durumlarda kişisel güvenliğinizi kolayca sağlayabilirsiniz. Casper Nirvana C550, dolby teknolojisiyle üretilmiş 2 adet stereo hoparlöre sahiptir. Online görüşmelerde, ders sırasında, video konferansta, oyun esnasında yüksek  ve kaliteli bir ses hizmeti sunar. Dizüstü bilgisayar tasarımını bozmadan uygun hazırlanan hoparlör sistemi sesin eşit bir şekilde dağıtılmasına katkı sağlar.Casper Nirvana C550 RAM sistemi oluşturulurken çift dual slot desteği sayesinde RAM’de 32 GB'a kadar arttırma yapabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz şekilde kişileştirme yaparken aynı zamanda işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirme imkanı da sağlayacaktır. Casper Nirvana C550 laptop bilgisayarı M2 NVMe ve 2.5” SATA SSD/HDD teknolojileri sayesinde kullanıcıya geniş bir depolama alanı imkanı sunar. Ayrıca bu kullanılan destekler sayesinde bilgilerin daha hızlı depolanmasına ve ayrıca uygulamaların daha hızlı çalışmasına yardımcı olur.

Casper farkı sizleri bekliyor. Hızlı kargo, hızlı teslimat ve destek seçeneklerine ek olarak satın alırken özelleştirme ve 12 ay taksitli satın alma imkanı Casper online mağazasında.