5.0
7 Yorum
BY
Baha Y*******

Kesinlikle bir canavar. Kargolama çok başarılı. Özel kargo getirdi. Ürün içine windows kurulu geldi. Her şey kusursuz düşünülmüş. Her kuruşu hak ediyor. Performans ise müthiş. Çok teşekkür ederim

CA
C** A****

Çok çok iyi. Enter tuşuna alışmak biraz sorun :) Birde 16 gb ram aldım fakat yetersiz geleceği kesin. Sıfır ürün almak isteyen arkadaşlar bunu göz ardı etmesinler.

Mehmet Akif Ç********

İlk olarak paketleme olarak çok iyi 3 kutu içinden çıkıyor laptop. Yurtiçi kargodan getirim süresi olarak memnun kaldım ama en dıştaki kutuda çok fazlasıyla yırtık zedelenme vb. vardı Bilgisayardan çok memnun kaldım hiçbir sıkıntısı yoktu çok sağlam izlenim veriyor ve kalitesi resmen konuşuyor Ekran netliği vs. çok iyi lol oynarken 350 fpse çıkıyor yani tam olaral resmen oyun için üretilmiş Fan sistemi de çok iyi bilgisayar kendini ısındırmıyor Ayrıca laptopla ilgili birkaç sorum vardı müşteri hizmetleri whatsappı ile iletişeme geçtim ve bütün sorularım net bir şekilde cevaplandı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

NC
NECLA KAMER C***********

Tek kelimeyle harika. Hızı muhteşem. Tam bir oyun bilgisayarı.

HG
H*********** G*******

Siparişi verdik bekliyoruz bakalım çok heyecanlıyım gelince performansı hakkında bilgi veririm

ES
E**** S****

Gayet güzel bir bilgisayar. PubG mobile oynadım 68 ping aldım (Alt kattaki internet ile), bu gayet iyi. Ekranı büyük, tuş takımı var. Ben İ5 işlemci, win 10 ve 500 NVME SSD aldım, performansı gayet iyi. control merkezi sayesinde bilgisayarın klavyesinin RGB ışıklarını ve 4 tane mod var bilgisayarda ne yapıyorsanız o moda getirip o şekilde kullanın. Söyleyeceklerim bu kadar. Tavsiye ediyorum; Fiyatına gayet uygun.

EY
ERCAN Y****

Seni yerimmmm ☺☺☺

Excalibur G780

G780.1030-8DJ0X-B Excalibur G780

Diğer Modeller

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper