Excalibur G911

Güce Sahip Ol, En Güçlü Ol

Yeni güçlerin buluşması! Intel 12.nesil Intel® Core™ i9-12900HK işlemci ile NVDIA GeForce RTX™ 3080Ti ekran kartının zirvedeki yerine Excalibur G911 ile ortak olun.

29.294,00 TL

Binlerce Konfigürasyon Seçeneği

Excalibur G911 ile ekran kartı, işlemci, lisans, bellek, depolama ve hatta ekran çeşitlerinden dilediğini seçip, kendine özel bir performans oluşturabilirsin.

Gerçek Güçlü Tarz: Yeni Excalibur G911

Gerçek Güçlü Tarz: Yeni Excalibur G911

Cesaretini gücünden alan metal tasarımı ile gücünü dışa vuran yeni nesil Excalibur G911 27mm incelik ile her yerde yanında olabilecek.

 • CNC Kesim
 • MetalKasa

Üst Düzey Özellikler Ultra Hızlı Ekran

Nasıl olacağına sen karar ver. Yeni Excalibur G911 performans bilgisayarında 15.6’’ ya da 16’’ ekran boyutunu seçebilir. Her koşulda üst düzey ekran performansını deneyimleyeceğiniz Excalibur G911’de rakiplerinin her saniye önünde olursun.

*Opsiyonel olarak 15.6’’ 144 HZ, 3 ms, 250 NIT versiyonu da tercih edilebilir.

Üst Düzey Özellikler Ultra Hızlı Ekran
 • 165Hz Yenileme Hızı
 • 5MsYenileme Süresi
 • QUAD HDEkran Çözünürlüğü
 • 500 NIT

Turbo Termal Soğutma Teknolojisi

Excalibur G911 ile her an serin ve güçlü kalmak çok kolay. Akıllı turbo termal soğutma teknolojisi sayesinde işlemci ve ekran kartı ayrı ayrı soğutulurken sen sadece kazanmanın tadını çıkar.

 • 5 Termal Bakır Boru
 • 2Akıllı Turbo Fan
 • 0.3mmFan Bıçağı
 • 12Termal Ped
Turbo Termal Soğutma Teknolojisi

Havalı ve Renkli

Nasıl istersen! Moduna göre ayarlayabileceğin  binlerce renk alternatifiyle Excalibur G911 oyuncu bilgisayarı eşsiz RGB deneyimi yaşatır.

Havalı ve Renkli

Intel® KILLER Wi-Fi 6E

Rekabetin yüksek olduğu anlarda hızlı olan kazanır. Hızlı bağlantı deneyimini akıllı teknolojisiyle destekleyen Intel ® Killer Wi-Fi 6E ile kazanan ol.
 

*RTX3070, RTX3070Ti, RTX3080 ve RTX3080Ti modellerinde Killer Wi-Fi (AX1675) bulunmaktadır. 11.nesil modellerde AX1675 tek opsiyondur, 12.nesillerde ise RTX3060 ekran kartında AX201, RTX3070Ti ve RTX3080Ti modellerinde ise AX1675 bulunmaktadır.

Bulunduğun yerdeki tüm erişim noktalarını (Access Point) denetler, en hızlı ağa otomatik olarak bağlanır.

En düşük ping seviyesinde oyna diye arka planda yoğun ağ kullanımı gerektiren tüm programları inaktif moda alır.

En hızlı performansı kablolu bağlantı veya Wi-Fi’dan hangisinden alıyorsanız, ona bağlantı kurar.

RTX 30 Serisi

RTX 30 Serisi

En yeni ekran kartı teknolojisini barındıran Excalibur G911 NVDIA’nın 12. Nesil RTX mimarisi olan Amper platformu ile desteklenen RTX 3070 Ti ve RTX 3080 Ti ekran kartlarını sunmaktadır. Yeni RTX tasarımı ile yüksek termal performans, yapay zeka ile desteklenen DLSS ile maksimum FPS’e ulaşmayı sağlar. Max-P yapısı ve 160W gücü ile RTX 3080 Ti’dan alabileceğin maksimum performansı görürsün.

Hibrit Çekirdek Mimarili 12. Nesil İşlemcileri Keşfedin

Hibrit Çekirdek Mimarili 12. Nesil İşlemcileri Keşfedin

Verimlilik ve performansın optimal fayda esasına dayandığı yeni Hibrit çekirdek mimarili Intel 12. Nesil Core işlemciler eşsiz deneyimler yaşatır.

 • 14 Çekirdek
 • HibritMimarisi
 • Core i912900HK
 • Core i712700H

Thunderbolt 4 İle Işık Hızında Bağlantı

Excalibur G911 ile yüksek hızda kaliteli veri aktarımı için ortaya çıkan tüm gereksinimler Thunderbolt 4 teknolojisi ve geniş bağlantı seçenekleriyle karşılanır. Saniyede 40 Gb çift yönlü bant genişliğine sahip bu teknolojiyi ailenin üstün performans ürünü 12. Nesil Excalibur G911 ile deneyimle.

 • 40 Gb/Sn Bağlantı Genişliği
Thunderbolt 4 İle Işık Hızında Bağlantı

Daha Net Daha Güçlü: Dolby Digital

Excalibur G911’de bulunan Dolby Digital Ses Sistemi sayesinde oyunda, film izlerken veya sevdiğin müzikleri dinlerken yüksek ses kalitesi ve ses netliği iki katına çıkar.

Daha Net Daha Güçlü: Dolby Digital
 • X2 Yüksek Ses
 • X2Kaliteli Ses

En Gelişmiş Güçlü Bellek

En yeni teknoloji olan DDR5 4800MHZ hıza sahip bellekler ile gücünüze güç katarken rakiplerinize de fark atmanın keyfini çıkar. Çift (dual) slot desteği ile maksimum 64GB’a kadar artırabilirsin.

En Gelişmiş Güçlü Bellek

Yeni Yapay Zeka Destekli DYNAMIC BOOST 2.0

Yeni yapay zeka destekli Dynamic Boost 2.0, güçlü performans artışı için gerekli gücü GPU, GPU bellek ve CPU arasında otomatik olarak iletir. Dynamic Boost 2.0 yapay zeka ağları, gücü her kare için ayrı ayrı yönetiyor. Bu şekilde dizüstü bilgisayarınız oyun sırasında ya da içerik oluştururken en yüksek performans için sürekli optimize edilir.

Yeni Yapay Zeka Destekli DYNAMIC BOOST 2.0

Geniş Depolama

2 adet M.2 SSD PCIe depolama girişine sahip Excalibur G911, hem PCIe 4.0 hem de PCI 3.0 desteklemektedir. En yüksek hızlara ulaşmak bir adım ötede! PCI 3.0 ve PCI 4.0 opsiyonları stoklara göre değişmektedir.

Geniş Depolama

Excalibur Kontrol Merkezi

Excalibur kontrol merkezi ile oyunun yoğunluğu ve hızına göre bilgisayarının performansını kendin ayarlayabilirsin. Performans artışı istediğin zamanlarda soğutmayı sadece birkaç saniye içinde daha aktif hale getirebilir, hatta RGB klavyeni de kolayca yönetebilirsin.

Excalibur Kontrol Merkezi

Arka Işıklar

Excalibur G911, 3 bölgeyi kapsayan RGB klavyesi arka taraftaki havalandırma çıkışlarında bulunan full RGB aydınlatmaları ile tamamlanır.

Arka Işıklar

Çoklu Monitör Desteği

Çoklu monitör ile oyun oynarken veya çalışırken yüksek performans ve konforu yaşaman için Excalibur G911 aynı anda 4 ekrandan görüntüyü destekliyor.

Çoklu Monitör Desteği

Windows 11 ile Her Şey Daha Kolay

Windows 11 hızlı başlar ve yüksek performansla çalışır. Seni güvenli tutmak üzere üstün güvenlik özelliklerine sahiptir. Kullandığın yazılım ve donanımlar ile uyumlu çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Windows 11 ile Her Şey Daha Kolay

Kaynakça:
*Intel performans testleri baz alınmıştır.
Kaynak linki görmek için tıklayın.

Excalibur G911 ile Oyundaki Sınırları Kaldır!

Oyun bilgisayarı denildiğinde Türkiye’de akla ilk gelen seri olan Casper Excalibur serisinin yeni üyesi Excalibur G911, oyunlardaki sınırları kaldırıyor. Intel ve NVIDIA’nın hem yeni hem de en üst seviye işlemci ve ekran kartlarıyla güçlendirilen Excalibur G911 oyuncu bilgisayarı, maksimum performans ve verimlilik ile oyun oynamayı sevenler için yepyeni bir deneyim sunuyor. Casper, Excalibur modellerinde sunduğu Ömür Boyu Performans Garantisi ile her zaman yanınızda!

Excalibur G911 Özelliklerini Tanıyın

Satın alma öncesinde özel konfigürasyon seçenekleriyle en iyi performansın alınabileceği Excalibur G911 oyun bilgisayarı, tasarımıyla göz dolduruyor. Tamamen metalden yapılan gövdesinde özel CNC işlemelere yer verilen Excalibur G911 dayanıklılık konusunda üst düzey bir koruma ve güven sunuyor. Excalibur G911, 27mm inceliği ve ultra hız seçenekleriyle birlikte kullanıcılar için kullanımda da fark yaratırken 15.6" ekrandaki ince çerçeveleri ve ekran teknolojisi sayesinde 16.0" geniş ekran deneyimi sunmayı başarıyor. 165Hz yenileme hızı ve 5ms ultra hızlı ekranı sayesinde oyunlarda rakiplere karşı üstünlük kurmanızı sağlayacak.

Ekran teknolojisiyle sektörün en iyi modellerine imza atmayı başaran Casper, Excalibur G911’de de geleneğini sürdürüyor. G911’in 2.5K QHD teknolojisi ve 500 NIT yüksek parlaklığı oyunlardaki netliği ve parlaklığı arttırıyor. Yüksek çözünürlük desteği ile birlikte oyuncuların oyundaki tüm alanlara hakim olmasını sağlayan Excalibur modelleri,  G911 ile rekabetin üst düzeyde olduğu oyunlarda oyunculara ek bir güç katıyor.

İşlemci ve Ekran Kartında Yenilikçi Çözüm

Excalibur G911’i tercih edenler ekran kartında RTX 3080Ti ve işlemcide ise 12. Nesil Intel® Core™ i9-12900HK seçenekleri ile yenilikçi bir çözüm elde ediyor. Intel’in en yeni teknolojiler kullanarak kullanıma sunduğu 12. Nesil işlemcilerde 14 çekirdek, hibrit mimarisi göz dolduruyor. Casper’ın satın almadan özelleştirme seçenekleri ile kullanıcılar G911’i satın almadan önce dilerse Core i7 12700H gibi işlemciler arasından da tercih yapabiliyor. Önceki nesillere göre yüzde 25’e varan performans artışı sağlayan yeni donanımlarla Excalibur hiç olmadığı kadar hızlı ve adeta sınırları zorluyor!

Sunmuş olduğu tüm bu özelliklerin akıllı turbo soğutma sistemi ile desteklenmesi, uzun süren oyun saatlerinde dahi performanstan ödün vermiyor. Yeni model, RGB klavye, çoklu monitör desteği, Thunderbolt 4, Dolby Digital, Excalibur kontrol merkezi, özel bağlantı ve teknolojilerle birlikte satışa sunuluyor.

Gelişmiş Destek ve Alışveriş Fırsatları Casper’da!

Excalibur G911 için sunulan hizmetler sadece güçlü donanımlar ile sınırlı değil. Casper’ın yıllardan beri müşterilerine sunmuş olduğu satın alma öncesinde özelleştirme fırsatı, Excalibur Ömür Boyu Performans Garantisi, 12 aya varan taksit seçenekleri, 1 günde kargo gibi hizmetler de Excalibur G911 ile birlikte sizlerle! Excalibur G911 için hemen sipariş verebilir ve oyunlarda yeni bir deneyimle tanışabilirsiniz.