Casper Nirvana N200

Üstün Sessizlik

Casper Nirvana N200 desktop bilgisayar, en zorlu performanslarda mükemmel soğutma sunar ve geliştirilmiş hava akımı sayesinde optimum sistem soğutmasına olanak tanır ve her ortamda sessiz ve keyifle çalışmanızı sağlar. .

12.980,00 TL 11.942,00 TL 'den başlayan fiyatlarla %8
Üstün Sessizlik ve Performans Bir Arada

Üstün Sessizlik ve Performans Bir Arada

Güçlü ve sessiz soğutma sistemine sahip Casper N200 masaüstü bilgisayar,  üstün performanslı çalışma koşullarına rağmen hem sessiz çalışma sağlarken hem de yeterli soğutma düzeyi sağlar.Özellikle kalabalık ofislerde sessiz çalışma ortamı için ideal bilgisayardır.

Üstün Soğutma

Casper Nirvana N200 masaüstü bilgisayar, en zorlu performanslarda mükemmel soğutma sunar ve geliştirilmiş hava akımı sayesinde optimum sistem soğutmasına olanak tanır ve her ortamda sessiz ve keyifle çalışmanızı sağlar. 

 
  • Hızlı Fan Sistemi 1250RPM
Üstün Soğutma

Sınırsız Güç

2 adet yüksek kapasiteli sabit disk ve optik sürücü, en yeni Intel® Core™ işlemciler ve opsiyonel seçebileceğiniz grafik kartları ihtiyacınız olan hıza ve güce sahip olmanızı sağlar.

Sınırsız Güç

İhtiyaca Göre Maksimum Performans

Depolama Seçenekleri

Depolama Seçenekleri

HDD ve M2 NVMe depolama opsiyonları, kapsamlı depolama görevi yaparken güncel teknolojileri ile bilgisayar kullanımını çok daha hızlı hale getirir.

Daha Hızlı Yükleme Süreleri

Daha Hızlı Yükleme Süreleri

Verimli DDR4 sayesinde daha hızlı yükleme süreleri, daha yüksek transfer oranları ve daha az güç tüketimi ile günlük performansınızı artırın. Bir önceki teknolojiye göre %50’ye varan bant genişliği sunan DDR4 teknolojisi ile ram performansı artarken, enerji tüketimi de azalır. 

Ergonomik Aksesuarlar

Ürünle birlikte sunulan kablolu klavye -mouse sayesinde saatlerce yorulmadan çalışabilirsiniz çünkü tuşlarındaki rahat dokunuş ile ergonomik kullanım kolaylığı sağlar. Klavye – Mouse setinin mat tasarımı sayesinde parmak izi tutmadan temiz kullanım sağlanır.

Ergonomik Aksesuarlar

Zengin Bağlantı Seçenekleri

Toplamda 10 adet USB bağlantı noktasına ulaşabilen Casper Nirvana N200 masaüstü bilgisayar, (ön tarafta 2 adet USB3.0 ve 2 adet USB2.0) tüm cihazlarınızı hızlıca bağlamanızı sağlar. Tuşlarındaki rahat dokunuş ile ergonomik kullanım sağlayan klavye-mouse seti ile de saatlerce yorulmadan çalışabilirsiniz.

Zengin Bağlantı Seçenekleri
Şimdiye kadarki en güvenli Windows

Şimdiye kadarki en güvenli Windows

Her yerde gelişmek için güvenlik ve en cesur hedeflerinize ulaşmak için performans ile anı yakalayın. Windows 11 Pro cihazlar; yapay zeka ile zenginleştirilmiş verimlilik ve görev açısından kritik uygulama ve donanımlar dahil olmak üzere mevcut teknolojiyle uyumluluk sayesinde kullanım ve yönetim kolaylığı sunar.

Diğer Masaüstü Bilgisayar Modelleri

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Casper Nirvana N200 Masaüstü Bilgisayar

Türkiye’de online teknoloji alışverişi denildiğinde aklınıza gelen ilk marka olmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye’de alışverişin en güvenilir ve en sevilen adresi olarak birçok farklı teknoloji kategorisinde ürünü, milyonlarca farklı konfigürasyon seçeneği ile size sunuyoruz. Evde, ofiste rahatlıkla kullanabileceğiniz Casper Nirvana desktop masaüstü bilgisayar ile hayat çok kolay! Casper masaüstü bilgisayar çeşitleri; Casper Nirvana N200, Casper Nirvana M500,  Casper Nirvana M600,  masaüstü desktop bilgisayar modelleriyle size hitap ediyor. 

En zorlu performanslarda bile kusursuz çözümler yaratan Casper Nirvana masaüstü bilgisayar ailesi, konfigürasyon seçenekleri, uygun fiyatları, cazip ödeme koşulları, taksit imkanları ve geniş kargo ağı ile adresinize ulaşıyor. Casper Nirvana masaüstü bilgisayarlar satış sonrası hızlı ve güvenilir servis hizmeti kapsamında 1 saatte servis, jet servis, turbo servis özellikleriyle dikkat çekerken müşteri hizmetleri iletişim hattı ve websitesi canlı sohbet hizmeti ile her an her yerde ayrıcalıklı hizmet sunuyor. 

Casper Nirvana N200 Masaüstü Bilgisayar Özellikleri

Casper masaüstü desktop bilgisayarları hem iş hem de eğlence amacıyla kullanabilir, sahip olduğu performans özellikleriyle kurumsal programları da kolayca çalıştırabilirsiniz. Sadece işinde değil, teknolojisinde de profesyonel olanların tercihi Casper Nirvana desktop masaüstü bilgisayar modelleri ile performansı yakalayın. Casper Nirvana N200 masaüstü sağlam ve ergonomik tasarımıyla ofis kullanıcılarına rahatlık sunarken ince çerçevesi ile dikkat çekiyor. Casper Nirvana N200 masaüstü bilgisayar 10.Nesil işlemci desteği ile performans sağlar. Evde ve ofiste verimli saatler sunan Nirvana N200 desktop bilgisayar, SSD diskleri sayesinde en zorlu dosyaları bile kolayca açarken aynı zamanda çoklu görevleri de kolaylaştırıyor. Türkiye’nin en iyi servisi olma amacı ile geliştirdiğimiz servislerimizden 1 saat ve 24 saat servis imkanları alabilirsiniz. Ayrıca Casper yerinde servis, WhatsApp hattı, Jet ve Turbo servisler ile de her an yanınızdayız.