Excalibur Arena

Excalibur Arena 

Excalibur’un eşsiz savaşçıları Excalibur Arena’da!
G780, G770 ve G900 oyun bilgisayarı ile Excalibur Arena’da rakiplerinin önüne geç!


Efsanevi ve Savaşçı Bilgisayarlar!

Excalibur Arena’da savaşçını seçerek oyunlarda rakiplerini elemeye hazır mısın? Birbirinden dişli oyun bilgisayarı seçenekleri ile oyunlarda rakiplerinden üstün ol. Oyuncu laptopları arasında G900 oyuncunun ihtiyacı olan performanstan fazlasını vaat ederken özelleştirme seçenekleriyle bir çok ekran kartı seçeneği sunuyor. Nvidia’nın Turing mimarisinden faydalanan G900, 4 farklı GTX ve RTX ekran kartlarından birisiyle oyunlarda üstün performans sergileyebilirsin.

Efsanevi, Savaşçı ve Azimli isimlerine sahip üç farklı oyuncu laptobu isimlerini tasarımlarından ve güçlerinden alıyor. Rakiplerini geniş ve hızlı ekranıyla eleyen Savaşçı G780 ile 17” ve 144Hz ekranı deneyimleyin. GTX ve RTX ekran kartlarının üstün performansıyla oyundaki etkileyici performansını GTX1650Ti, GTX1660Ti ve RTX2060 modelleriyle deneyimleyin.

Azimli ismine sahip olan bir diğer model ise G770! 10.Nesil işlemci, GTX serisi ekran kartı ve RGB klavyesiyle oyunculara hitap eden dizüstü oyun bilgisayarı konfigürasyon seçeneğiyle 5.00GHz’e kadar turbo hıza ulaşın.


Gözler Hep Üstünüzde Olsun!

Bilgisayar denildiğinde aklına masaüstü bilgisayar kullanmak dışında seçenek gelmeyenlere özel oyuncu kasası Excalibur E600 ile gözler hep üstünüzde olsun. Gerçek hız, güç, verimlilik ve performans garantisiyle kusursuz oyunun tadını çıkarın. Masaüstü oyun bilgisayarı Excalibur E600 ile 6 farklı ekran kartı seçeneğine sahipsiniz! Neredeyse tamamını özelleştirebileceğiniz bu seride üst segment performansı deneyimleyin.

Günlük işlerinizin yanı sıra diğer bilgisayarlardan sizi ayıracak performans vaat eden  bilgisayarlar ile yüksek grafik seçenekleriyle birlikte yüksek performansı deneyin. Konfigürasyon imkanıyla Casper ürünlerini ihtiyacınıza göre özelleştirebilirsiniz. Excalibur Arena ürünlerini oyun arenalarında da deneyerek sizleri oyun esnasında rakiplerinizin önüne geçirmeye hazır. Üstün teknolojik donanım ile oyuncuların bütün ihtiyacını karşılayacak en iyi oyun bilgisayarları Casper ile kullanıcılarıyla indirimli fiyatlarla Arena'dan evlere satışa hazır! 

Intel ve Nvidia seçenekleri ile WIFI 6 kablosuz bağlantı teknolojisi ile kablo kullanmadan istediğiniz WiFi alanında kesintisiz internet kullanımını Casper ürünleri ile deneyimleyin. Excalibur dizüstü ve masaüstü bilgisayarları casper.com.tr ‘den dilediğiniz gibi konfigüre edebilir ve dilediğiniz ihtiyaçlara göre tasarlayabilirsiniz.