Excalibur G780

Hızlı ve Geniş Ekranda Gaming Laptopunu Oluştur

Excalibur G780 oyun ve performans bilgisayarı birbirinden farklı ekran kartı opsiyonları ile ihtiyacına göre konfigüre edebilme imkanı sunar. NVIDIA’nın Turing mimarisinden GTX ve RTX ekran kartlarını seçebilir, oyun deneyiminizi katlayabilirsin.

Hızlı ve Geniş Ekran

Excalibur G780 144 Hz yenilenme hızına sahip 17” (16.6”) ekranı ile mükemmel akıcılıkta ve hızda görüntüler sunar. Oyun bilgisayarınızın üstün özellikteki ekranı sayesinde, oyunun hiç bir detayını kaçırma!

GTX ve RTX Ekran Kartları

Excalibur G780 birbirinden farklı ekran kartı seçenekleri ile bilgisayarını ihtiyacına göre konfigüre edebilme imkanı sunar. NVIDIA’nın Turing mimarisinden GTX  ve RTX  ekran kartlarını seçebilir, oyun deneyiminizi arttırabilirsin.

  • 4GB GTX1650Ti 128 Bit
  • 6GB GTX1660Ti192 Bit
  • 6GB RTX2060192 Bit
GTX ve RTX Ekran Kartları

RTX Farkıyla Öndesin

RTX ekran kartları sunduğu binlerce üstün özelliği ile oyuncuların her oyundan galip çıkmasını sağlıyor.

Işın İzleme

Işın İzleme

Sadece RTX ekran kartlarının sahip olduğu ışın izleme teknolojisi sayesinde oyunun her anında kendini gerçek dünyada hissedeceksin. Silahtan çıkan kurşun ve ateşlerin bile gölgesini renk tonlarını aynı şekilde yansıdığı yüzeylerde görebilirsin!

Yapay Zeka

Yapay Zeka

"Deep Learning Super Sampling"yani kısaca DLSS teknolojisi ile Nvidia artık her detayı dahagerçekçi görmeni sağlıyor. Oyun oynarken %40 daha net ve akıcı görüntüler elde edip her zaman önde olman için tasarlandı.

Programlanabilen Gölgeleme

Yapay Zeka

“Advanced Shading” adını verdiği teknoloji sayesinde bu zamana kadar göremediğin tüm detaylara artık sahipsin. Nişan almak her zaman olduğundan daha eğlenceli olacak!

10. Nesil Intel Core

Excalibur G780 oyun bilgisayarı, performansın sınırlarını zorluyor! Intel’in en yeni lanse ettiği 6 çekirdekli Core i7-10750H ve 4 çekirdekli Core i5-10300H işlemcileri ile sınırsız performansın kapılarını açıyor. Aynı zamanda 9.nesil işlemcilere göre %20 daha performanslı ve üretken olmanı sağlıyor.

  • 10.Nesil Intel Core İ7-10750H İşlemci
  • 10.NesilIntel Core İ5-10300H İşlemci
10. Nesil Intel Core
Binlerce Renk Elinde

Binlerce Renk Elinde

Oyuncu bilgisayarının olmazsa olmazı RGB klavyedir. Excalibur G780 ise size tam tamına 65.026 adet farklı rengi komutanıza bırakıyor. Klavyenizi 3 farklı bölgeye ayırıp binlerce farklı renkten ve ışıklandırma sisteminden istediğini seçerek oyun dünyanızın renklerini sen belirle!

  • 6Mod
  • 65.026Renk

Hep Bağlantıda Kal

Intel’in en yeni lanse ettiği WIFI 6 kablosuz bağlantı teknolojisi ile kablolara bağlı kalmadan özgürce her yerde oyuna tam gaz devam edebilirsin. Bir önceki nesile göre yaklaşık %25’e varan geniş kapsama alanı ve daha hızlı çözümleri ile yüksek performans seninle. Oynarken takılmalara son!

Hep Bağlantıda Kal

Sınırları Aş

Excalibur G780 oyun bilgisayarı,  17” (16.6”) ekrana sahip olmasına rağmen incecik çerçevesi ve mobil tasarımı ile 15.6” ürün boyutlarına sahiptir. Böylece hem daha kompakt tasarıma hem de daha geniş görüş açılı ekrana sahip olacaksın.

Maksimum Ses Deneyimi

Excalibur G780 gaming laptop akıllı ses sistemi ile bütün sesleri süzerek en net bir şekilde yansımasını sağlar. En ufak sesleri dahi anında fark edeceksin ve böylece arkandan gelenler sana sessizce yaklaşamayacak. 

  • 2x Daha Net Ses
  • 2xDaha Yüksek Ses
Maksimum Ses Deneyimi

Kontrol Hep Sende

Excalibur kontrol merkezi ile oyunun yoğunluğuna ve hızına göre bilgisayarınızın performansını kendin ayarlayabilirsin. Performans artışı istediğin zamanlarda soğutmayı da aynı anda daha aktif etmek sadece birkaç saniyeni alacak! Sadece oyunların değil, bilgisayarının kontrolleri de senin elinde.

Kontrol Hep Sende

Kontrol Hep Sende

Excalibur kontrol merkezi ile oyunun yoğunluğuna ve hızına göre bilgisayarınızın performansını kendin ayarlayabilirsin. Performans artışı istediğin zamanlarda soğutmayı da aynı anda daha aktif etmek sadece birkaç saniyeni alacak! Sadece oyunların değil, bilgisayarının kontrolleri de senin elinde.

Windows 11 ile Her Şey Daha Kolay

Windows 11 hızlı başlar ve yüksek performansla çalışır. Sizi güvenli tutmak üzere üstün güvenlik özelliklerine sahiptir. Kullandığınız yazılım ve donanımlar ile uyumlu çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Windows 11 ile Her Şey Daha Kolay

Diğer Gaming Laptop Modelleri

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Türkiye’de alışverişin en güvenilir ve en sevilen adresi olarak birçok farklı teknoloji kategorisinde ürünü, yüzlerce farklı konfigürasyon seçeneği ile size sunuyoruz. Yenilikçi tasarımları ve üstün performansı ile Casper laptop notebook bilgisayarlar hayatınızın her anına katkı sağlamayı amaçlar. Hem bütçenize hem de ihtiyacınıza uygun olarak sunduğumuz alternatifler arasında seçim yapmak için Casper laptop ve masaüstü modelleri ve konfigürasyonlarını inceleyebilir, özelliklerini ihtiyacınıza uygun şekilde belirleyebilirsiniz. Oyun oynamak, film izlemek, fotoğraf veya video düzenlemek ya da internette gezinmek gibi tüm alternatif faaliyetleri sunan Casper dizüstü bilgisayar ile hem iş hem de eğitim hayatında bir adım önde olun.

Casper Excalibur yenilenen tasarımlarıyla üst düzey konfor deneyimi sunan laptop modelleri ile aynı zamanda eşsiz ve güçlü bir performans sunar. Depolama kapasitesi, ekran çözünürlüğü, işlemci tipi ve RAM gibi tüm seçimlerinizi özelleştirebildiğiniz Casper Excalibur oyun bilgisayarı serisi ile seçimlerinizi karşılaştırma imkanı bulabilirsiniz. Hayatınızın her aşamasında rahatlıkla kullanabileceğiniz Casper Excalibur gaming bilgisayar modelleri ile dilediğiniz çalışmalarınızı sürdürebilir ve en güncel oyunları oynayabilirsiniz. Teknoloji alışverişinde Türkiye'nin en sevilen markası olarak kabul edilen Casper Excalibur oyun bilgisayarı laptop modellerimiz Casper Excalibur G900, Casper Excalibur G780, Casper Excalibur G770,  Casper Excalibur G650, Casper Excalibur G670, Casper Excalibur G750, Casper Excalibur G850 ve Casper Excalibur G860 oyun severlerin vazgeçilmezidir. Excalibur oyun bilgisayarı masaüstü PC modellerimiz Casper Excalibur E600, Casper Excalibur E700, Casper Excalibur E800, Casper Excalibur E830 ise oyun zevkini arttırıyor.

Farklı konfigürasyonlara sahip ürünlerimiz yüksek performans gerektiren işlerinizde takılma, donma veya duraklama gibi problemleri yaşamamanız için tasarlanmıştır. Tasarımcılar, mühendisler ve oyuncular için önemsenen bir bileşen olan ekran kartları Intel GeForce teknolojisinin gücünü kusursuz donanım uyumu ile birleştirerek gerçekçi oyun deneyimi ve kusursuz proje yönetimi yapmanızı sağlar. Türkiye’nin en iyi servisi olma amacı ile geliştirdiğimiz servislerimizden 1 saat ve 24 saat servis imkanları alabilirsiniz. Ayrıca Excalibur modellerine özel ömür boyu ücretsiz bakım, Excalibur yerinde servis, Excalibur WhatsApp hattı, Jet ve Turbo servisler ile de her an yanınızdayız.