Excalibur RGB Klavye ve Mouse Set

Yüksek Hassasiyetli Oyun Klavyesi

En iyi ergonomiden konstrüksiyona kadar, oyun seviyenizi yükseltmek için tasarlanan Excalibur Gaming Klavye, RGB aydınlatma modları ile her an mükemmelliği ve dayanıklılığı hissetmenizi sağlar. Profesyonel Excalibur Gaming Klavye, farklı RGB LED renk seçenekleri ile tüm renklerin enerjisini aynı anda yaşamanızı sağlar. 

669,00 TL 619,00 TL 'den Başlayan Fiyatlarla %7

Teknik Özellikler

PC Aksesuar - Excalibur EX800 RGB Klavye ve Mouse Set
Klavye Tuş Yapısı - Membrane
Klavye Basım Sayısı - 10 Milyon
Klavye Bağlantı - USB 2.0
Klavye RGB Aydınlatma - Evet
Klavye RGB Türü - 7 Farklı Renk
Klavye Materyal - PC + ABS
Klavye Bilek Desteği Materyal - PC + ABS
Klavye Ağırlık - 0.98 kg
Klavye Boyutlar - 463 * 200 * 36 mm
Klavye Renk - Siyah
Klavye Kablolu / Kablosuz - Kablolu
Klavye Sistem Desteği - Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Mouse Sensör Tipi - Optik
Mouse DPI - 750 / 1250 / 2000 / 4000
Mouse Hızlandırma - 20G
Mouse Tarama Hızı - 1000Hz (500/1000)
Mouse Bağlantı - USB 3.0 / 2.0
Mouse RGB Aydınlatma - Evet
Mouse Üst Yüzeyler - Kauçuk
Mouse Yan Yüzeyler - Kauçuk
Mouse Ağırlık - 190g
Mouse Boyutlar - 117 * 83 * 41 mm
Mouse Renk - Siyah
Mouse Kablolu / Kablosuz - Kablolu

Diğer Modeller

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Bilgisayar kullanma konforu açısından değerlendirince klavye ve mouse setleri oldukça önemlidir. Küçük ya da büyük boyutta olması, tuşlarda takılmaların yaşanması ve tuşların kullanıcının parmaklarına göre kullanışsız olması en çok karşılaşılan problemlerdir ve sıkça ürün değiştirmenize neden olabilir. Aradığınız konfora ulaşmanız ve uzun yıllar kullanmanız için Excalibur Oyun Klavye ve Mouse seti hazırladık.


Oyun performansınızı yükseltmek için tasarlanan Excalibur Gaming Klavye ve Mouse seti, RGB aydınlatma modları ve %95 hassas çözünürlük doğruluğu ile her an mükemmellik hissi ve dayanıklılığı hissetmenizi sağlar. Profesyonel Excalibur Gaming Klavye ve Mosue, farklı RGB LED renk seçeneği ve ile tüm renklerin enerjisini aynı anda yaşamanızı sağlıyor ve tüm kavrama stillerine uygun ergonomisi ile mükemmel bir konfor sağlıyor.


Sağlam ve dayanıklı malzemelerle üretilmiş Excalibur Oyun Klavye ve Mouse setini tercih etmeniz yüksek konfor sağlamanız açısından faydalı olacaktır. Excalibur Oyun Klavye ve Mouse setini kullanmak istediğiniz alanlarına göre değerlendirebilirsiniz. Bilgisayarınızı televizyonunuza bağlamak istiyorsanız, wireless özelliği sayesinde Excalibur Oyun Klavye ve Mouse seti ile istediğiniz uzaklıktan kullanabilir, koltuğunuza uzanarak rahatça çalışabilir ya da oyun oynayabilirsiniz. Müzik ve film gibi multimedya oynatıcılarının kullanımı son dönemde oldukça arttı ve bununla birlikte tek tuşla istenilen eylemi gerçekleştirme gereksinimi de ön plana çıktı. Klavyenizdeki bu fonksiyon sayesinde tek tuşla bilgisayarı kapatma, şarkı değiştirme, müziğin sesini kısma ya da videoyu ileri/geri alma işlemlerinizi yapabilirsiniz.