Excalibur Kablolu Mouse

Excalibur Kablolu Gaming Mouse ile Bir Adım İleri

Doğruluk ve hız standartlarını yeniden tanımlamak üzere tasarlanan Gaming Mouse, %95'lik bir çözünürlük doğruluğu ile rekabeti zorlar. Böylece hamlelerinizi tam hassasiyetle yaparsınız.

329,00 TL 299,00 TL 'den Başlayan Fiyatlarla %9

Teknik Özellikler

PC Aksesuar - Excalibur GX6 RGB Mouse
Sensör Tipi - Optik
DPI - 750 / 1250 / 2000 / 3500
RGB Aydınlatma - Evet
Üst Yüzeyler - Kauçuk
Yan Yüzeyler - Kauçuk
Renk - Siyah
Kablolu / Kablosuz - Kablolu
Sistem Desteği - Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Hızlandırma - 20G
Tarama Hızı - 1000Hz (500/1000)
Bağlantı - USB 3.0 / 2.0
Ağırlık - 190g
Boyutlar - 117 * 83 * 41 mm
Tuş Sayısı - 6 Adet
Basım Sayısı - 5 milyon

Diğer Modeller

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Mouse

Mouse, klavyenin ile birlikte bilgisayar kullanırken yardımcı olarak kullanılan, hem imleci yönlendirme hem de tıklama özellikleri sağlayan avuç içinde kullanılan aygıttır. Tasarımları itibarı ile 2 veya 3 tuşlu modelleri bulunmakla birlikte ek tuşları olan özel tasarım farelerde bulunmaktadır ve bu ek tuşlara ekstra görevler ve kısayollar tanımlanabilmektedir. Excalibur Gaming Mouse da ekstra tuşlara sahip bir oyuncu Mouse’udur.

Excalibur Gaming Mouse

Oyun severler için tasarlanan Excalibur Gaming Mouse doğruluk ve hız standartlarını yeniden tanımlamak üzere özel olarak üretilmiştir. Üzerinde ana tuşlar ve ekstra özellikli tuşlar olmak üzere 6 (teyit edilmeli) adet tuş bulunmaktadır. Oyun performansını arttırmak için tasarlanan özel yapısıyla %95'lik bir çözünürlük doğruluğu ile rekabeti zorlar. Böylece hamlelerinizi tam hassasiyetle yaparsınız ve rakiplerinizden bir adım önde olma imkanı yakarlarsınız.
Ultra hızlı X ms 2.4 GHz ile çok düşük gecikmeyle oyuna konsantre olmanızı sağlar. Özellikle yüksek hassasiyet gerektiren oyunlarda düşük gecikme daha üstün performans ve başarıyı beraberinde getirir.

Güçlü Bluetooth bağlantısı ile kusursuz kablosuz bağlantı deneyimi sunar. Yüksek hız ve hassasiyeti ile birlikte performans sağlayan bir yol arkadaşınız olan Excalibur Gaming Mouse sağ el ile tüm kavrama stillerine uygun tasarımı ile FPS oyunları için ideal konfor sağlar. Kolay bozulmayan ve çeşitli bağlantı noktalarında kopma yaşatmayan tasarımı ile öne çıkan Excalibur Gaming Mouse temel olarak sağ, sol ve ortasında scroll tuşu ve ekstra 3 (teyit edilmeli) ekstra tuşu ile kusursuz bir oyun deneyimi vaat eder.