12. nesil i9 işlemcili G911’nin oyun performansıyla tanışın!

14 Haziran 2022

12. nesil i9 işlemcili G911’nin oyun performansıyla tanışın!

İlklerin markası Casper

Oyun performansında 12. nesil işlemcileriyle sektörde bir ilk olan Excalibur G911, oyuncuların beklentilerini tamamen karşılayacak şekilde geliştirilmiş durumda. Intel Core i9-12900HK’nin hibrit mimarisi ve 12 çekirdeği, verimlilik ve performansta kayıpları ortadan kaldırıyor. Yüksek çalışma performansına eşlik eden NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti ise Casper Excalibur G911’in bu alanda da ilk olmasını sağlıyor. Yüksek işlemci gücüne eşlik eden ekran kartı sayesinde oyunları maksimum ayarlarda, yüksek kare hızları ve performans ile oynamak oyuncuların oyunlardaki başarısını da arttırıyor.

Üstelik Casper’ın tüm modellerinde geçerli olan satın almadan önce özelleştir seçeneğinin geçerli olduğu Excalibur G911’de dileyenler 64 GB’a kadar bellek desteğinden de yararlanabiliyor. Güçlü donanımların Dynamics Boost 2.0 ile birleştiği G911, böylece GPU ve CPU arasındaki bağlantıyı da hızlı, sorunsuz şekilde sağlıyor. Oyuncular oyunun keyfini çıkarırken, arkada donanımlarda sağlanan mükemmel performans, AAA kalite oyunlarda Casper’ın öne çıkmasını sağlıyor.

Excalibur G911 teknik özellikleri neler?

NVIDIA’nın ve Intel’in amiral gemileriyle donatılan Excalibur G911’de multimedya ve iyi bir oyun deneyimi için pek çok özellik de yer almış durumda. Dolby Digital ile seviye ve kalitede deneyimin 2 kat arttığı G911’de Thunderbolt 4 teknolojisi de bulunuyor. Bu sayede oyunlar güçlü donanımları kullanırken, internete bağlı sorunları da ortadan kaldırabiliyor. 40GB/SN bağlantı genişliği ile ping sorunlarının tarihe karıştığı G911, oyuncuların oyuna odaklanmasını da kolaylaştırıyor.

Özel arka aydınlatmalar, Excalibur kullanıcıları için kontrolü kolay hale getiren özel kontrol paneli, geniş depolama alanları, çoklu monitör desteği ve geniş bağlantı seçeneği ise tüm bu avantajlara ek olarak Excalibur G911’i tercih edenlere sunuluyor.

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için öncelikle üye girişi yapmanız gerekmektedir.