Steam’de En Çok Satanlar Belli Oldu!

30 Mayıs 2023

Steam’de En Çok Satanlar Belli Oldu!

Dünyanın en büyük oyun platformlarından biri olan Steam, her hafta düzenli olarak en çok satan oyunları listeliyor. Böylelikle popüler yapımları görebiliyoruz. Son olarak güncellenen liste ile Steam Türkiye’de en çok satanlar belli oldu.

CS:GO Liderliğini Sürdürüyor

Steam tarafından haftalık paylaşılan verilere göre Türkiye’de en çok satan oyun her hafta olduğu gibi CS:GO oldu. Valve tarafından 2012 yılında piyasaya sürülen birçok kullanıcı tarafından kesintisiz olarak oynanan FPS türündeki yapım, günümüzde halen popülerliğini koruyor ve uzun bir süredir liderlikten düşmüyor.

Çok satanlar listesinin ikinci sırasında ise herkesin beklemediği bir anda The Outlast Trials yer aldı. Geçtiğimiz günlerde erken erişimle piyasaya sürülen yeni oyun, başarılı bir çıkış yaptı. Bunun yanı sıra, spor türündeki FIFA 23 ise üçüncü sıraya adını yazdırmayı başardı.

Bu oyunlar genel olarak kullanıcıların yakından takip ettiği ve Steam’de sırasıyla en çok oynanan oyunları listelemek istersek; Rust, ETS 2, NFS Unbound, PubG: Battleground, NFS Heat, Team Fortress 2 ve Days Gone.

 

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için öncelikle üye girişi yapmanız gerekmektedir.