Dizüstü Bilgisayar

İş hayatında kullandığımız fotoğraf veya video düzenleme programları veya gelişmiş grafik arayüzleri olan programlar için standart bilgisayarların performansı beklentileri karşılamıyor. Casper iş bilgisayarı modelleri performans beklentisini karşılamak tasarlandı.

Dizüstü Bilgisayar
Bir Adım Önde  Olmanızı Sağlayacak  Performans

Bir Adım Önde Olmanızı Sağlayacak Performans

Nirvana iş bilgisayarı, kullanıcıların beklentilerini sağlayacak verimlilik ve hızlı kullanım sağlamak için 10. Nesil CometLake-U işlemcileri ile yüksek performans vaad eder.

Darbelere Karşı Dayanıklı ve Uzun Ömürlü

Darbelere Karşı Dayanıklı ve Uzun Ömürlü

İş hayatında her saniyenin önemi büyük ve bunun farkındayız. Bu yüzden verimliliğinizi arttıracak ve zaman kaybını minimuma indirecek Casper iş bilgisayarları tasarladık.

Dizüstü Bilgisayar İçin Uygun Ürünler

Kurumsal İş Bilgisayarı Excalibur G900

Performansın Profesyonel Hali

En güçlü programlarda detaylı tasarımlar... İşlemciden ekran kartına, tasarımdan soğutuculara, her detayda mükemmeli sunan Excalibur G900, performansta tüm beklentileri karşılamaya hazır. 

Kurumsal İş Bilgisayarı Excalibur G780

Performans bilgisayarı ile zorlu görevlerin üstesinden gelin!

Profesyonel dünyanın beklentileriyle şekillenen iş bilgisayarı Excalibur G780, tasarımı ve performansıyla zorluyor. Çalışma hızınıza hız katacak eşsiz özelliklerle donatılan Excalibur G780 ile iş yapma verimliliğinizi ve becerilerinizi geliştireceğiniz yepyeni bir deneyim sizi bekliyor.

Kurumsal İş Bilgisayarı Excalibur G770

Casper Gücüyle yaratıcılığınızı ortaya çıkarın!

Güçlü donanımlarıyla yeni iş bilgisayarı tercihiniz olacak, tasarımlarınıza hız, detay ve kolaylık katacak Excalibur G770, satın alma öncesi özelleştirme seçenekleriyle ideal kurumsal çözümlere imkan sağlıyor.