Dizüstü Bilgisayar

İş hayatında kullandığımız fotoğraf veya video düzenleme programları veya gelişmiş grafik arayüzleri olan programlar için standart bilgisayarların performansı beklentileri karşılamıyor. Casper iş bilgisayarı modelleri performans beklentisini karşılamak tasarlandı.

Dizüstü Bilgisayar
Bir Adım Önde  Olmanızı Sağlayacak  Performans

Bir Adım Önde Olmanızı Sağlayacak Performans

Nirvana iş bilgisayarı, kullanıcıların beklentilerini sağlayacak verimlilik ve hızlı kullanım sağlamak için 10. Nesil CometLake-U işlemcileri ile yüksek performans vaad eder.

Darbelere Karşı Dayanıklı ve Uzun Ömürlü

Darbelere Karşı Dayanıklı ve Uzun Ömürlü

İş hayatında her saniyenin önemi büyük ve bunun farkındayız. Bu yüzden verimliliğinizi arttıracak ve zaman kaybını minimuma indirecek Casper iş bilgisayarları tasarladık.

Dizüstü Bilgisayar İçin Uygun Ürünler

Casper Nirvana X500

Üretkenliğinizi Katlayacak Teknoloji

Maksimum üretkenlik, minimum zaman kaybı ile işinizin verimini artırmak için ihtiyacınız olan her şey onda. Profesyonel performans için tasarlanan Yeni Nirvana X500 ile her zaman ve her ortamda, üretkenliğiniz dorukta.

Casper Nirvana X400

1.29 kg Hafifliği ile Dilediğiniz Yerde Sizinle

Sadece 1.29 kg hafifliğine sahip dizüstü iş bilgisayarı mobiliteyi size sunmak için tasarlandı. Dilediğiniz yere yanınızda götürebileceğiniz hafiflikte olan Nirvana X400 laptop, 18.9 mm inceliği ile çantanızda bir kitap taşıyormuş gibi hissetmenizi sağlar.

Casper Nirvana S500

Hem İnce, Hem Güçlü Yapısı ile Kusursuz

Eşsiz Nirvana S500, ince ve hafif yapısı ile kusursuz bir laptop... Antrasit siyah ve metalik gümüş renk seçenekleri ile dikkat çeker, yaratıcı ve etkili çözümler yaratır. Modern trendlerden esinlenerek tasarlanan Nirvana S500 laptop, her koşulda ve konumda daha üretken olmanızı sağlar.

 

 

Excalibur G900

Performansın Profesyonel Hali

En güçlü programlarda detaylı tasarımlar... İşlemciden ekran kartına, tasarımdan soğutuculara, her detayda mükemmeli sunan Excalibur G900, performansta tüm beklentileri karşılamaya hazır. 

Excalibur G770

Casper Gücüyle yaratıcılığınızı ortaya çıkarın!

Güçlü donanımlarıyla yeni iş bilgisayarı tercihiniz olacak, tasarımlarınıza hız, detay ve kolaylık katacak Excalibur G770, satın alma öncesi özelleştirme seçenekleriyle ideal kurumsal çözümlere imkan sağlıyor.

|| (request()->tab == 'enterprise' ))