Konfigüre Bilgisayar

Performans beklentisine cevap vermek için tasarlanan Casper iş bilgisayarı modelleri iş hayatında ihtiyacınız olan ve yüksek performans gerektiren programları rahatlıkla çalıştırabilir. Konfigüre bilgisayar ile gereksinimlerine göre özelliklerini arttırabileceğiniz geniş konfigürasyon seçenekleri ihtiyaç duyduğunuz mükemmel performansa ulaşmanızı sağlar.

Konfigüre Bilgisayar
Yüksek Depolama Kapasiteli SSD

Yüksek Depolama Kapasiteli SSD

1920GB SSD'ye varan diskler ile yüksek kapasiteli HDD diskleri konfigüre ederek gecikmeleri minimum seviyeye indirin. Yüksek performans gerektiren programlar için yüksek kapasiteli SSD diskler sayesinde büyük dosyaları anında açabilir ve yükleyebilirsiniz.

Hız ve İşlevsellik İçin Yüksek Performanslı RAM Seçenekleri

Hız ve İşlevsellik İçin Yüksek Performanslı RAM Seçenekleri

İş bilgisayarınızın hem hızlı çalışmasını hem de çoklu işlemlerde gecikmesiz çalışmasını sağlayan RAM seçenekleri ile maksimum görevi eş zamanlı olarak minimum sürede tamamlayın.

Konfigüre Bilgisayar İçin Uygun Ürünler

Excalibur G770

Casper Gücüyle yaratıcılığınızı ortaya çıkarın!

Güçlü donanımlarıyla yeni iş bilgisayarı tercihiniz olacak, tasarımlarınıza hız, detay ve kolaylık katacak Excalibur G770, satın alma öncesi özelleştirme seçenekleriyle ideal kurumsal çözümlere imkan sağlıyor.

Excalibur G900

Performansın Profesyonel Hali

En güçlü programlarda detaylı tasarımlar... İşlemciden ekran kartına, tasarımdan soğutuculara, her detayda mükemmeli sunan Excalibur G900, performansta tüm beklentileri karşılamaya hazır.