Masaüstü Bilgisayar

Casper iş bilgisayarı modelleri performans beklentisine cevap vermek için tasarlandı. İş hayatında kullanılan performans gerektiren programları rahatlıkla çalıştırabilir, iş performansınıza katkıda bulunan bir ekip arkadaşına sahip olabilirsiniz.

Masaüstü Bilgisayar
Yüksek Bellek Kapasiteli SSD

Yüksek Bellek Kapasiteli SSD

1920GB SSD'ye varan diskler; yüksek bellek kapasitesine ihtiyaç duyan, süre bakımından kritik uygulamalar için önemlidir. Gecikmeleri minimum seviyeye indiren SSD diskler sayesinde büyük dosyaları anında oldukça hızlı açabilir ve yükleyebilirsiniz.

Zengin Bağlantı Alternatifleri

Zengin Bağlantı Alternatifleri

Tüm aygıtlarınızı kolay ve hızlı bir şekilde bağlayabileceğiniz kasanın ön kısımda bulunan dört adet USB 2.0 bağlantı noktası dahil maksimum 10 USB bağlantı noktasına sahip olacaksınız.

Sahip 0lduğunuz Gücün Sınırı Yok

Sahip 0lduğunuz Gücün Sınırı Yok

Casper masaüstü iş bilgisayarı modelleri 10. Nesil Intel işlemcilerden Core™ i7 işlemcisinin 8 çekirdeğe arttırılmış yapısının sağladığı güçlü performans ile çoklu görev yürütmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Opsiyonel belirleyebileceğiniz grafik kartları ve güçlü 10. Nesil Intel® Core™ işlemciler ile ihtiyacınız olan hıza ve güce sahip olursunuz.

V-Pro ile Mükemmel Güvenlik Kalkanı

V-Pro ile Mükemmel Güvenlik Kalkanı

Casper Nirvana Masaüstü bilgisayarların sunduğu güvenlik özellikleri sayesinde dış tehditlere karşı mükemmel bir güvenlik kalkanı yaratır. Intel® vPro ™ teknolojisi, Intel® Core ™ işlemci ailesi, Intel® yonga setleri; kritik BT işlevlerini basitleştiren ve hızlandıran ağ bağdaştırıcılarından yerleşik bir dizi güvenlik ve yönetilebilirlik özelliğidir. Bu sayede istediğiniz her noktadan kendi şirketinizi kontrol edebilir ve dış tehditlere karşı mükemmel bir güvenlik kalkanı yaratabilirsiniz.

Masaüstü Bilgisayar İçin Uygun Ürünler

Casper PRO M600

Casper PRO M600 - CSPE215-C215F Monitör

Casper Pro M600, Small Form Factor Tooles yapısı ile hem dikey hem yatay olarak kullanım imkanı sunar.  Ofis gereksinimlerinizi karşılamak için tasarlanmış Casper Pro M600 bilgisayarınızı ince çerçeveli Casper CSPE215-C215F monitör ile tamamlarken işyeri verimliliğini en üst düzeye çıkartın. 

CASPER PRO M600-V1

CASPER PRO M600-V1 - CSPE215-C215F

Casper Pro M600-V1, kompakt yapısı ile hem dikey hem yatay olarak kullanım imkanı sunar.  Ofis gereksinimlerinize özel olarak tasarlanmış Casper Pro M600-V1 bilgisayarınızı ince çerçeveli Casper CSPE215-C215F monitör ile tamamlarken işyeri verimliliğini en üst düzeye çıkartın. 

Casper Pro A700

Üstün Performans, Modern Tasarım

Profesyonel tasarımlı Casper Pro A700 ile güçlü iş performansını ve üretkenliği bir arada deneyimleyin. 

Intel’in Tiger Lake i5 1135G7 Core işlemcisinin gücünü alan tümleşik iş bilgisayarı Casper Pro A700 işlerinizde yüksek verimlilik sağlar.

CSP.PRO.SF711P6

Geniş Bağlantı Seçenekleri

Sahip olduğu zengin bağlantı seçenekleri sayesinde, toplantılarda, veri aktarımında ve paylaşımında ergonomik kullanım sağlar. Type-C , HDMI, USB 3.0 ve USB 2.0 portlar ile kaliteli ve hızlı bir şekilde veri transferi sağlayabilirsiniz.

CSP.PRO.SF511F2

Kompakt Tasarım

Small Form Factor Tooles yapısı ile hem dikey hem yatay olarak kullanım imkanı sağlarken işletmeler için maksimum alan tasarrufu ve yüksek verimlilik sunar.

CSP.PRO.SF511P3

Güçlü Soğutma Performansı

1.80 mm soğutma fanına sahip CSP.PRO.SF511P3 Small Form Factor bilgisayar ile uzun süre yüksek performansta çalışabilir, işletmenizin verimliliğine katkı sağlayabilirsiniz.

CSP.PRO.SF310F1

Hızlı Bağlantı

Veri aktarımının ve bağlantının işletmeler için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve bilgisayarlarımız ile destekliyoruz. CSP.PRO.SF310F1 Small Form Factor bilgisayarın sunduğu Type-C , HDMI, USB 3.0 ve USB 2.0 port desteği ile kaliteli ve hızlı şekilde veri transferi yapabilirsiniz.

CSP.PRO.SF511F4

Ergonomik Kullanım ile 2 Kat Daha Fazla Verimlilik

İşletmelerde alan tasarrufu ve maksimum verimliliği destekleyen CSP.PRO.SF511F4 bilgisayar ile performansta farkı hissedeceksiniz. Small Form Factor Tooles yapısı ile hem dikey hem yatay olarak kullanım ile çok daha verimli çalışma alanınız olacak.

CSP.PRO.SF511P5

Güçlü Deneyim

CSP.PRO.SF511P5 ile hem performansınızdan hem esnekliğinizden ödün vermeden çalışabilirsiniz. Small Form Factor Tooles yapısı ile hem dikey hem yatay olarak kullanıma açık olan bilgisayarınız ile kendi çalışma alanınızı yaratabilirsiniz.

CPSE23

Geniş Görüş Açısı

178 derece görüş açısı ve Antiglare yansıtmasız ekran teknolojisi ile en güneşli ortamlarda bile ekrandaki renk ve detayları kolayca görebilir, çalışmalarınızda yüksek verimlilik elde edebilirsiniz.

CPSE27

Geniş Görüş Açısı

170/160 derece görüş açısı ve Antiglare yansıtmasız ekran teknolojisi ile ortamdaki güneş ışıklarından etkilenmeden ekranı kullanabilirsiniz.

CPSE24

Daha Gerçekci Görüntüler, Daha Canlı Renk Deneyimi

 Renkli ekran teknolojisi ve 350 Nit Ekran parlaklığı sayesinde çalışmalarında daha canlı renkler ve daha gerçekçi görüntüler seni bekler.

CSP.PRO.DT711P11

Üst Düzey Verimlilik

Sahip olduğu zengin bağlantılar seçenekleri sayesinde toplantılarda, veri aktarımında ve paylaşımında akıcı bağlantı ile güvenle çalışmanızı sağlar. 

CSP.PRO.DT711F10

Kusursuz Deneyim

Opsiyonel belirleyebileceğiniz grafik kartları ve güçlü 11. Nesil Intel® Core™ işlemciler ile ihtiyacınız olan hıza ve güce sahip olursunuz.

CSP.PRO.DT711P9

Üstün Performans

Az yer kaplayan tasarımı ile çalışma alanınızı en optimal hale getirirken, geliştirilmiş hava akımı sayesinde ise optimum sistem soğutmasına olanak tanır ve size kusursuz bir çalışma ortamı sağlar.

CSP.PRO.DT711F8

Geniş Depolama Opsiyonları

Geniş depolama opsiyonları, hem depolama görevi yaparken hemde bilgisayar kullanımınızı hızlandırır. Üstelik daha yüksek kapasiteye ihtiyacı olanlar için opsiyonel olarak HDD eklenebilir.

CSP.PRO.DT511P7

Geniş Bağlantı Seçenekleri

CSP.PRO.DT511P7 masaüstü bilgisayarın sunduğu geniş bağlantı seçenekleri sayesinde tüm cihazlarınıza hızlıca bağlanabilir, 10 adet USB port desteği, 2 adet görüntü portu ile işlerinizi daha kolay ve hızlı tamamlayabilirsiniz.

CSP.PRO.DT511F6

Maksimum Düzeyde Soğutma

Yüksek performans gerektiren anlarda bile kusursuz soğutma sunar ve gelişmiş hava akımı teknolojisi sayesinde optimum sistem soğutmasına olanak tanır. 

CSP.PRO.DT511P5

Daha Çok Verimlilik

İşletmenizin verimliliğini artırmak için tasarlanan CSP.PRO.DT511P5, 10. Nesil Intel® Core™ işlemciler ve opsiyonel seçebileceğiniz grafik kartları ihtiyacınız olan hıza ve güce sahip olmanızı sağlar. 

CSP.PRO.DT511F4

Verimli Portlar

Toplamda 10 adet USB bağlantı noktasına ulaşabilen CSP.PRO.DT511F4 masaüstü bilgisayar, ön tarafta 2 adet USB3.0 ve 2 adet USB2.0 tüm cihazlarınızı hızlıca bağlamanıza olanak sağlar. 

CSP.PRO.DT310P3

Maksimum Performans, Üstün Soğutma

En zorlu performanslarda mükemmel soğutma sunarken geliştirilmiş hava akımı sayesinde optimum sistem soğutmasına olanak tanır ve evinizde veya iş yerinizde minimum ses ile çalışmanıza olanak sağlar. 

CSP.PRO.DT310F2

Yüksek Kapasite, Sınırsız Güç

2 adet yüksek kapasiteli sabit disk ve optik sürücü, 10. Nesil Intel® Core™ işlemciler ve opsiyonel seçebileceğiniz grafik kartları ile işlerinizde ihtiyacınız olan hıza ve güce sahip olmanızı sağlar. 10. Nesil Intel işlemcilerden Core™ i7 işlemcisinin 8 çekirdeğe arttırılmış yapısı sayesinde, çoklu görev yürütmeyi kolaylaştırırsınız.

CSP.PRO.DT310F1

İhtiyaca Uygun Maksimum Performans

Verimli DDR4 sayesinde daha hızlı yükleme süreleri, daha yüksek transfer oranları ve daha az güç tüketimi ile çalışırken performansınızı artırın. Bir önceki teknolojiye göre %50’ye varan bant genişliği sunan DDR4 teknolojisi ile ram performansı artarken hem de iş yerinizde veya evinizde enerji tüketimini azaltın.

CSP.PRO.AO711P5

Yüksek Performanslı Port Çeşitleri

4 adet 3.0 USB ve 2 adet yüksek hız ile çalışan 2.0 USB portlarıyla destekliyoruz. HDMI ve VGA portları sayesinde de ekranlar arası hem görüntü hem sesi saniyeler içinde alabiliyorsunuz.

CSP.PRO.AO711F4

Intel Comet Lake İşlemciler ile Yüksek Performans

Intel® Comet Lake işlemciler ile desteklenen CSP.PRO.AO711F4 modeli sizleri performansın üst sınırlarına çıkaracak. 4 çekirdek ile 4,2GHz'e kadar artabilen hız ile işleriniz daha da hızlanır. 

CSP.PRO.AO511P3

Full HD Canlı Ekran ile Daha Net Görüntü

23,8” genişliğinde Full HD ekranı ile daha net ve pikselsiz bir görünüm elde ederken, 250 nit ekran parlaklığı sayesinde çalışırken daha canlı ve daha parlak renkler ile işlerinizde detayları yakalayın!

CSP.PRO.AO511P2

Düşük Güç Tüketimi, Yüksek Performans

Düşük güç tüketimi ile enerji tasarufu, yeni nesil işlemcileri ve INTEL Irıs serisi ekran kartları ile yüksek performansı deneyimleyin.  Performans, tasarım ve kolay kurulum ile çalışmanızı kolaylaştıracak çözümler sunuyoruz.

CSP.PRO.A0511F1

Hızlı ve Ergonomik

İşinizde verimliliği arttırmanız için gereken tüm detayları CSP.PRO.A0511F1 Tümleşik Bilgisayar ile size sunuyor, birbirinden farklı konfigürasyon imkanı ile kurumunuzun ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyoruz.

CAO.PRO.AIO2036

Yüksek Performans Yüksek Verimlilik

İşinizde verimliliği arttırmanız için CAO.PRO.AIO2036 Tümleşik Bilgisayar sizinle. Farklı konfigürasyon imkanları ile kurumunuzun ihtiyaçlarına yönelik cihazı oluşturabilirsiniz.

Casper Nirvana N200

Üstün Sessizlik

Casper Nirvana N200 masaüstü bilgisayar, en zorlu performanslarda bile mükemmel sessizlik sunar ve her ortamda sessiz ve keyifle çalışmanızı sağlar.

Casper 23.6" Monitör

İşinizi Yaparken Rahat Çalışın

Ofis gereksinimlerinizi karşılamak için tasarlanmış bir monitör ile işyeri verimliliğini en üst düzeye çıkartın. Çalışmalarınızın her görüş açısından mükemmel görünmesini istiyoruz. Uygulamalarınızı, e-tablolarınızı ve daha fazlasını masanızda modern ve şık tasarıma sahip ince çerçeveli Casper 23.6 inç monitör ile tamamlayın.

|| (request()->tab == 'enterprise' ))