Masaüstü Bilgisayar

Casper iş bilgisayarı modelleri performans beklentisine cevap vermek için tasarlandı. İş hayatında kullanılan performans gerektiren programları rahatlıkla çalıştırabilir, iş performansınıza katkıda bulunan bir ekip arkadaşına sahip olabilirsiniz.

Masaüstü Bilgisayar
Yüksek Bellek Kapasiteli SSD

Yüksek Bellek Kapasiteli SSD

1920GB SSD'ye varan diskler; yüksek bellek kapasitesine ihtiyaç duyan, süre bakımından kritik uygulamalar için önemlidir. Gecikmeleri minimum seviyeye indiren SSD diskler sayesinde büyük dosyaları anında oldukça hızlı açabilir ve yükleyebilirsiniz.

Zengin Bağlantı Alternatifleri

Zengin Bağlantı Alternatifleri

Tüm aygıtlarınızı kolay ve hızlı bir şekilde bağlayabileceğiniz kasanın ön kısımda bulunan dört adet USB 2.0 bağlantı noktası dahil maksimum 10 USB bağlantı noktasına sahip olacaksınız.

Sahip 0lduğunuz Gücün Sınırı Yok

Sahip 0lduğunuz Gücün Sınırı Yok

Casper masaüstü iş bilgisayarı modelleri 10. Nesil Intel işlemcilerden Core™ i7 işlemcisinin 8 çekirdeğe arttırılmış yapısının sağladığı güçlü performans ile çoklu görev yürütmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Opsiyonel belirleyebileceğiniz grafik kartları ve güçlü 10. Nesil Intel® Core™ işlemciler ile ihtiyacınız olan hıza ve güce sahip olursunuz.

V-Pro ile Mükemmel Güvenlik Kalkanı

V-Pro ile Mükemmel Güvenlik Kalkanı

Casper Nirvana Masaüstü bilgisayarların sunduğu güvenlik özellikleri sayesinde dış tehditlere karşı mükemmel bir güvenlik kalkanı yaratır. Intel® vPro ™ teknolojisi, Intel® Core ™ işlemci ailesi, Intel® yonga setleri; kritik BT işlevlerini basitleştiren ve hızlandıran ağ bağdaştırıcılarından yerleşik bir dizi güvenlik ve yönetilebilirlik özelliğidir. Bu sayede istediğiniz her noktadan kendi şirketinizi kontrol edebilir ve dış tehditlere karşı mükemmel bir güvenlik kalkanı yaratabilirsiniz.

Masaüstü Bilgisayar İçin Uygun Ürünler

CAO.PRO.AIO2036

Yüksek Performans Yüksek Verimlilik

İşinizde verimliliği arttırmanız için CAO.PRO.AIO2036 Tümleşik Bilgisayar sizinle. Farklı konfigürasyon imkanları ile kurumunuzun ihtiyaçlarına yönelik cihazı oluşturabilirsiniz.

12.090,00 TL 'den Başlayan Fiyatlarla

Casper Nirvana N200

Üstün Sessizlik

Casper Nirvana N200 masaüstü bilgisayar, en zorlu performanslarda bile mükemmel sessizlik sunar ve her ortamda sessiz ve keyifle çalışmanızı sağlar.

Casper Pro M500

Öncelikli Güç

Dik ve yatay kullanımı ile çalışma alanınızı en optimal hale getiren Casper Nirvana M500 Small Form Factor Tooles, kompakt, 0.6mm saç kalınlığında bir ince dizayn masaüstü bilgisayardır. Yönetilebilirliği sayesinde BT ekiplerinin bu sistemi ihtiyaçları olduğu biçimde düzenlemesini ve yönetmesine imkan verir.

Casper 23.6" Monitör

İşinizi Yaparken Rahat Çalışın

Ofis gereksinimlerinizi karşılamak için tasarlanmış bir monitör ile işyeri verimliliğini en üst düzeye çıkartın. Çalışmalarınızın her görüş açısından mükemmel görünmesini istiyoruz. Uygulamalarınızı, e-tablolarınızı ve daha fazlasını masanızda modern ve şık tasarıma sahip ince çerçeveli Casper 23.6 inç monitör ile tamamlayın.

Casper Pro A570

Hız ve Ergonomi Bir Arada

İşinizde verimliliği arttırmanız için gereken her şey, Casper PRO A570 Tümleşik Bilgisayar ile sizinle. Farklı konfigürasyon imkanları ile kurumunuzun ihtiyaçlarına yönelik cihazı oluşturabilirsiniz. Hem tasarımı hem donanımları ile hayatınızı kolaylaştıracak çözümler tasarlıyoruz.

|| (request()->tab == 'enterprise' ))