Casper Nirvana Z100

Daha Sağlam, Daha İnce, Daha Güçlü Laptop

Intel Core™ işlemciler ve Intel® Iris® Xe grafik kartı teknolojisine sahip Casper Nirvana Z100 dizüstü bilgisayarda, güçlü performansın yanı sıra alüminyum magnezyum alaşım ve şık tasarım bir araya geldi.

Yenilikçi tasarımı, 14.9mm inceliği ve 1.25kg hafifliği ile Casper Nirvana Z100 notebookta şıklık ve üst düzey sınırları yeniden tanımlıyor. Yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz özellikleriyle mobiliteyi üst standartlara taşıyor.

27.295,00 TL 'den başlayan fiyatlarla

Zarif ve Benzersiz Dizüstü Bilgisayar Modeli

İnovatif Teknoloji ile Yüksek Verimlilik

Casper Laptop İle Her An Yıldız Siz Olun!

Casper Laptop İle Her An Yıldız Siz Olun!

Sadece 14.9mm ultra ince tasarımı ve magnezyum alaşımı ile sadece 1.25kg hafifliğe sahip tasarımı ile nereye giderseniz gidin yıldız siz olacaksınız. Her an yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz en yakın arkadaşınıza merhaba deyin!

Şık ve Sağlam Tasarım Detayda Gizlidir!

Şık ve Sağlam Tasarım Detayda Gizlidir!

Tüm rakiplerinden tasarımının yanında, özel alaşımı ile de ayrışan Nirvana Z100 ile gözler üstünüzde olacak. Özellikle geliştirilen en üst derece dayanıklılığa sahip alüminyum ve magnezyum alaşım yapısı 145Mpa esneme dayanımına ve 195Mpa çekme direncine sahip. Hafiflik ve sağlamlık Nirvana Z100 ile artık mümkün!

Özel Nano Koruma

Özel Nano Koruma

Mükemmellik ruhunda var! Aylar süren testler akabinde optimal derecesine karar verilen “nano” yüzey koruması sayesinde parmak izi bırakmayan yüzeyler artık hayal değil. Sandblasting #180 metoduyla 13 mm kalınlığına ulaşana kadar anodize edilen alaşım sayesinde Nirvana Z100 kullanıcılarına daha parlak ve pürüzsüz yüzey vadediyor.

 

Gerçek Renkler, Daha Net Deneyim

Gerçek Renkler, Daha Net Deneyim

%86 ekran-gövde oranına sahip 14.0” boyutundaki QHD ekranı ile Nirvana Z100’den ayrılamayacaksınız. 16:10 yeni nesil teknolojisi ile 4 tarafı ince çerçeve yapısına kavuşun ve ufkunuzu genişletin. Çok Yakında OLED ile…

Yaratıcı Güçte Zirve

Yaratıcı Güçte Zirve

 

Gücünü Intel® Core™ işlemcilerden alan Casper Nirvana Z100 işlemci çekirdeklerinin kullanıldığı tüm görevlerde tatmin edici bir deneyim yaşatır.

Gün Boyu Kullanım

Hızlı şarj teknolojisi destekli güç kaynağı ile sadece 2 saatte şarj ile 100% tam güce ulaşır.  50 WHr bataryası 12 saate ulaşan kullanım deneyimi sunmaktadır. Gittiğiniz her yerde yanınızda adaptör taşımanıza gerek kalmadan gün boyu kullanım imkanı sunar. Type-C adaptör ile hem veri aktarımı sağlarken hem de aynı zamanda hızlı şarj olanağı ile işleriniz artık çok daha hızlı.

Çarpıcı Laptop Renkleri

Birbirinden farklı can alıcı renkleri ile tarzınızı yansıtın. Her rengine özel tasarlanmış aynı renkli klavyesi ile de uyum içinde…

Üç Kademeli Aydınlatma

Bulunduğunuz ortamın ışık seviyesine göre dilediğiniz gibi tek tıkla ayarlayabileceğiniz 3 kademeli ışıklı klavye ile gözleriniz yorulmadan çalışmaya devam edebilirsiniz.

Duyduklarınıza İnanamayacaksınız

Duyduklarınıza İnanamayacaksınız

Hem en alt yüzeyinde hem de üst yüzeyinde bulundurduğu toplam 4 tane 6W gücündeki stereo hoparlörleri ile normale göre 3 kat daha temiz ve yüksek ses çıkışına sahiptir. Sesin eşit ve kaliteli aktarımını sağlayan Nirvana Z100 için özel olarak geliştirilmiş Dolby Audio desteğine sahiptir.

Daha Güvenli, Daha Hızlı

UV yüzey kaplaması ile korunan, aşınmaya daha dayanıklı ve daha hassas yapıdaki parmak izi okuma teknolojisi ile verileriniz çok daha güvenli.

Daha Güvenli, Daha Hızlı

Daha Güvenli, Daha Hızlı

UV yüzey kaplaması ile korunan, aşınmaya daha dayanıklı ve daha hassas yapıdaki parmak izi okuma teknolojisi ile verileriniz çok daha güvenli.

2MP Kamera ile Yüksek Çözünürlük

Standartları aşan 2MP FHD 1080p çözünürlüğe sahip üstün kamera ile görüşmelerinizi daha net yapın. Sahip olduğu 2 tane mikrofon çıkışı ve gürültü önleyici yazılımı ile sesinizi karşıya kesintisiz iletin.

Intel® Wi-Fi 6 AX101 Teknolojisi ile Yüksek Ağ Hızı

Yüksek hız, daha az gecikme süresi ve daha fazla güvenlik sağlamak amacıyla geliştirilmiş Wi-Fi 6 ile kaliteli bağlantı deneyimi yaşayın.

Intel® Wi-Fi 6 AX101 Teknolojisi ile Yüksek Ağ Hızı

Intel® Wi-Fi 6 AX101 Teknolojisi ile Yüksek Ağ Hızı

Yüksek hız, daha az gecikme süresi ve daha fazla güvenlik sağlamak amacıyla geliştirilmiş Wi-Fi 6 ile kaliteli bağlantı deneyimi yaşayın.

Hız ve Yüksek Depolama

Casper Nirvana Z100, alışılmışın dışında ultra ince yapısında bulundurduğu LPDDR5 bellek teknolojisi ile hem 5200MHZ’e varan hız sunarken hem de düşük güç tüketimi ile daha uzun süreli kullanım sunmak için tasarlanmıştır. PCIe 4.0 depolama desteği ile de saniyeler içerisinde performansınızı yavaşlatmadan işinizi yapabilirsiniz.

Hız ve Yüksek Depolama
Çoklu Port Seçenekleri

Çoklu Port Seçenekleri

 

2 adet Type-C portu ile hem “hızlı şarj” hem de “veri aktarımı” aynı anda mümkün. Ultra ince yapıda olmasına rağmen sağladığı HDMI portu ile bir dönüştürücüye gerek kalmadan görüntü aktarabilirsiniz.

Dokunmatik Ekran

Hem darbelere karşı koruma sağlayan, hem de hassas yüzey oluşturarak daha doğru tepki veren duyarlı dokunmatik ekran ile daha üretken olun.

**Opsiyoneldir.

Windows 11 ile kullanım daha kolay

Windows 11 ile kullanım daha kolay

Windows'un sevdiğiniz tüm özelliklerini artık daha da çok seveceksiniz. Yeni temiz tasarım, arama ve bulmayı çok daha kolay hale getirir. Ek olarak, yeni akıllı özellikler ihtiyaçlarınızı öngörerek işleri daha hızlı, eğlenceli ve daha kolay şekilde yapmanıza yardımcı olur.

Diğer Laptop  Modelleri

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Casper Nirvana Z100 Laptop Modeli

Casper Nirvana Z100 hem performans hem de tasarım anlamında sınırları zorlayan, dizüstü bilgisayar modelidir. Intel Core™ işlemciler ve Intel® Iris® Xe grafik kartı ile güçlendirilmiş olan Nirvana Z100, alüminyum magnezyum alaşımı ve ince yapısıyla dikkat çekiyor.

Casper Nirvana Z100 Özellikleri Neler?

Casper Nirvana Z100, sadece 14.9mm inceliği ve 1.25kg ağırlığı ile üst düzey taşınabilirliği ve şıklığı bir araya getiriyor. Metal tasarımı ve OLED ekran gibi premium özellikleriyle göz alıcı bir cihaz olan Nirvana Z100, kullanıcılarına hem estetik hem de performans anlamında tam bir deneyim sunuyor. Laptop, yenilikçi Type-C hızlı şarj özelliği, akıllı batarya teknolojisi ve parmak izi okuyucu gibi güvenlik özellikleri ile donatılmış olmasıyla da dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra bu model, 4 hoparlör ve Wi-Fi 6 teknolojisi gibi yenilikçi özellikler ile kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Nirvana Z100, her ortamda dikkat çeken şık ve sağlam tasarımı ile öne çıkıyor. Özel nano koruma sayesinde parmak izi bırakmayan yüzeyi ve anodize alaşımı hem parlaklığı hem de pürüzsüzlüğü artırıyor. Bu diz üstü bilgisayar modelinin %86 ekran-gövde oranına sahip 14.0” boyutundaki QHD ekranı, görsel bir zenginlik sunuyor.

İşlemci gücünü Intel® Core™ serisinden alan Casper Nirvana Z100, yaratıcı işlerde bile kullanıcılarına kesintisiz bir performans sağlıyor. Laptop, 50 WHr batarya ile 12 saate varan kullanım süresi ve Type-C hızlı şarj özelliği ile gün boyu kullanıcıların yanında oluyor. Ayrıca Dolby Audio destekli hoparlörleri ve 2MP yüksek çözünürlüklü kamera ile ses ve görüntü konusunda da sınırları zorluyor. Modelin sahip olduğu Wi-Fi 6 teknolojisi ile de yüksek ağ hızlarına ulaşmayı sağlıyor.

Casper Nirvana Z100, ayrıca LPDDR5 bellek teknolojisi ve PCİe 4.0 depolama desteği ile de hız ve yüksek depolama kapasitesi vaat ediyor. Çoklu port seçenekleri ve hassas dokunmatik ekran ile kullanım kolaylığını da artırıyor.

Casper Nirvana Z100 hem günlük kullanım hem de profesyonel ihtiyaçlar düşünülerek tasarlanmış bir dizüstü bilgisayar seçeneği olarak ön plana çıkıyor. Taşınabilirlik, performans ve tasarımın mükemmel uyumu ile ön plana çıkan Nirvana Z100, kullanıcılarına yeni bir bilgisayar deneyimi sunuyor. Bu özelliklerinin yanı sıra sağladığı kullanım rahatlığı ile Z100, teknoloji tutkunlarının ve iş dünyasının beklentilerini karşılayacak bir cihaz olarak dikkat çekiyor. Bu detaylar doğrultusunda kullanıcıların kullanıma rahat ve yenilikçi özelliklere sahip bir laptopa erişmesi mümkün oluyor.