Casper Nirvana D300

Ofiste Verimli Saatler

Casper Nirvana D300 masaüstü bilgisayar, en yeni işlemci desteği ile çalışır, geliştirilmiş grafik ekran kartlarıyla verimli ve üretken bir performans sunar. Sahip olduğu SSD diskler sayesinde büyük dosyaları anında açabilir, yükleyebilir, gecikmeleri minimuma indirebilir.

Ofiste Verimli Saatler

Ofiste Verimli Saatler

Casper Nirvana D300, en yeni işlemci desteği ile çalışır, geliştirilmiş grafik ekran kartlarıyla verimli ve üretken bir performans sunar. Sahip olduğu SSD diskler sayesinde büyük dosyaları anında açabilir, yükleyebilir, gecikmeleri minimuma indirebilir.

  • 1250Hızlı Fan Sistemi
  •  

İsteğinize Göre Konfigüre Etme Opsiyonları

Depolama Seçenekleri

Depolama Seçenekleri

1920GB SSD'ye varan diskler; yüksek bellek kapasitesine ihtiyaç duyan, süre bakımından kritik uygulamalar için önemlidir. SSD diskler sayesinde büyük dosyaları anında açabilir, yükleyebilir gecikmeleri minumum seviyeye indirebilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınıza göre Nirvana D300 masaüstü modeline hardisk veya ssd ekleyebilir ve performansınızı üst seviyeye çıkaracak ekran kartları ile upgrade edebilirsiniz.

Grafik Kartı Seçenekleri

Grafik Kartı Seçenekleri

AMD RADEON 8GB 256BIT GDDR5 ve NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER 6GB 192 BIT GDDR6 grafik kartları ile tüm donanım ağırlıklı işlerinizi gerçekleştirin.

Zengin Bağlantı Seçenekleri

8. Nesil (sadece i3-8100) ve 9.  Nesil Intel® Core™   4,6 ve 8 çekirdekli işlemciler üstün performansın yanı sıra oldukça yüksek hızlar sunmaktadır.

Zengin Bağlantı Seçenekleri

Zengin Bağlantı Seçenekleri

8. Nesil (sadece i3-8100) ve 9.  Nesil Intel® Core™   4,6 ve 8 çekirdekli işlemciler üstün performansın yanı sıra oldukça yüksek hızlar sunmaktadır.

Windows 11 Pro ile Her Şey Daha Kolay

Windows 11 Pro hızlı başlar ve yüksek performansla çalışır. Sizi güvenli tutmak üzere daha üstün güvenlik özelliklerine sahiptir. Kullandığınız yazılım ve donanımlar ile uyumlu çalışmak üzere tasarlanmıştır. 

Windows 11 Pro ile Her Şey Daha Kolay

Diğer Masaüstü Bilgisayar Modelleri

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Türkiye’de online teknoloji alışverişi denildiğinde aklınıza gelen ilk marka olmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye’de alışverişin en güvenilir ve en sevilen adresi olarak birçok farklı teknoloji kategorisinde ürünü, milyonlarca farklı konfigürasyon seçeneği ile size sunuyoruz. Casper Nirvana ile hayat çok kolay! Casper masaüstü bilgisayar çaşitleri; Casper Nirvana One A500, Casper Nirvana One A450, Casper Nirvana One A550, Casper Nirvana D300, Casper Nirvana N200 masaüstü bilgisayar modelleriyle size hitap ediyor. Casper masaüstü desktop bilgisayarları hem iş hem de eğlence amacıyla kullanabilir, sahip olduğu performans özellikleriyle kurumsal programları da kolayca çalıştırabilirsiniz.

En zorlu performanslarda bile kusursuz çözümler yaratan Casper Nirvana masaüstü bilgisayar ailesi, uygun fiyatları, cazip ödeme koşulları, taksit imkanları ve geniş kargo ağı ile adresinize ulaşıyor. Casper Nirvana masaüstü bilgisayarlar satış sonrası hızlı ve güvenilir servis hizmeti kapsamında 1 saatte servis, jet servis, turbo servis özellikleriyle dikkat çekerken müşteri hizmetleri iletişim hattı ve websitesi canlı sohbet hizmeti ile her an her yerde ayrıcalıklı hizmet sunuyor. Size özel Casper masaüstü bilgisayar modelleri, sürpriz kampanyalar, avantajlı fiyatlar, dönemsel indirim ve fırsatları yakalamak için önerilerimizi inceleyin, ihtiyaçlarınıza en uygun desktop masaüstü bilgisayar modellerini hemen www.casper.com.tr adresinden satın alın. 

Casper Nirvana A500 masaüstü sağlam ve ergonomik tasarımıyla ofis kullanıcılarına rahatlık sunarken ince çerçevesi ile dikkat çekiyor. Casper Nirvana A450 masaüstü bilgisayar 24.7mm ince tasarım, FHD ekran yapısı, 8.nesil işlemci desteği ile performans sağlarken kablosuz ve kablolu internet bağlantısını bir arada sunuyor. Ofiste verimli saatler sunan Nirvana D300, SSD diskleri sayesinde en zorlu dosyaları bile kolayca açarken Casper Nirvana N200 masaüstü bilgisayar 8. ve 9. Nesil işlemcilerle çoklu görevleri kolaylaştırıyor. Türkiye’nin en iyi servisi olma amacı ile geliştirdiğimiz servislerimizden 1 saat ve 24 saat servis imkanları alabilirsiniz. Ayrıca Casper Nirvana yerinde servis, WhatsApp hattı, Jet ve Turbo servisler ile de her an yanınızdayız.