Casper Nirvana M300

İşletmelerde Üst Düzey Verimlilik

Capser Nirvana M300 ile tüm işlerinizi hızlı, güvenilir ve olağanüstü bir deneyim ile yapabilirsiniz. En yeni teknolojili, Intel 10. Nesil Intel® Core™ serisi ve 65Watt TDP değerine sahip işlemcilerle kusursuz performansa sahip olun.

6.044,00 TL 5.742,00 TL 'den Başlayan Fiyatlarla %5

Güç Önceliklidir

Casper M300, en yeni teknolojili, Intel 10. Nesil Intel® Core™ serisi ve 65Watt TDP değerine sahip işlemcilerle muhteşem bir deneyim ve tam hızda çalışmanızı sağlar. Her işi hızlı, güvenilir performans ve olağanüstü bir bilgisayar deneyimi ile yapabilirsiniz. Bir önceki nesil işlemciye göre ortalama %10’luk bir performans artışı sunar. 

 • 10. Nesil Desktop İşlemci
 • 65Watt TDP İşlemcili
 • %10Performans Artışı
Güç Önceliklidir

Kompakt Tasarım

Tüm güçlü özellikleri az yer kaplayan bir tasarımda sunan Casper M300, işletmeler için her zamankinden daha çok tercih edilmektedir. Daha küçük bir alanda kendisinden beklenen düzeyde güvenirlilik sunar ve küçük bir yüzey alanı kapladığından düzenli bir çalışma alanınızda verimliliği artırabilirsiniz.

Kompakt Tasarım
 • 3.7cm İncelik
 • 1kghafiflik
 • 3Farklı Kullanım
DDR4 RAM ile Akıcı Performans

DDR4 RAM ile Akıcı Performans

Sahip olduğu 2 ram slotu sayesinde maksimum 64GB ram desteği sunar. Profesyonel işlerinizde aynı anda birçok programı rahatlıkla kesintisiz kullanmanızı sağlar. Son DDR4 teknolojisi bir önceki nesil teknolojiye göre 1.5 kat daha hızlı ve %20 daha yüksek enerji verimliliğine sahiptir. Intel işlemciler ile uyumluluğu nedeni ile Core i3 ve Core i5 işlemcilerde 2666Mhz ram, Core i7 işlemcilerde ise 2933Mhz ram hızını desteklemektedir.

Hızlı Yükleme ve Depolama Kapasitesi

Hızlı Yükleme ve Depolama Kapasitesi

1 adet M.2 SSD yada PCle NVME SSD sürücü ile kendi hız ve kapasite ihtiyacınıza uygun özel depolama ve hız çözümünüzü oluşturabilirsiniz. Kapasiteden ödün vermeden daha hızlı yanıt alın. 

Kapsamlı Bağlantı Seçenekleri

Sahip olduğu zengin bağlantılar sayesinde, toplantılarda, veri aktarımında ve paylaşımında ergonomik kullanım ve akıcı bağlantı seçenekleri ile güvenle çalışmanızı sağlar. Özellikle HDMI ve VGA girişleri ile birden fazla ekran bağlantısı sunarken, opsiyonel olarak satın alacağınız Intel® Dual Band Wireless-AC 3168 ile uzak mesafelerde bağlantıyı sürdürün ve daha hızlı akış gerçekleştirmek için Wi-Fi hızlarına erişin.

Kapsamlı Bağlantı Seçenekleri

Yapılandırması Kolay Sistem

İhtiyaçlarınızı karşılayacak özellikte konfigüre edilme fırsatı sağlayan Casper Nirvana M300, üst kapağını kasadan ayırarak kolayca sisteminizin özelliklerini yükseltebilirsiniz.

Yapılandırması Kolay Sistem
 • SSD
 • RAM
 • İşlemci
 • İşletim Sistemi
Montajını Yapın ve Unutun

Montajını Yapın ve Unutun

Kutu içerisinde bulunan VESA aparatı sayesinde monitör arkasına (hangi modellerin takılabildiği alım sırasında sorulmalıdır) takılabilirken, stand aparatı ile dikey kullanım imkanı sağlar. Böylece satış noktası olan bankolardan hastanelere, kurumlara ve bakanlıklara kadar birçok kurumsal ortama uyum sağlar ve çalışma konusunda size istediğiniz özgürlüğü tanır.

Güçlü Adaptör

Güçlü Adaptör

İşletmenizin değerini bilerek günümüzün yüksek tempolu işlerine son derece uyum sağlayan Casper M300, gerek voltaj dalgalanmaları gerekse farklı arıza durumlarında sisteminizin zarar görmemesi adına 120W 6.32A 19V’luk adaptör kullanır. İşlerinizi korumaya alıyoruz. 

Güvenilir Soğutma Performansı

Güvenilir Soğutma Performansı

Casper M300, yüksek ısı iletim destekli alüminyum ve bakır alaşımından oluşan işlemci soğutma fanı sayesinde , uzun saatler performanslı bir şekilde kullanım sağlar. 

 • LGA 115* 4 Pin PWM Fan
 •  

Ergonomik Aksesuarlar

Tuşlarında ki rahat dokunuş ile ergonomik kullanım kolaylığı sağlayan kablosuz klavye mouse seti sayesinde saatlerce yorulmadan çalışabilirsiniz.  Mat tasarımı sayesinde parmak izi tutmadan temiz kullanım sağlar. 

Ergonomik Aksesuarlar

Windows 11 Pro ile Her Şey Daha Kolay

Windows 11 Pro hızlı başlar ve yüksek performansla çalışır. Sizi güvenli tutmak üzere daha üstün güvenlik özelliklerine sahiptir. Kullandığınız yazılım ve donanımlar ile uyumlu çalışmak üzere tasarlanmıştır. 

Windows 11 Pro ile Her Şey Daha Kolay

Diğer Mini PC Modelleri

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Türkiye’de online teknoloji alışverişi denildiğinde aklınıza gelen ilk marka olmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye’de alışverişin en güvenilir ve en sevilen adresi olarak birçok farklı teknoloji kategorisinde ürünü, yüzlerce farklı konfigürasyon seçeneği ile size sunuyoruz. En iyi kalitede ürünleri, rekabetçi uygun fiyatlar ve farklı tasarımlar ile size sunmaya çalışıyoruz. Geniş kargo ağımız ile Türkiye’nin her il ve ilçesine gönderim sağlayabiliyor. Güvenli ödeme sistemimiz, cazip ödeme koşulları ve taksit seçenekleri ile online alışveriş siteleri arasından farkını göstererek online alışveriş deneyimini kolaylaştırıyoruz. 

Kompakt tasarımı son teknoloji ve güçlü özelliklerle buluşturan Casper Nirvana M300 Mini PC ile minimum alanda maksimum performans deneyimini yaşayın. Hızlı yükleme ve depolama kapasitesi ile birlikte DDR4 RAM ile akıcı performans ve kesintisiz kullanım deneyimini bir arada bulabilirsiniz. Casper M300, en yeni teknolojili Intel 10. Nesil Intel® Core™ serisi ve 65Watt TDP değerine sahip işlemcilerle muhteşem bir kullanıcı deneyimi ve tam hızda kesintisiz çalışmanızı sağlar. Yapmak istediğiniz her işlemi hızlı, güvenilir performans ve olağanüstü bir bilgisayar deneyimi ile yapabilirsiniz. Tüm güçlü özellikleri az yer kaplayan bir tasarımda sunan Casper M300, işletmeler için her zamankinden daha fazla tercih edilmektedir. Küçük bir yüzey alanı kapladığından çalışma alanınızda verimliliği arttırmanızı sağlar. Sahip olduğu 2 ram slotu sayesinde maksimum 64GB ram desteği sunarak profesyonel işlerinizde aynı anda birçok programı rahatlıkla kesintisiz kullanmanızı sağlar. Sahip olduğu zengin bağlantı seçenekleri sayesinde toplantılarda, veri aktarımında ve paylaşımında ergonomik kullanım sunar. 

Tuşlarında ki rahat dokunuş ile ergonomik kullanım kolaylığı sağlayan klavye mouse seti sayesinde saatlerce yorulmadan çalışabilirsiniz.  Mat tasarımı sayesinde parmak izi tutmadan temiz kullanım sağlar. Casper Nirvana mini PC modellerimiz Casper Nirvana M300 ve Casper Nirvana M200 olarak adlandırılmaktadır. Bütün modellerimiz sahip oldukları ekran boyutları, donanım, Intel işlemci, ekran çözünürlüğü, işlemci, grafik kartı, depolama, SSD, HDD ve daha birçok özelliğe bağlı olarak farklılıklar göstermektedir. 

Casper Nirvana modellerini bütçenize ve ihtiyacınıza göre konfigüre edebilirsiniz. Türkiye’nin en iyi servisini olma amacı ile geliştirdiğimiz servislerimizden 1 saat ve 24 saat servis imkanları alabilirsiniz. Ayrıca Casper yerinde servis, WhatsApp hattı, Jet ve Turbo servisler ile de her an yanınızdayız.