Excalibur 23.8'' Flat Gaming Monitör

Fast IPS Panel ile Olağanüstü Renkler

Fast IPS panele sahi Excalibur 23.8’’ oyuncu monitör, olağanüstü canlı renkleri ve renk kaybı olmadan her açıdan izleme ayrıcalığı ile görüntü performansında zirveye oynuyor. 200Hz ekran yenileme hızına ulaşan Fast IPS panel teknolojisi ile maksimum görüntü kalitesi sizi bekliyor.

4.299,00 TL
200Hz Ultra Yüksek Yenileme Hızı

200Hz Ultra Yüksek Yenileme Hızı

 

200Hz yenileme hızı ve 1ms tepki süresine sahip Excalibur 23,8’’ gaming monitör, en iyi görsel ayarlarda oynayabilmenize imkan sunarak her harekete anında tepki verebildiğiniz profesyonel bir oyun deneyimi sunar. Hızlı panel teknolojisine sahip olan Fast IPS panel ile oyunlarda anlık gölgelenmeler yaşamadan premium görüntü ayrıcalığı Excalibur 23.8’’ performans monitöründe sizleri bekliyor.

Fast IPS Panel ve Olağanüstü Renk Deneyimi

Fast IPS Panel ve Olağanüstü Renk Deneyimi

 

Renkleri daha doğru ve tutarlı şekilde yansıtabilen Excalibur 23.8’’ performans monitörü, özellikle renklerle çalışan profesyonellere en iyi deneyimi sunmak için geliştirildi. Panel teknolojisi sayesinde süper geniş izleme açıları sunarken hiçbir renk kaybı yaşanmaz.

Yüksek Renk Performansı için HDR 10

Renk tonlarını gerçek canlılığında ve kaliteli yüksek kontrast ile görmeye yardımcı olan HDR 10 desteği ile Excalibur 23.8'' performans monitörü, görüntü ve renk kalitesinde en iyiyi sunmak için geliştirildi.

Çerçevesiz İnce Tasarım

Çerçevesiz İnce Tasarım

Geniş ekran deneyimini estetik şekilde yansıtan üç taraftan çerçevesiz ekranı sayesinde kolayca odaklanarak daha geniş bir alanı görebilirsiniz. Arka panelde bulunan çizgisel tasarım ile de modern tasarım detaylarına sahiptir.

Verimli Portlar

Verimli Portlar

 

DP 1.2 ve HDMI 2.0 port girişi ile 200Hz'lik kaliteli ve hızlı tanımları yapılabilirken aynı zamanda port girişlerinin arka tarafında olmasıyla kablo karmaşası yaşanmaz.

AMD FreeSync™ ve NVIDIA® G-SYNC® Teknolojileri

AMD FreeSync™ ve NVIDIA® G-SYNC® Teknolojileri

AMD FreeSync ™ ve NVIDIA® G-SYNC® teknolojisi, görüntüde yırtılma, takılma veya komut gecikmesi olmadan harika bir deneyim sunar. Casper Excalibur 23.8’’ gaming monitör Flat modeliyle hem meraklılar hem de profesyonel seviyedeki oyuncular, net bir görüntü ve muhteşem bir oyun deneyimi yaşar. Rakipsiz performans sunan en yüksek yenileme hızları ile her oyunda. Her zaman. Her yerde.

Titreşim Önleyici Ekran

Kullanıcıları yüksek performansı deneyimlerken göz sağlığının bozulmaması için Anti Flickering (titreme önleyici) özelliğe sahip olan Excalibur 23.8” Oyuncu Monitör, arka planda oluşan titreşimleri engellerken bu titreşimlerin kullanıcının göz sağlığında yaratabileceği olumsuzlukların önüne geçer.

Titreşim Önleyici Ekran

Göz Sağlığı İçin Düşük Mavi Işık Filtresi

Low Blue Light (düşük mavi ışık) teknolojisi sayesinde ekrandan gelen zararlı ışınları minimalize ederek gözdeki yanma ve yıpranmaları azaltan düşük mavi ışık filtresine sahip Excalibur 23.8’’ monitör size keyifli ve sağlıklı bir deneyim yaşatır.

Göz Sağlığı İçin Düşük Mavi Işık Filtresi

Göz Sağlığı İçin Düşük Mavi Işık Filtresi

Low Blue Light (düşük mavi ışık) teknolojisi sayesinde ekrandan gelen zararlı ışınları minimalize ederek gözdeki yanma ve yıpranmaları azaltan düşük mavi ışık filtresine sahip Excalibur 23.8’’ monitör size keyifli ve sağlıklı bir deneyim yaşatır.

Diğer Excalibur Monitör Modelleri

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Excalibur 23.8’’ Monitör

Oyun dünyası, teknolojinin sınırlarını zorlarken Casper Excalibur oyun bilgisayarları oyun deneyimini zirvede yaşatıyor. Excalibur 23.8” Monitör, rakipleri arasından kayıpsız ve canlı renkler, 200Hz ultra yüksek yenileme hızı, flat ekranı ve Fast IPS panel teknolojisi  ile ön plana çıkıyor.

200Hz Ultra Yüksek Yenileme Hızı ile Anında Tepki

Oyunculara 200Hz ultra yüksek yenileme hızı sunan Excalibur 23.8” monitör, 1 ms tepki süresi ile oyun içerisinde her harekete anında tepki verme imkanı sağlıyor. Excalibur teknolojisi sayesinde oyunlarda yaşanan gecikmelerin önüne geçiliyor. Fast IPS panel sayesinde oyuncular her anı net ve akıcı şekilde yaşama imkanı elde ediyor.

Excalibur 23.8’’ Monitörün çerçevesiz ince tasarımı ile daha geniş ekran deneyimi

Excalibur 23.8” monitörün geniş ekranı ve çerçevesiz ince tasarımı oyunculara en iyi ekran deneyimini sunarak, oyun deneyimlerini zirvede yaşamalarına yardımcı olur. İnce kenar detayı monitöre modern ve estetik bir tasarım oluştururken aynı zamanda fonksiyonel geniş ekran deneyimi yaşatıyor. Oyun bilgisayarı konusunda monitör de bir o kadar önemlidir.

Excalibur 23.8’’ Monitörün Titreşim Önleyici Ekranı ile Göz Sağlığı

Excalibur 23.8” monitör, yüksek ve kaliteli ekran performansının yanı sıra göz sağlığına da önem veriyor. Monitörün titreşim önleyici özelliği sayesinde gözlerin korunmasını sağlıyor. Blue Light (düşük mavi ışık) teknolojisi sayesinde göz yorgunluğu minimuma indiriliyor. Uzun süreli oynanan oyunlarda sonra bile kullanıcıların göz yorgunluğu en aza indirmek hedefleniyor.

Excalibur 23.8” Monitör ile AMD FreeSync ™ ve NVIDIA® G-SYNC® teknolojisi

AMD FreeSync ™ ve NVIDIA® G-SYNC® teknolojisi, görüntülerde takılma, yırtılma ya da komut gecikmesi olmaksızın kesintisiz bir ekran deneyimi sunuyor. Excalibur 23.8” Monitör Flat modeli ile teknoloji meraklıları ve profesyonel oyuncular için net görüntü ve kusursuz oyun deneyimi yaşama imkanı sağlıyor.

Excalibur 23.8'' Monitörü, oyun dünyasına yeni bir pencere açıyor. Ultra yüksek yenileme hızı, olağanüstü renk deneyimi, çerçevesiz ince tasarım ve göz sağlığına önem veren özellikleri ile profesyonel oyuncuların ve oyunseverlerin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Bu monitör, yüksek performanslı oyun deneyimini göz sağlığını bir arada sunuyor.