CASPER VIA PRO S30

Daha Fazla Verime Yer Açın

Geniş ekranı, belleği ve avantajlarıyla VIA Pro S30 tablet işinizde üretkenliği büyütmeye hazır. Siz nerede isterseniz orada çalışın, her zaman yüksek performans alacağınızı bilmenin rahatlığıyla işlerinizi hızla kolayca tamamlayın. 

İşiniz Tüm Detayları İle Ekranınızda

İnce ve hafif yapısına rağmen 10.1 inç gibi bir genişliğe sahip VIA Pro S30 tablet özellikleri ile her yerde daha detaylı olarak çalışabileceksiniz. FHD ekran ile yüksek çözünürlük, OGS Full Laminasyon ile daha net görüntüler sunan tabletiniz, ekran yayını özelliği ile Wifi üzerinden gerçek zamanlı görüntü aktarımı imkanı sunuyor, 10 nokta destekli kapasitif dokunmatik paneliyle fark yaratıyor.

İşiniz Tüm Detayları İle Ekranınızda

Hızlı ve Akıllı İşlemci

2.0 ghz hızı ve 12 nm litografi yapısı ile MTK 8168 işlemci, Via Pro S30 tablet deneyiminin yüksek hızının ana kaynağı. Sadece hızın ötesinde, SoC yapısı ile yüksek güç tasarrufu da sunan işlemci performansa akıl katıyor. 

Hızlı ve Akıllı İşlemci

Geniş Bellek, Akıcı Performans

Gün boyu aynı yüksek hızı sunan akıcı bir performans için geniş hafıza kapasitesi ve bellek gücü bir araya geldi. Uygulamalar arası geçişte benzersiz hız ve tüm dosyalarınız için geniş saklama alanı bulacağınız tabletinizde; mail, ofis programları ve internet gibi farklı uygulamaları aynı anda, takılmadan çalışabilirsiniz. Üstelik dilerseniz saklama alanınızı 4 katına çıkarabilirsiniz.

Geniş Bellek, Akıcı Performans
 • 4 GB LPDDR4 RAM
 • 64 GB Dahili Hafıza
 • 256 GB Arttırılabilir Hafıza

Dünyanın Her Yerinde Çalışmaya Hazır

-5 ~ -40°sıcaklıklarındaki ortamlarda çalışmaya dayanıklı yapısı ve 22 farklı dil desteğiyle Via Pro S30 tablet, dünyanın her noktasında, işinize performans katmak için yanınızda.

Dünyanın Her Yerinde Çalışmaya Hazır

OTG Destekli Bağlantı Gücü

Flash bellek, SD card okuyucu, kamera, taşınabilir hard-disk veya telefon gibi cihazlarınız OTG aracılığıyla Via Pro S30 tablete kolayca ve güvenle bağlanabiliyor. Type-C girişi, veri aktarımlarında 8 kat daha yüksek hız sunuyor.

OTG Destekli Bağlantı Gücü

OTG Destekli Bağlantı Gücü

Flash bellek, SD card okuyucu, kamera, taşınabilir hard-disk veya telefon gibi cihazlarınız OTG aracılığıyla Via Pro S30 tablete kolayca ve güvenle bağlanabiliyor. Type-C girişi, veri aktarımlarında 8 kat daha yüksek hız sunuyor.

Daha Net ve Güçlü Sesler

Via Pro S30 tablette yer alan çift hoparlör, hem daha yüksek ses seviyesi imkanı sunuyor hem de en yüksek seste bile tizliği önlüyor. Mikrofon yalıtımı ve yazılımı sayesinde görüntülü görüşmelerde kesintisiz ses aktarımı sağlanıyor.

Daha Net ve Güçlü Sesler

Kablolardan Kurtaran Güç

Uzun saatler boyunca kablolardan bağımsız olarak, yüksek performansla çalışmanız için Via Pro S30 tabletin bataryası 7400 mAh gücünde. İstediğiniz yerde online dersler veya toplantılara katılabilir, şarj etmeye ihtiyaç duymazsınız. 

Kablolardan Kurtaran Güç

EMM Desteği ile Verileriniz Güvende

Casper VIA PRO S30 Tablet EMM (Kurumsal Mobilite Yönetimi) yazılımı desteği ile hem kurumsal verilerin güvende tutulmasına yardımcı oluyor hem de kullanım kolaylığı sağlıyor.

Mobil Cihaz Yönetimi (MDM)

- Wifi, Kamera ve Sertifika Yönetimi
- Mobil cihazı uzaktan kilitleme, açma.
- Fabrika ayarlarına dönüş, sıfırlama

Mobil Uygulama Yönetimi (MAM)

- Uygulamaların otomatik dağıtımı
- Uygululama bazlı VPN bağlantısı
- Uygulamaların ayarlarının merkezi olarak yapılması
- Uygulamalara güvenli erişim

Mobil İçerik Yönetimi  (MCM)

- Kurumsal veri depolarına erişim
- SharePoint entegrasyonu
- Bulut veri alanlarına OneDrive, GoogleDrive vb.. erişim

İşinize Faydası Nedir?

 1. Kurumsal veriler güvenli bir şekilde depolanır.
 2. Son kullanıcı hızlı bir şekilde hem kendi kişisel cihazını hemde kurumsal verileri kullanmaya başlayabilir.
 3. Güvenli uygulama seçenekleri (Email+, Web@Work, Docs@Work) sunar.
 4. Mobil Cihazdaki Kişisel ve Kurumsal uygulamaların tamamen birbirinden ayrılmasını sağlar.
 5. EMM Mobil cihazdaki kurumsal uygulamalar için uygun cihaz konfigurasyonu ve güvenlik politiklarını anlık olarak denetler.
 6. Güvenli alandaki uygulamalar sadece birbirleri ile haberleşir.
 7. Virus ve zararlı uygulamalar kurumsal alana ulaşamazlar.
 8. Cihaz kullanım dışı kaldığında kurumsal veriler otomatik olarak temizlenir.
İşinize Faydası Nedir?

Android'in En Yeni Özellikleri

Android 10 destekli güncel işletim sistemiyle hız, güvenlik ve performans Via Pro S30 tablette bir arada. 3. parti uygulamaların arka planda çalışarak veri almasını engelleyen, arka plan uygulamalarını optimize ederek batarya ömrünü uzatan, koyu tema özelliği sunan en yeni Android özelliklerini deneyimleyin. 

Android'in En Yeni Özellikleri

Casper VIA PRO S30
Tablet için beklentileri fazlasıyla karşılayacak yeni Casper VIA PRO S30 ile performans ve üretkenliğinizi arttırabilirsiniz. Mobil olarak çalışırken, VIA PRO S30’un sağlayacağı 7400 mAh kapasiteli pil ile kesintisiz çalışma saatleri sizleri bekliyor.

Casper VIA PRO S30 Özellikleri
Tablet kullanımına göre özel bir şekilde tasarlanan VIA PRO S30, 10.1 inç ekran genişliği sunarken ince ve hafif yapısıyla da kullanımda avantaj sağlıyor. Gün ışığında kullanım için özel OGS Full Laminasyona sahip olan ekranıyla daha net ve parlak görüntülerin elde edilebildiği PRO S30’da üstelik FHD yüksek çözünürlük destekleniyor. MTK 8168 işlemciden gücünü alan tablet modeli, üstelik tabletlerde yaşanabilecek dokunmatik problemlerine karşı geliştirilen özel 10 nokta kapasitif dokunmatik panel deneyimi sunuyor. Güçlü donanımları ve işlemcisiyle zorlu uygulama ve oyunlarda istenen performansı sağlayan PRO S30, uygulama arası geçişleri ya da işlem sürelerini hızlandıracak 4 GB LPDDR4 bellek ile destekleniyor. Böylece iş amaçlı kullanımlarda mail, tarayıcı ve diğer uygulamalar herhangi bir gecikme olmadan kullanılabiliyor. Üstelik fotoğraf ve video için ihtiyaç duyulan depolamada geniş depolama alanı ile PRO S30 sınırları ortadan kaldırıyor. Üstelik ek MicroSD desteği sayesinde depolama alanını 4 kata kadar yükseltmek mümkün.

Zorlu şartlarda VIA PRO S30 yanında!
Zorlu şartlara göre özel olarak tasarlanan VIA PRO S30, -40 dereye kadar performansından ödün vermiyor. Üstelik dil konusunda Türkçe başta olmak üzere 22 dil desteği sayesinde Dünyanın her bir noktasında VIA PRO S30 kullanılabilir. Üstelik farklı ihtiyaçlar için bağlantı konusunda zengin seçeneğe sahip olan VIA PRO S30’da flash bellek, SD kart okuyucu, OTG desteği ve Type-C girişi bulunuyor. Güçlü işlemci ve belleği sayesinde üstelik veri aktarımlarında 8 kat daha yüksek hız VIA PRO S30 ile sizleri bekliyor. Uzaktan kilitleme, güvenlik önlemleri ve mobil içerik yönetimi gibi ek özellikleriyle güçlenen VIA PRO S30, Android 10 işletim sistemiyle de her alanda yenilikçi çözümler sunuyor.

VIA PRO S30 ile Yeni Bir Deneyim!
Hızlı ve güvenli Casper servis garantisi ve 12 aya varan taksit seçeneği ile sahip olabileceğiniz VIA PRO S30 hızlı teslimat ile 1 günde evinizde! Satın alma öncesinde canlı destek hizmeti ile görüşme yaparak bilgi alabileceğiniz Casper’ın gözde yeni tablet modeli VIA PRO S30’u hemen satın alarak işlerinizi daha hızlandırabilir, mobil bir çözüm bulabilirsiniz.