Excalibur GH21 Oyuncu Kulaklığı

Oyunun İçindesin

Daha keyifli ve başarılı bir oyun deneyimi için ses en önemli faktörlerden biri. Genel kulaklıkların aksine oyunların gereksinimlerini ve oyuncuların beklentilerini karşılamak için özel tasarlanmış Excalibur GH21 oyuncu kulaklığı ile oyunun atmosferini tam yaşayacak, adeta oyunun içinde hissedeceksin.

769,00 TL 729,00 TL 'den Başlayan Fiyatlarla %5

Teknik Özellikler

PC Aksesuar - Excalibur GH21 RGB Kulaklık
Sürücü - 50MM
Empedans - 32Ω
Frekans Tepkisi - 20HZ - 20KHZ
Duyarlılık - 106dB
Nominal Güç - 200MW
Maksimum Güç - 50MW
RGB Aydınlatma - RGB Racing
Ağırlık - 415g
Boyutlar - 210 x 170 x 95mm
Renk - Siyah
Kablolu / Kablosuz - Kablolu
Kablo Uzunluğu - 2.2 metre
Mikrofon - Tak Çıkar
Sistem Desteği - Windows / Mac / Chrome
Bağlantı - USB 2.0

Diğer Modeller

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Excalibur GH21 Oyuncu Kulaklığı

Oyunlardaki başarıyı doğrudan etkileyen oyuncu kulaklıkları arasında Excalibur GH21 oyuncu kulaklığı sunduğu özellik ve avantajlarla oyuncuların oyunlardaki başarısını arttırıyor ve daha keyifli bir oyun deneyimi sunuyor.

Casper’dan Oyunculara Özel Kulaklık Excalibur GH21

Yeni aksesuarlarıyla oyuncuların daha iyi bir deneyim yaşamasını ve performans elde etmesini sağlayan Casper, Excalibur GH21 oyuncu kulaklığı ile kulaklıktaki sınırları zorluyor. Oyuncuların bir kulaklıktan beklediği tüm özellikleri sunan ve gelişmiş deneyimi ile oyunları eğlenceli hale getiren Excalibur GH21 oyuncu kulaklığı, 7.1 3D surround deneyimi ile sektörde fark yaratıyor. Çok az modelde yer alan bu üstün özellik, oyuncuların oyundaki sesleri tamamen kontrol altında tutmasını sağlıyor. Battle Royale gibi rekabetçi oyunlarda oyuncuları ön plana çıkararak seslerin yönlerinin kolayca ayırt edilmesini sağlayan GH21 kulaklık modeli, bu sayede oyunlardaki karmaşıklıkları ortadan kaldırarak daha net hale getiriyor.

Excalibur GH21 oyuncu kulaklığı özellikleri arasında en çok dikkat çeken ise güçlü sürücüler. İstenen verimliliğin yakalanması adına 50mm sürücülerle desteklenerek tasarlanan oyuncu kulaklığı, en küçük seslerde dahi mükemmel bir netlik sunuyor. Teknik detaylarda üstün özelliklerle donatılan GH21 oyuncu kulaklığı, görünümüyle de beğeni kazanıyor. RGB ile desteklenen kulaklıkta, özel Racing teknolojisi kullanılıyor. Böylece hareketli ışıklandırma sistemiyle oyunlara özel bir kullanım elde edecek oyuncular performans, hız ve verimliliği sıra dışı görünümle harmanlayan GH21 ile özel bir ürüne sahip olmanın ayrıcalığını yaşayabiliyor. Üstelik görünümde tak-çıkar yapıdaki mikrofon da pratik kullanım sunuyor. Mikrofon kullanmayı sevmeyen kullanıcılar, sadece gerektiği durumlarda mikrofonu kulaklığa takarak kullanabiliyor. Omnidirectional olarak adlandırılan özel bir teknolojiyle desteklenen kulaklık, sesin kesintisiz ve net bir şekilde iletilmesini sağlar.

Casper’ın en yeni teknolojilerle donattığı Excalibur GH21 oyuncu kulaklığında terletmeyen premium kulak süngerleri, özel kontrol merkezi ve dayanıklılığı arttıran metal tasarımla eşsiz bir deneyim oyuncuları bekliyor.

Casper’ın Benzersiz Alışveriş Deneyimini Yaşayın

Online olarak hemen satın alabileceğiniz Excalibur GH21 oyuncu kulaklığında üstelik 12 aya varan taksit ve hızlı teslimat seçenekleri sizleri bekliyor. Teknolojide güvenli alışverişin adresi olmayı başaran Casper, satın alma sonrasında da jet ve turbo servis gibi ayrıcalıklarla özel bir hizmet sunuyor.