Excalibur GK21 Oyuncu Klavyesi

Güce Hükmet

Oyunun en heyecanlı anında, kazananı sadece saliseler belirlediğinde ihtiyaç duyduğun hız, konfor ve ergonomi Excalibur GK21 oyuncu klavyesi ile seninle. Onunla muhteşem bir ekip olacak, birlikte uzun yıllar çok zaferler kazanacaksınız.

979,00 TL 899,00 TL 'den Başlayan Fiyatlarla %8

Teknik Özellikler

PC Aksesuar - Excalibur GK21 RGB Mekanik Klavye
Tuş Yapısı - Mekanik
Basım Sayısı - 50 Milyon
Bağlantı - USB 2.0
RGB Aydınlatma - Evet
RGB Türü - Her Tuş Ayrı
Klavye Materyal - Alüminyum
Bilek Desteği Materyal - Kauçuk
Ağırlık - 1.2 kg
Boyutlar - 448 * 232 * 45 mm
Renk - Siyah
Kablolu / Kablosuz - Kablolu
Sistem Desteği - Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

Diğer Modeller

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Excalibur GK21 Oyuncu Klavyesi

Excalibur aksesuar dünyasının en son modellerinden Excalibur GK21 oyuncu klavyesi, oyuncuların oyun oynarken ihtiyaç duyduğu hızı, ergonomik yapısı ve performansı sunuyor. Casper online alışveriş güvencesiyle kolay bir şekilde satın alınabilecek Excalibur GK21 oyuncu klavyesi ile oyunlarda ön plana çıkmak ve daha başarılı olmak mümkün.

Excalibur GK21 Oyuncu Klavyesi Özellikleri Ne?

Excalibur GK21 oyuncu klavyesinde, Casper’ın yenilikçi tasarımı dikkat çekiyor. Tasarımın ve hızın birlikte harmanlandığı klavyede mekanik bir kullanım sunuluyor. “Ultra Hızlı Tepki” olarak sektörde sınırları zorlayan Excalibur GK21 oyuncu klavyesi, hafif tıklamalar ile heyecanlı oyunlarda kontrol sorunlarını ortadan kaldırıyor. GK21 mekanik klavye sayesinde klavyeye bağlı yaşanan tüm sorunlar sona eriyor. Yeni bir oyuncu klavyesine ihtiyaç duyanların ilk tercihi olmayı başaran GK21,  mekanik tuş yapısı sayesinde standart oyuncu klavyelerine göre çok daha uzun ömürlü ve kolay kullanıma sahip. Oyun oynarken bir şeyler içmeyi seven oyuncuların da ihmal edilmediği yeni modelde Casper yeni klavyesinde IP32 koruma desteği sağlıyor. Suya ve toza karşı daha fazla güvenlik sağlanan klavye, böylece küçük kazalarda da sorunsuz bir şekilde kullanımın devam etmesini mümkün kılıyor. Üstelik su ve toz korumasının uçak sınıfı alüminyum alaşımla desteklenmesi, klavyenin tasarımda da dayanıklılığını arttırıyor.

Oyuncuya Özel Klavye Excalibur GK21!

Kullanımda ve performansta sunulan üstün özelliklere ek olarak Excalibur GK21 oyuncu klavyesinde led per key olarak adlandırılan özel bir RGB sistem bulunuyor. Mevcut özellikle klavyede sağlanan 18 farklı ışıklandırma seçeneği, karanlık ortamlarda oyuncuların klavye hakimiyetini sorunsuz bir şekilde elinde tutmasını sağlıyor. Her tuş için özel olarak ayarlanabilecek renklerle farklı tasarımlar ve görünüm yaratmak mümkün. Oyuncuların uzun süre ekran başında kalması nedeniyle modellerinde tüm gereksinimleri ön planda tutan Casper, yeni klavyesinde kauçuk bileklik konforuyla terleme ya da bilek rahatsızlıklarının oluşumunu önlüyor. Tüm denetimlerin ve kontrolün Excalibur GK21 kontrol merkezinden sağlanan klavye, yönetim paneliyle de çok özel bir ürün olduğunu kullanıcılara gösteriyor.

Casper’ın Cazip Fırsatlarıyla Excalibur GK21’e Sahip Olabilirsin!

Yeni bir oyuncu klavyesine sahip olmak isteyenler için ön plana çıkan Excalibur GK21 oyuncu klavyesinde, Casper’ın eşsiz online ticaret seçenekleri yeni modele ulaşmayı kolaylaştırıyor.  12 aya varan taksit seçenekleri, aynı gün teslimat ya da 1 günde kargo gibi fırsatlar Casper alışverişlerinde kullanıcı odaklı bir yaklaşımı sağlıyor. Üstelik tüm Casper ürünlerinde olduğu gibi GK21 klavye modelinde de hızlı servis seçenekleri bulunuyor.