Excalibur RGB Klavye ve Mouse Set

Yüksek Hassasiyetli Oyun Klavyesi

En iyi ergonomiden konstrüksiyona kadar, oyun seviyenizi yükseltmek için tasarlanan Excalibur Gaming Klavye, RGB aydınlatma modları ile her an mükemmelliği ve dayanıklılığı hissetmenizi sağlar. Profesyonel Excalibur Gaming Klavye, farklı RGB LED renk seçenekleri ile tüm renklerin enerjisini aynı anda yaşamanızı sağlar. 

1.999,00 TL

Sezgisel RGB Aydınlatma Modları

Oyunda her an mükemmelliği ve dayanıklılığı hissetmek için sezgisel RGB aydınlatma modlarını keşfet. Sezgilerinle uyumlu bir renk dünyasıyla Excalibur Oyun Klavyesi oyundaki en büyük yardımcın.

Gölgelenme Önleyici İşlev

Gölgelenmeyi önlemek için kalibre edilmiş Excalibur Gaming Klavye ile beklenmedik tuşlara basma korkusu olmadan aynı anda birden fazla tuşa basabilir veya basılı tutabilirsin.

Gölgelenme Önleyici İşlev

Ergonomik Tasarım

En uzun süreli kullanımlarda bile sağlık ve konfor sunacak şekilde tasarlanan Excalibur Oyun Klavyesi ile artık çok daha rahat kazanacaksın. Ergonomi ve şıklığı buluşturan tasarımıyla oyunun keyfi bambaşka bir boyutta.

Kolay Kurulum ve Kullanım

Sadece koltuğuna yaslan, Excalibur Oyun Klavyeni masaüstü veya dizüstü bilgisayarındaki USB bağlantı noktalarına tak ve kutudan çıkardığın gibi hemen kullanmaya başla.

Diğer Aksesuar Modelleri

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Excalibur Gaming Klavye ve Mouse Seti

Bilgisayar kullanma konforu açısından değerlendirince klavye ve mouse setleri oldukça önemlidir. Küçük ya da büyük boyutta olması, tuşlarda takılmaların yaşanması ve tuşların kullanıcının parmaklarına göre kullanışsız olması en çok karşılaşılan problemlerdir ve sıkça ürün değiştirmenize neden olabilir. Aradığınız konfora ulaşmanız ve uzun yıllar kullanmanız için Excalibur Oyun Klavye ve Mouse seti hazırladık.


Oyun performansınızı yükseltmek için tasarlanan Excalibur Gaming Klavye ve Mouse seti, RGB aydınlatma modları ve %95 hassas çözünürlük doğruluğu ile her an mükemmellik hissi ve dayanıklılığı hissetmenizi sağlar. Profesyonel Excalibur Gaming Klavye ve Mosue, farklı RGB LED renk seçeneği ve ile tüm renklerin enerjisini aynı anda yaşamanızı sağlıyor ve tüm kavrama stillerine uygun ergonomisi ile mükemmel bir konfor sağlıyor.


Sağlam ve dayanıklı malzemelerle üretilmiş Excalibur Oyun Klavye ve Mouse setini tercih etmeniz yüksek konfor sağlamanız açısından faydalı olacaktır. Excalibur Oyun Klavye ve Mouse setini kullanmak istediğiniz alanlarına göre değerlendirebilirsiniz. Bilgisayarınızı televizyonunuza bağlamak istiyorsanız, wireless özelliği sayesinde Excalibur Oyun Klavye ve Mouse seti ile istediğiniz uzaklıktan kullanabilir, koltuğunuza uzanarak rahatça çalışabilir ya da oyun oynayabilirsiniz. Müzik ve film gibi multimedya oynatıcılarının kullanımı son dönemde oldukça arttı ve bununla birlikte tek tuşla istenilen eylemi gerçekleştirme gereksinimi de ön plana çıktı. Klavyenizdeki bu fonksiyon sayesinde tek tuşla bilgisayarı kapatma, şarkı değiştirme, müziğin sesini kısma ya da videoyu ileri/geri alma işlemlerinizi yapabilirsiniz.