Steam’den Güzel Haber; "Battlefield 2042" 16 Mart'a Kadar Ücretsiz

14 Mart 2023

Steam’den Güzel Haber;

EA and Dice, Battlefield 2042'nin bugünden 16 Mart'a kadar tüm Steam kullanıcıları için ücretsiz olacağını duyurdu. Bu, Sezon 4: Eleventh Hour'un piyasaya sürülmesinden hemen sonra geliyor ve bu da oyunda büyük bir yenileme sunuyor.

Battlefield 2042, 4. Sezonla birlikte, oyunun başlattığı ve pek de iyi gitmemiş gibi görünen kurulum yerine, Sınıf Sisteminin geri dönüşüyle serinin hayranlarının daha alışık oldukları şeye geri döndü. Artık dört sınıf var: Serinin herhangi bir hayranının hemen aşina olması gereken Destek, Mühendis, Keşif ve Saldırı.

Battlefield 2042 Sezon 4 güncellemesi ayrıca birden çok silahta iyileştirmeler, dengeleme değişiklikleri, ses ve görsellerde iyileştirmeler ve Ayrılık haritasının elden geçirilmesiyle birlikte geldi. Elbette ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Steam sürümü, tüm bu değişiklikleri ve önceki sezon içeriklerini de içeriyor. Gelin beraber yenilikleri inceleyelim.

Battlefield 2042'nin 4. Sezonundaki Yenilikler:

Yeni Silah | Super 500 Shotgun Sidearm: Kısa menzilli, ¨patlayıcı¨ özelliğe sahip ve yakın mesafeli çatışmalara adapte edilebiliyor.

Yeni Silah | RM68: Dahili bir susturucuya, gelişmiş stabilite ve geri tepme kontrolüne sahip.

Yeni Silah | AC9 SMG: Seri atışlar yaparken kontrolün kaybolmaması için ergonomik bir yapıya sahip.

Yeni Silah | RPT-31 LMG: Düşük ve hızlı atış hızı seçeneklerinin yanı sıra büyük mermi ve benzersiz bir ¨döner dürbün¨ eklentisine sahip.

Yeni Aygıt | SPH Explosive Launcher: Düşmanlara, nesnelere, araçlara yapıştırılabilen patlayıcılara sahip; piyadelere karşı da kullanılabiliyor.

Yeni Araç | CAV-Brawler: Dar alanlardan geçebiliyor ve tüm koltukları dolu olsa bile ölen oyuncuların ¨spawn¨ olabilmeleri için kullanılabiliyor. Aynı zamanda aktif bir ¨tehdit tespit sistemi¨ içeriyor ve her yöne el bombaları atarak yakın çevredeki düşman askerlerini bertaraf edebiliyor.

Bu kısa sürelik ücretsiz oynamanın keyfini çıkarın..

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için öncelikle üye girişi yapmanız gerekmektedir.