Tablet

Performans beklentisine cevap vermek için tasarlanan Casper iş bilgisayarı modelleri alternatiflerinden biri olan Casper tablet ailesi ile iş hayatında ihtiyacınız olan performansa bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Dijital dünyada işinizi kolaylaştıracak Casper tablet PC modelleri her an her yerde yanınızda olacak.

Tablet
Küçük Boyutlu Güçlü İşlemci

Küçük Boyutlu Güçlü İşlemci

8” boyutuna sahip Casper Tablet PC modelleri turbo frekansı 1.3 GHz’e çıkan dört çekirdekli işlemcisi ile keyifli ve sorunsuz bir kullanım deneyimi sunar.

Kullanışlı ve Şık

Kullanışlı ve Şık

İş hayatınızda bir uzvunuz olan Casper tabletler 9 mm inceliği ve 315 gr'a ulaşan hafifliği sayesinde ağırlık hissettirmeden keyifli çalışmanıza olanak tanır. Uzun saatler kullandığınızda bile rahat etmenizi sağlar. Kauçuk dış kapak tasarımı kolay tutuş sağlarken ve tüm özellikleriyle işinizi kolaylaştırır.

En Güncel Android Deneyimi

En Güncel Android Deneyimi

En güncel Android sürümü ile iş hayatınızı kolaylaştıracak keyifle kullandığınız Casper Tablet PC mobil işlemcisi güvenliği ve enerji tasarrufu sunar.

Bağlantın  Hiç Kopmasın

Bağlantın Hiç Kopmasın

Bluetooth 4.1 özelliği sayesinde veri paylaşımlarını hızlıca yaparken, 802.11b/g/n Wifi desteği ile iş performansını farklı boyutlara taşır.

Tablet İçin Uygun Ürünler

Casper VIA PRO L30

Profesyonellerin Tercihi

Sizin için her şeyi tüm detayları ile kaydeden, problemleri çözen, her zaman ve her yerde yüksek performans ile çalışan bir yardımcı ile hayatınız daha kolay, işiniz daha verimli. VIA PRO L30 Tablet performansa değer veren profesyonellerden tam puan alacak özellikleriyle sizinle tanışmaya hazır.

Casper VIA PRO S48

Daha Verimli Çalışmak Elinizde

Teknolojinin iş yapış biçimimize ve performansınıza neler katabileceğini görmek istiyorsanız, VIA PRO S48 Tablet ile mutlaka tanışmalısınız. Bilgisayarın gücünü, telefonun pratikliğiyle buluşturan tabletiniz her an ve her yerde işinizi kolaylaştıracak yeni vazgeçilmeziniz...

CASPER VIA PRO S30

Daha Fazla Verime Yer Açın

Geniş ekranı, belleği ve avantajlarıyla VIA Pro S30 tablet işinizde üretkenliği büyütmeye hazır. Siz nerede isterseniz orada çalışın, her zaman yüksek performans alacağınızı bilmenin rahatlığıyla işlerinizi hızla kolayca tamamlayın.