Tablet

Performans beklentisine cevap vermek için tasarlanan Casper iş bilgisayarı modelleri alternatiflerinden biri olan Casper tablet ailesi ile iş hayatında ihtiyacınız olan performansa bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Dijital dünyada işinizi kolaylaştıracak Casper tablet PC modelleri her an her yerde yanınızda olacak.

Tablet
Küçük Boyutlu Güçlü İşlemci

Küçük Boyutlu Güçlü İşlemci

8” boyutuna sahip Casper Tablet PC modelleri turbo frekansı 1.3 GHz’e çıkan dört çekirdekli işlemcisi ile keyifli ve sorunsuz bir kullanım deneyimi sunar.

Kullanışlı ve Şık

Kullanışlı ve Şık

İş hayatınızda bir uzvunuz olan Casper tabletler 9 mm inceliği ve 315 gr'a ulaşan hafifliği sayesinde ağırlık hissettirmeden keyifli çalışmanıza olanak tanır. Uzun saatler kullandığınızda bile rahat etmenizi sağlar. Kauçuk dış kapak tasarımı kolay tutuş sağlarken ve tüm özellikleriyle işinizi kolaylaştırır.

En Güncel Android Deneyimi

En Güncel Android Deneyimi

En güncel Android sürümü ile iş hayatınızı kolaylaştıracak keyifle kullandığınız Casper Tablet PC mobil işlemcisi güvenliği ve enerji tasarrufu sunar.

Bağlantın  Hiç Kopmasın

Bağlantın Hiç Kopmasın

Bluetooth 4.1 özelliği sayesinde veri paylaşımlarını hızlıca yaparken, 802.11b/g/n Wifi desteği ile iş performansını farklı boyutlara taşır.