Casper Nirvana X400

11.Nesil Intel Core işlemciler ile Yenilendi

180° açılabilen Casper Nirvana X400 dizüstü bilgisayar, yüksek verimli iş sistemleri için 11.Nesil Intel Core işlemciler ile yenilendi.

11.Nesil Intel Core İşlemciler ile Yüksek Performans

Yenilenen Casper Nirvana X400, tüm zorlu görevlerin üstesinden gelebilecek çekirdek performansına sahip, Intel Core i5 1155G7 ve Intel Core i7 1195G7 işlemciler ile birlikte sunulur.

11.Nesil Intel Core İşlemciler ile Yüksek Performans

Iris Xe Dahili Grafik Kartları

Harici ekran kartlarına göre daha iyi GPU performansı sunan Intel Iris Xe dahili grafik kartları ile sunulur.

Yüzde Yüz Mobilite

Yüzde Yüz Mobilite

Sadece 1.29kg hafifliğine sahip dizüstü iş bilgisayarı ultra mobilite için tasarlandı. Dilediğiniz yere yanınızda götürebileceğiniz hafiflikte olan Nirvana X400 laptop, 19.4mm inceliği ile hareket kabiliyetinizi arttırır, size mobil aktivitelerinizde eşlik eder.

  • 1.29kg Hafiflik
  • 19.4mm İncelik
  • 180° Açılabilir Ekran

Metal Yüzeyler

Nirvana X400 laptop metal gövdesi ile, teknik ve estetik olarak bilgisayarınızın niteliklerini bir üst seviyeye taşır. Premium metal tasarımı ve modern çizgileriyle benzerlerinden ayrılır. Metal yüzeyi sağladığı dayanıklılık ve ısınmayı engelleyen etkisiyle orta ve uzun vadede mobil yaşantınızın en güvenilir parçası olacaktır. 

Metal Yüzeyler
Minimalist Detaylar

Minimalist Detaylar

Zarif ve güçlü çizgilere sahip bilgisayar tercih edenler için 14’’ ekran boyutu ve ideal ölçülerinde. Casper Nirvana X400 modern minimal çizgilerini güçlü metal yüzeyi ile etkileyici uzay grisi rengi ile buluşturdu.

Çoklu Port Seçenekleri

Kaliteli veri aktarım portları, bağlantı portu, ethernet desteği gibi birçok farklı port girişine sahip Casper Nirvana X400 bilgisayar verimli port destekleri ile üretilmiştir.

IPS Panel Teknolojisi

IPS Panel Teknolojisi

14’’ FHD çözünürlüğe sahip Casper Nirvana X400 bilgisayarlar, IPS panel teknolojisi ile yoğun iş temposu veya kişisel kullanımda verimli ekran deneyimi sunacak şekilde geliştirilmiştir.

Uzun Pil Ömrü

Casper Nirvana X400 bilgisayar, 10 saate varan pil süresi ile uzun ve kaliteli bir kullanım deneyimi yaşatır.

Uzun Pil Ömrü

Uzun Pil Ömrü

Casper Nirvana X400 bilgisayar, 10 saate varan pil süresi ile uzun ve kaliteli bir kullanım deneyimi yaşatır.

Hızlı Depolama ve RAM

En güncel depolama desteklerinden olan M2 NVMe desteği ile verilerinizi daha hızlı depolarken, çift dual slot desteği ile RAM' i 64 GB'a kadar arttırabilir, uygulamalarınızın daha da hızlı çalışmasını sağlar.

Hızlı Depolama ve RAM
Şimdiye kadarki en güvenli Windows

Şimdiye kadarki en güvenli Windows

Her yerde gelişmek için güvenlik ve en cesur hedeflerinize ulaşmak için performans ile anı yakalayın. Windows 11 Pro cihazlar; yapay zeka ile zenginleştirilmiş verimlilik ve görev açısından kritik uygulama ve donanımlar dahil olmak üzere mevcut teknolojiyle uyumluluk sayesinde kullanım ve yönetim kolaylığı sunar.

Diğer Laptop Bilgisayar Modelleri

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Casper Nirvana X400

Casper Nirvana X400, 11.Nesil Intel Core İşlemciler güncellendi. Casper, işletmeniz için en son teknolojiyi sağlayarak cihaz verimliliği en üst düzeye çıkarır ve teknolojiye eşlik eden en iyi hizmeti sağlar. Casper ürünlerinde taşınabilirliği sayesinde eserinizi her yere götürmenizi sağlar. Üstün üretkenliğiyle dijital kreasyonlarınıza hayat verir.

Casper Nirvana X400 Özellikleri

11. Nesil Intel Core İşlemciler ile Yüksek Performans ile öne çıkan özellikleri arasında yenilenen Casper Nirvana X400, tüm zorlu görevlerin üstesinden gelebilecek çekirdek performansına sahip, İntel Core i5 1155G7 ve İntel Core i7 1195G7 işlemciler ile birlikte sunulur. 11. Nesil Intel Core İşlemciler ile Yüksek Performans ile öne çıkan özellikleri arasında yenilenen Casper Nirvana X400, harici ekran kartlarına göre daha iyi GPU performansı sunan Intel Iris Xe dahili grafik kartları ile sunulur. 11. Nesil Intel Core İşlemciler ile Yüksek Performans ile öne çıkan özellikleri arasında yenilenen Casper Nirvana X400, Yüzde yüz mobilite bulunuyor. Sadece 1,29 kg hafifliğine sahip dizüstü iş bilgisayarı ultra mobilite için tasarlandı. İstediğiniz yere yanınızda götürebileceğiniz hafiflikte olan Nirvana X400 laptop, 19,4 mm inceliği ile hareket kabiliyetini arttırır, size mobil aktivitelerinde eşlik eder. Nirvana X400 laptop metal gövdesi ile, teknik ve estetik olarak bilgisayarınızın özelliklerini bir üst seviyeye taşır. Premium metal tasarımı ve modern çizgileriyle benzerlerinden ayrılır. Metal yüzeyi sağladığı dayanıklılık ve ısınmayı engelleyen etkisiyle orta ve uzun vadede mobil yaşantınızın en güvenilir parçası olacaktır.

Zarif ve güçlü çizgilere sahip bilgisayarları tercih edenler için 14’’ ekran boyutu ve ideal ölçülerinde. Casper Nirvana X400 modern minimal çizgilerini güçlü metal yüzeyi ile etkileyici uzay grisi rengi ile buluşturdu. Kaliteli veri aktarım portları, bağlantı portu, ethernet desteği gibi birçok farklı port girişine sahip Casper Nirvana X400 bilgisayar verimli port destekleri ile üretilmiştir. 14 ‘’FHD çözünürlüğe sahip Casper Nirvana X400 bilgisayarlar, IPS panel teknolojisi ile yoğun iş temposu veya kişisel kullanımda verimli ekran deneyimi sunacak şekilde geliştirilmiştir. Casper Nirvana X400 bilgisayar, 10 saate varan pil süresi ile uzun ve kaliteli bir kullanım deneyimi yaşatır. En güncel depolama desteklerinden olan M2 NVMe desteği ile verilerinizi daha hızlı depolarken, çift dual slot desteği ile RAM’i 64 GB’a kadar arttırabilir, uygulamalarınızın daha da hızlı çalışması sağlar. Windows 11 hızlı başlar ve yüksek performansla çalışır. Sizi güvende tutmakla daha üstün güvenlik özelliklerine sahiptir. Kullandığınız yazılımlar ve donanımlar ile ilgili uyumlu çalışmak üzerine tasarlandı.

Casper Nirvana X400 11. Nesil İntel Core almak artık çok kolay. Casper farkı sizleri bekliyor. Hızlı kargo, hızlı teslimat ve destek seçeneklerine ek olarak satın alırken özelleştirme ve 12 ay taksitli satın alma imkanı Casper online mağazasında.