Casper Nirvana N200

Üstün Sessizlik

Casper Nirvana N200 desktop bilgisayar, en zorlu performanslarda mükemmel soğutma sunar ve geliştirilmiş hava akımı sayesinde optimum sistem soğutmasına olanak tanır ve her ortamda sessiz ve keyifle çalışmanızı sağlar. .

5.688,00 TL

Üstün Soğutma

Casper Nirvana N200 masaüstü bilgisayar, en zorlu performanslarda mükemmel soğutma sunar ve geliştirilmiş hava akımı sayesinde optimum sistem soğutmasına olanak tanır ve her ortamda sessiz ve keyifle çalışmanızı sağlar. 


  • Hızlı Fan Sistemi 1250rpm
Üstün Soğutma

Sınırsız Güç

2 adet yüksek kapasiteli sabit disk ve optik sürücü, 10. Nesil Intel® Core™ işlemciler ve opsiyonel seçebileceğiniz grafik kartları ihtiyacınız olan hıza ve güce sahip olmanızı sağlar. 10. Nesil Intel işlemcilerden Core™ i7 işlemcisinin 8 çekirdeğe arttırılmış yapısı sayesinde, çoklu görev yürütmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. 

Sınırsız Güç

İsteğinize Göre Konfigüre Etme Opsiyonları

Depolama Seçenekleri

Depolama
Seçenekleri

120/240/480/960GB 2.5" ve M.2 NVME/SATA depolama opsiyonları, hem depolama görevi yapar, hem bilgisayar kullanımınızı hızlandırır. SSD kapasitesine ek olarak daha yüksek kapasiteye ihtiyacı olanlar için HDD ile 500GB / 1TB / 2TB kapasiteleri de opsiyonel olarak eklenebilir.

 
Grafik Kartı Seçenekleri

Grafik Kartı
Seçenekleri

Nirvana N200 masaüstü bilgisayar, grafik kartı seçenekleri ile AMD RADEON R7240 2GB 128BIT DDR5 , AMD RADEON RX570 8GB 256BIT GDDR5, NVIDIA GeForce GT 710 2GB 64 BIT DDR3, NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB 128 BIT GDDR6 ve NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER 6GB 192 BIT GDDR6'ya kadar ayrık bellek tercih edebilirsiniz.

İhtiyaca Göre Maksimum Performans

Windows 11 İle Daha Fazla Üretkenlik

Windows 11 İle Daha Fazla Üretkenlik

Windows 11 işletim sisteminin özelliklerinden en mükemmel seviyede yararlanarak bilgisayarınızı tüm güvenlik tehditlerine karşı korur ve üretkenliğinizi artırır.

Daha Hızlı Yükleme Süreleri

Daha Hızlı Yükleme Süreleri

Verimli DDR4 sayesinde daha hızlı yükleme süreleri, daha yüksek transfer oranları ve daha az güç tüketimi ile günlük performansınızı artırın. Bir önceki teknolojiye göre %50’ye varan bant genişliği sunan DDR4 teknolojisi ile ram performansı artarken, enerji tüketimi de azalır. Ayrıca 128GB (B460) ve 64GB’a (H410) kadar sisteminizi konfigüre edebilirsiniz.

Ergonomik Aksesuarlar

Tuşlarındaki rahat dokunuş ile ergonomik kullanım kolaylığı sağlayan kablolu klavye - mouse seti sayesinde
saatlerce yorulmadan çalışabilirsiniz. Mat tasarımı sayesinde parmak izi tutmadan temiz kullanım sağlar.

Ergonomik Aksesuarlar

Zengin Bağlantı Seçenekleri

Toplamda 10 adet USB bağlantı noktasına ulaşabilen Casper Nirvana N200 masaüstü bilgisayar, (ön tarafta 2 adet USB3.0 ve 2 adet USB2.0) tüm cihazlarınızı hızlıca bağlamanızı sağlar. Tuşlarındaki rahat dokunuş ile ergonomik kullanım sağlayan klavye-mouse seti ile de saatlerce yorulmadan çalışabilirsiniz.

Zengin Bağlantı Seçenekleri

Windows 11 Pro ile Her Şey Daha Kolay

Windows 11 Pro  hızlı başlar ve yüksek performansla çalışır. Sizi güvenli tutmak üzere daha üstün güvenlik özelliklerine sahiptir. Kullandığınız yazılım ve donanımlar ile uyumlu çalışmak üzere tasarlanmıştır. 

Windows 11 Pro ile Her Şey Daha Kolay

Diğer Masaüstü Bilgisayar Modelleri

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Türkiye’de online teknoloji alışverişi denildiğinde aklınıza gelen ilk marka olmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye’de alışverişin en güvenilir ve en sevilen adresi olarak birçok farklı teknoloji kategorisinde ürünü, milyonlarca farklı konfigürasyon seçeneği ile size sunuyoruz. Evde, ofiste rahatlıkla kullanabileceğiniz Casper Nirvana desktop masaüstü bilgisayar ile hayat çok kolay! Casper masaüstü bilgisayar çeşitleri; Casper Nirvana N200, Casper Nirvana M500, Casper Nirvana D300, Casper Nirvana M200, Casper Nirvana M300, Casper Nirvana One A560, Casper Nirvana OneA460, Casper Nirvana One A500, Casper Nirvana One A450 ve Casper Nirvana One A550 masaüstü desktop bilgisayar modelleriyle size hitap ediyor. 

En zorlu performanslarda bile kusursuz çözümler yaratan Casper Nirvana masaüstü bilgisayar ailesi, konfigürasyon seçenekleri, uygun fiyatları, cazip ödeme koşulları, taksit imkanları ve geniş kargo ağı ile adresinize ulaşıyor. Casper Nirvana masaüstü bilgisayarlar satış sonrası hızlı ve güvenilir servis hizmeti kapsamında 1 saatte servis, jet servis, turbo servis özellikleriyle dikkat çekerken müşteri hizmetleri iletişim hattı ve websitesi canlı sohbet hizmeti ile her an her yerde ayrıcalıklı hizmet sunuyor. 

Casper masaüstü desktop bilgisayarları hem iş hem de eğlence amacıyla kullanabilir, sahip olduğu performans özellikleriyle kurumsal programları da kolayca çalıştırabilirsiniz. Sadece işinde değil, teknolojisinde de profesyonel olanların tercihi Casper Nirvana desktop masaüstü bilgisayar modelleri ile performansı yakalayın. Casper Nirvana N200 masaüstü sağlam ve ergonomik tasarımıyla ofis kullanıcılarına rahatlık sunarken ince çerçevesi ile dikkat çekiyor. Casper Nirvana N200 masaüstü bilgisayar 10.nesil işlemci desteği ile performans sağlar. Evde ve ofiste verimli saatler sunan Nirvana N200 desktop bilgisayar, SSD diskleri sayesinde en zorlu dosyaları bile kolayca açarken aynı zamanda çoklu görevleri de kolaylaştırıyor. Türkiye’nin en iyi servisi olma amacı ile geliştirdiğimiz servislerimizden 1 saat ve 24 saat servis imkanları alabilirsiniz. Ayrıca Casper yerinde servis, WhatsApp hattı, Jet ve Turbo servisler ile de her an yanınızdayız.