Dark Souls 3 İçin Kolay Modu Kaçırmayın

27 Mart 2023

Dark Souls 3 İçin Kolay Modu Kaçırmayın

Mod yapımcısı “Zethras” tarafından Dark Souls 3’e yeni bir kolay mod geldi. Bu modla ilgili harika olan şey, sizi yenilmez bir tanrıya dönüştüren bir hile olmaması. Bunun yerine, her şeyi biraz daha basit hale getirmek için birkaç şeyi akıllıca değiştiriyor. Daha açık olmak gerekirse, Easy Souls III’ün üç benzersiz mücadelesi vardır. Bunlar; Kolay, Çok Kolay ve Ultra Kolay.

Seri, geliştirici stüdyo tarafından belirlenen zorluk seviyesi ile oyuncuları hayli zorlu bir maceraya çıkartıyor. Kimi zaman bir düşmana sayısız kez ölüp de kanser olduktan sonra, aynı düşmanı en nihayetinde yere sermeniz ile sanki tarihi bir başarıya imza atmış gibi sevindiğiniz anlar yaşatabiliyor.

Dark Souls serisinin çekiciliği de aslında burada yatıyor. Tarifsiz bir zorluğu olmasına rağmen, zamanla alıştığınız takdirde benzersiz bir deneyim sunabiliyor. Elbette bu, herkese hitap etmediği gerçeğini de ortaya koyuyor.

Dark Souls 3 Modları

Temel olarak Kolay Mod’da Zor Mod’a göre %25 daha fazla ruh elde edersiniz. Ayrıca düşmanlara verdiğiniz hasarı artırırken, maruz kaldığınız hasarı %25 oranında azaltır. Yüzdeler Çok Kolay Mod’da %50 ve Ultra Kolay Mod’da %75. Tüm bu ayarlamalar, modlayıcının belirttiği gibi oyunun dengesini koruyarak her’ Yeni Oyun’ döngüsüne uygulanıyor. Sizin için aşağıda sıraladık;

- Kolay : +%25 ruh kazancı, -%25 alınan hasar, +%25 verilen hasar

- Çok Kolay : +%50 ruh kazancı, -%50 alınan hasar, +%50 verilen hasar

- Ultra Kolay : +%75 ruh kazancı, -%75 alınan hasar, +%75 verilen hasar

Örneğin, bir düşman kılıç darbesiyle 100 hasar verip öldüğünde 1000 ruh verirken NG+’da 200 hasar verip 2000 ruh veriyorsa, aynı düşman standart oyunda 25 hasar verip 1750 ruh veriyorsa, bu modun Ultra Kolay sürümünü kullandığınızda NG+’da 50 hasar verip öldüğünde 3500 ruh veriyor.

Şimdiden keyifli bir macera dileriz.

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için öncelikle üye girişi yapmanız gerekmektedir.