NetherRealm Cehennemin kapılarını araladı; Mortal Kombat 1 Betada Yayınlanacak Karakterler Belli Oldu

15 Ağustos 2023

NetherRealm Cehennemin kapılarını araladı; Mortal Kombat 1 Betada Yayınlanacak Karakterler Belli Oldu

Heyecanla beklenen Mortal Kombat 1 oyunu için ön sipariş verenleri sevindirecek haber geldi. Beta yakında başlıyor. Beta tarihi ile birlikte karakter seçimi yapılabilecek arenalar belli oldu.

Mortal Kombat 1 oyunu bir süredir bazı kullanıcılar tarafından deneniyordu bunun üzerine NetherRealm yaptığı açıklamada beta sürümünün yakında tüm oyunculara sunulacağını açıkladı. İlk olarak PS5 ve Xbox Series X sahipleri oyunun beta testine katılabilecek.

Mortal Combat 1 Beta Sürümü 18 Ağustos’ta geliyor.

Mortal Kombat 1, 18 Ağustos’ta başlayıp 21 Ağustos tarihine kadar kullanıcıların deneyimine sunulacak. Oynanabilecek karakterler arasında Liu Kang, Sub-Zero, Kenshi, Kitana, Johny Cage ve Li Mei olacak. Dövüşçü listesinde ise; Kano, Sonya, Jax ve Frost da Kameo yerini alacak.

Özlenilen oyun ve karakterler geri dönüyor

Mortal Kombat özlenilen karakterleri ile birlikte yepyeni bir şekilde geri dönüyor. Yepyeni karakterlerle dövüşülecek ve tanıdığımız karakterlerin de DLC olarak oyunda yer alacağı söyleniyor.19 Eylül’de çıkacak olan Mortal Kombat 1, PC, PS5, Xbox Series X ve Nintendo platformlarında kullanıcıya sunulacak.

Ön sipariş verenler için özel karakter ücretsiz olacak

Oyunu ön sipariş verenler için güzel haber; Shang Tsung karakteri ile oynama şansını yakalayabilecekler. Ön sipariş vermemiş olanlar ücretli olarak satın alıp oynayabilecekler.

Excalibur oyun bilgisayarı Mortal Combat 1 Beta

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için öncelikle üye girişi yapmanız gerekmektedir.