İşletmeler uzaktan yönetime, iyileştirilmiş güvenlik özelliklerine ve üretkenlik araçlarına sahip, ekiplerini üretken ve güvende tutacak modern bilgisayarlara şimdi her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyor. Intel vPro® platformuyla desteklenen Windows 10 Pro bilgisayarlar, ekibinizin iş yerinden veya uzaktan çalışırken harika işler çıkarmaya devam etmesini sağlamak için tasarlanmıştır.

İşletmeler uzaktan yönetime, iyileştirilmiş güvenlik özelliklerine ve üretkenlik araçlarına sahip, ekiplerini üretken ve güvende tutacak modern bilgisayarlara şimdi her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyor. Intel vPro® platformuyla desteklenen Windows 10 Pro bilgisayarlar, ekibinizin iş yerinden veya uzaktan çalışırken harika işler çıkarmaya devam etmesini sağlamak için tasarlanmıştır.

Modern Bilgisayarlarla İşletmenizin Korunmasına Yardımcı Olun.

Intel vPro® platformuyla desteklenen Windows 10 Pro'ya geçiş yaparak güvenlik tehditlerine karşı güvende olmaya yardımcı olun ve güvenliğe daha az zaman ayırın. Ankete katılan BT yöneticilerinin %75'i Windows 10 yüklü Intel vPro® platformu tabanlı bilgisayarların daha güvenli olduğunu belirtmiştir.(7)

Ekibinizin Üretkenliğini Artırın.

Windows 10 Pro ve Intel vPro(R) platformuyla desteklenen yeni bir modern bilgisayar, üç yıllık bir dizüstü bilgisayara kıyasla birden fazla işi %35'e varan oranda daha hızlı çalıştırır(1)(2) ve %40'a varan oranda daha iyi genel performans sunar(1)(3). Intel vPro® platformu, kullanmaya başladığınız andan itibaren üretkenliği artırıp pil ömrünü uzatmak için kurumsal düzeyde performans sunar. Microsoft Teams ile harika bir konferans deneyimi elde etmek için yüksek kalitede ses ve görüntüye sahip sohbet, çevrimiçi toplantı
ve çağrılarla ekibinizi koordine edebilirsiniz.(4) Microsoft 365 abonelik planları sayesinde tüm cihazlarınızda Office uygulamalarının premium sürümleriyle en iyi performansı gösterebilirsiniz.

Bilgisayar Dağıtımını ve Yönetimini Kolaylaştırın.

Ekiplerinizin yeni modern bilgisayarlarda her yerde hızlı bir şekilde çalışmaya başlamasını sağlayın. Windows Autopilot(5), minimum BT etkileşimiyle modern bilgisayar dağıtımını ve kurulumunu kolaylaştırır ve hazırlık süresini haftalardan günlere kadar azaltır.(6) İşe yeni başlayanlar bilgisayarlarının kurulumunu saniyeler için tamamlayabilir. Intel vPro® platformuyla desteklenen modern bilgisayarlar, güçlü yönetim sunar. Cihazlar kapalı veya bant dışında olsa bile BT'nin bilgisayarları uzaktan yönetip onarmasına imkan sağlayarak maliyetlerin ve karmaşanın azaltılmasına yardımcı olur.

MODERN BİLGİSAYARLARA, MODERN ÇÖZÜMLER GEREKİR. ÜRETKENLİK ARAÇLARINIZI YÜKSELTİN

İşletmeniz için ister bir kerelik satın alma (Office Ev ve İş 2019) ister abonelik tabanlı Microsoft 365 olsun, bir sonraki bilgisayar yenilemenize en uygun üretkenlik araçlarını göz önünde bulundurmanın şimdi tam zamanı.

*Yalnızca PC içindir. office.com/information adresinden daha fazla bilgi edinin (uyumlu mobil cihazlar dahil)
† OneNote özellikleri platforma göre değişiklik gösterir. https://aka.ms/onenote-office2019-faq
‡ Uygulama kullanılabilirliği cihaza/dile göre değişiklik gösterir.

Windows 10 ve macOS'un uyumlu sürümleri ve diğer özellik gereksinimleri için office.com/systemrequirements adresine gidin.

Geri Dönüşümle Etki Yaratma

Microsoft, çevre ilkelerimiz ve uygulamalarımız aracılığıyla çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve kamunun hem güvenliğini hem de sağlığını korumaya önem vermektedir. Microsoft, sürdürülebilir ürünler oluşturma konusunda duyarlı uygulamalar geliştirmek için sektör grupları ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte çalışarak çevresel sürdürülebilirlikle ilgili bu taahhüdünü yerine getirmektedir. 2018 yılında yaklaşık 1,7 milyon kg e-atık Microsoft tarafından dönüştürüldü ve atık sahalarından yönlendirildi. Microsoft, performansımızı iyileştirmek için çalışmanın yanı sıra amaçlar ve hedeflerle ilgili paydaşlarımızla etkileşim kurmayı sürdürüyor. Siz veya kuruluşunuz, eski donanımlarınızı geri dönüştürerek Microsoft'un sürdürülebilirlik girişimlerine katkıda bulunmak istiyorsanız daha fazla bilgi edinmek için lütfen Özgün Donatım Üreticileri web sitesini ziyaret edin. Microsoft'un geri dönüşüm taahhüdüyle ilgili daha fazla bilgi edinmek için https://www.microsoft.com/en-us/legal/compliance/recycling adresinden web sitemizi ziyaret edin.


Intel de RISE stratejileri aracılığıyla daha sürdürülebilir bir dünya yaratmayı amaçlıyor. RISE Stratejisinin teknoloji ve kolektif eylemler aracılığıyla daha duyarlı, süreçte herkesin etkin rol oynayacağı sürdürülebilir bir dünya yaratma hedefi bulunmaktadır. Intel; küresel üretim operasyonları, değer zincirleri ve daha birçok alanda gerçekleştirdiği çalışmalarla dünya için duyarlı işler yapmaktadır. RISE stratejisi aracılığıyla Intel, mevcut fırsatları genişletmeye devam ederek daha çeşitli ve herkesin katılım sağlayacağı bir çalışma ortamı oluşturmayı hedeflemektedir. Intel, daha sürdürülebilir bir dünya yaratmak ve karbon ayak izlerini azaltmak için çalışanlarını ve müşterilerini destekleyip yönlendiriyor. Intel'in RISE stratejisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://www.intel.com/content/www/tr/tr/corporate-responsibility/2030-goals.html adresinden web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Microsoft Office 365 abonesi olduğunuz için bu e-postayı alıyorsunuz.
Gizlilik Bildirimi | Abonelikten Çık

Microsoft Corporation, One Microsoft Way, Redmond, WA 98052 USA

(1) Performans sonuçları, 4 Mayıs 2020 tarihi itibariyle gerçekleştirilen testleri temel almaktadır ve genel kullanıma açık tüm güvenlik güncelleştirmelerini yansıtmayabilir. Ayrıntılar için yapılandırma açıklamasına göz atın. Hiçbir ürün mutlak güvenliğe sahip değildir. Performans testlerinde kullanılan yazılım ve iş yükü içerikleri yalnızca Intel® mikro işlemcilerde performans gösterebilecek şekilde optimize edilmiş olabilir. SYSmark* ve MobileMark* gibi performans testleri belirli bilgisayar sistemleri, bileşenler, yazılımlar, işlemler
ve işlevler kullanılarak ölçülmüştür. Bu faktörlerin birinde yapılacak herhangi bir değişiklik, sonuçların değişmesine neden olabilir.
Diğer ürünlerle birleştirildiğinde bu ürünün performansı da dahil olmak üzere planladığınız satın alımlarınızı tam olarak değerlendirmenize yardımcı olması için diğer bilgilere ve performans testlerine başvurmalısınız. Daha fazla bilgi için www.intel.com/benchmarks adresini ziyaret edin.

(2) Birden fazla görev çalıştırma performansı: Ön üretim 10. Nesil Intel® Core™ i7-10810U ile 7. Nesil Intel® Core™ i7-7600U arasında Office 365 Çok İş Parçacıklı İş Yükü kullanılarak ölçülmüştür. Birden fazla görev çalıştırma performansı senaryosunda Microsoft Office'in 3 görevi tamamlama süresi ölçülmüştür: 1. PowerPoint dosyasını video olarak dışarı aktarma. 2. Word belgesini PDF olarak dışarı aktarma. 3. Excel elektronik tablo hesaplaması. YAPILANDIRMALARI YENİLEYİN. YENİ: Ön üretim sistemi özellikleri: İşlemci: Intel® Core™ i7-10810U (CML-U 6+2) PL1=15 W/25 W, 6C12T, 4,9 GHz'e kadar Turbo, Bellek: 2 x 16 GB DDR4-2667 2Rx8, Depolama Alanı: Intel® 760p M.2 PCIe NVMe SSD, Intel RST sürücüsüyle birlikte Intel® Optane™ H10 Bellek ve Samsung sürücüsüyle birlikte Samsung SSD 970 Evo Plus, Görüntü Çözünürlüğü: 3840 x 2160 eDP Panel 12,5 inç, İşletim Sistemi: Windows* 10 19H2-18363.ent.rx64.691-Appx68. Güç ilkesi, performans için AC/BAPCo modunda ölçüm yapılan SYSmark 2018 haricindeki tüm ölçümler için AC/Dengeli moda ayarlanmıştır. Güç ilkesi, güç için DC/Dengeli moda ayarlanmıştır. Tüm karşılaştırmalar, Yönetici modunda ve Kurcalama Koruması Devre Dışı / Defender Devre Dışı olarak gerçekleştirilmiştir. Grafik sürücüsü: 2020-02-11-ci-master-4102-revenue-pr-1007926-whql, Sıcaklık:
Tüm performans ölçümleri için Tc=70c. MobileMark 2018 için Tc=50c.

3 YILLIK ESKİ BİLGİSAYAR: OEM sistemi özellikleri: İşlemci: Intel® Core™ i7-7600U (KBL-U 2+2) PL1=15 W, 2C4T, 3,9 GHz'e kadar Turbo, Bellek: 8117 MB (DDR4 SDRAM), Depolama Alanı: Intel® 760p M.2 PCIe NVMe SSD, Görüntü Çözünürlüğü: 1920 x 1080, İşletim Sistemi: 10.0.18363.657 (Win10 19H2 [1909] Kasım 2019 Güncelleştirmesi). Güç ilkesi, performans için AC/BAPCo modunda ölçüm yapılan SYSmark 2018 haricindeki tüm ölçümler için AC/Dengeli moda ayarlanmıştır. Güç ilkesi, güç için DC/Dengeli moda ayarlanmıştır.
Tüm karşılaştırmalar, Yönetici modunda ve Kurcalama Koruması Devre Dışı / Defender Devre Dışı olarak gerçekleştirilmiştir. Grafik sürücüsü: 25.20.100.6374, Bios sürümü: KBLSE2R1.R00.X146.P02.1812100910, Sıcaklık: Tüm performans ölçümleri için Tc=70c. MobileMark 2018 için Tc=50c.

(3) Genel Performans: Ön üretim 10. Nesil Intel® Core™ i7-10810U ile 15.08.2019 tarihli 7. Nesil Intel® Core™ i7-7600U arasında
SYSmark 2018 Genel Puanı kullanılarak ölçülmüştür. SYSmark 2018, bir karşılaştırma konsorsiyumu olan Business Applications Performance Corporation (BAPCo) tarafından yayımlanmaktadır. SYSmark; üretkenlik, yaratıcılık ve duyarlılık gibi gerçek dünya senaryolarını kullanarak Windows* masaüstü uygulamalarının performansını test eder. Senaryolarda kullanılan yaygın uygulamalar arasında Microsoft Office*, Adobe Creative Cloud* ve Google Chrome* yer almaktadır. Her senaryo sonucunda, genel bir puanın hesaplanmasında kullanılan ayrı ölçümlere ulaşılır.

YAPILANDIRMALARI YENİLEYİN. YENİ: Ön üretim sistemi özellikleri: İşlemci: Intel® Core™ i7-10810U (CML-U 6+2) PL1=15 W/25 W, 6C12T, 4,9 GHz'e kadar Turbo, Bellek: 2 x 16 GB DDR4-2667 2Rx8, Depolama Alanı: Intel® 760p M.2 PCIe NVMe SSD, Intel RST sürücüsüyle birlikte Intel® Optane™ H10 Bellek ve Samsung sürücüsüyle birlikte Samsung SSD 970 Evo Plus, Görüntü Çözünürlüğü:
3840 x 2160 eDP Panel 12,5 inç, İşletim Sistemi: Windows* 10 19H2-18363.ent.rx64.691-Appx68. Güç ilkesi, performans için AC/BAPCo modunda ölçüm yapılan SYSmark 2018 haricindeki tüm ölçümler için AC/Dengeli moda ayarlanmıştır. Güç ilkesi, güç için DC/Dengeli moda ayarlanmıştır. Tüm karşılaştırmalar, Yönetici modunda ve Kurcalama Koruması Devre Dışı / Defender Devre Dışı olarak gerçekleştirilmiştir. Grafik sürücüsü: 2020-02-11-ci-master-4102-revenue-pr-1007926-whql, Sıcaklık: Tüm performans ölçümleri için Tc=70c. MobileMark 2018 için Tc=50c.

3 YILLIK ESKİ BİLGİSAYAR: OEM sistemi özellikleri: İşlemci: Intel® Core™ i7-7600U (KBL-U 2+2) PL1=15 W, 2C4T, 3,9 GHz'e kadar Turbo, Bellek: 2 X 4 GB DDR4, Depolama Alanı: Intel® 760p M.2 PCIe NVMe SSD, Görüntü Çözünürlüğü: 1920 x 1080, İşletim Sistemi: 10.0.18362.175. Güç ilkesi, performans için AC/BAPCo modunda ölçüm yapılan SYSmark 2018 haricindeki tüm ölçümler için AC/Dengeli moda ayarlanmıştır. Güç ilkesi, güç için DC/Dengeli moda ayarlanmıştır. Tüm karşılaştırmalar, Yönetici modunda ve Kurcalama Koruması Devre Dışı / Defender Devre Dışı olarak gerçekleştirilmiştir. Grafik sürücüsü: Yok Bios sürümü: Yok, Sıcaklık: Tüm performans ölçümleri için Tc=70c. MobileMark 2018 için Tc=50c. (4) Performans sonuçları 4 Mayıs 2020 tarihi itibariyle gerçekleştirilen testleri temel almaktadır ve genel kullanıma açık tüm güvenlik güncelleştirmelerini yansıtmayabilir. Ayrıntılar için yapılandırma açıklamasına göz atın. Hiçbir ürün mutlak güvenliğe sahip değildir. Performans testlerinde kullanılan yazılım ve iş yükleri yalnızca Intel® mikro işlemcilerde performans göstermek üzere optimize edilmiş olabilir. SYSmark* ve MobileMark* gibi performans testleri belirli bilgisayar sistemleri, bileşenler, yazılımlar, işlemler ve işlevler kullanılarak ölçülmüştür. Bu faktörlerin birinde yapılacak herhangi bir değişiklik, sonuçların değişmesine neden olabilir. Diğer ürünlerle birleştirildiğinde bu ürünün performansı da dahil olmak üzere planladığınız satın alımlarınızı tam olarak değerlendirmenize yardımcı olması için diğer bilgilere ve performans testlerine başvurmalısınız. Daha fazla bilgi için www.intel.com/benchmarks adresini ziyaret edin.

(4) Microsoft Teams için Microsoft 365/Office 365 aboneliği gerekir.

(5) Otomatik MDM kaydı ve özel şirket markası ekleme için Azure Active Directory Premium gerektirir. Abonelik ayrı olarak satılır.

(6) The Total Economic Impact™ Of Microsoft Windows 10 Modern Devices, Forrester, Haziran 2020

(7) The Total Economic Impact™ of the Intel vPro® Platform, Forrester, Aralık 2018.  Intel tarafından yürütülen ve Forrester Consulting tarafından gerçekleştirilen ve ABD, İngiltere, Almanya, Japonya ve Çin'de Intel vPro® platformlarını kullanan orta ölçekli kuruluşlardaki (100-1.000 çalışan) 256 BT yöneticisinin ankete katıldığı bir çalışma. BT yöneticilerinin %75'i, Intel® Core™ vPro® işlemcilere ve Windows 10'a sahip bilgisayarların önceye kıyasla daha güvenli olduğu ifadesine karşı "katılıyorum" veya "kesinlikle katılıyorum" şeklinde görüş bildirmiştir. Çalışmanın tamamını Intel.com/vProPlatformTEI adresinden okuyabilirsiniz

(8) Kaynak:  New Windows 10 PCs are a strategic investment for SMBs in the modern world of work, Techaisle, 7 Ekim 2020. https://techaisle.com/blog/428-new-windows-10-pcs-are-a-strategic-investment-for-smbs-in-the-modern-world-of-work

(9) Kimlik saldırılarının %99,9'u Çok Faktörlü Kimlik Doğrulaması (MFA) etkinleştirilerek engellenmiştir. Kullanıcının veya BT'nin Çok Faktörlü Kimlik Doğrulaması'nı (MFA) etkinleştirmesi gerekir. Kaynak: Microsoft Parolasız Kimlik Doğrulaması'nda referans gösterilen Microsoft 2018 güvenlik araştırması: https://query.prod.cms.rt.microsoft.com/cms/api/am/binary/RE3YNUl

(10) Windows Autopilot, BT'nin bilgisayarları dağıtma, sıfırlama ve yeni bir kullanım amacına hazırlama sürecini sıfır temas deneyimiyle kolaylaştırır. Windows Autopilot, otomatik MDM kaydı ve özel şirket markası ekleme için Azure Active Directory Premium gerektirir.

(11) 4 yıldan daha eski bir Windows 10 bilgisayara sahip olmanın toplam maliyeti 1.525 dolardır ve bu tutar yeni Windows 10 bilgisayarların fiyatının 3,3 katıdır. Kaynak: Belirlenecek Techaisle Teknik İncelemesi

(12) Windows 10 bilgisayarlarla birlikte masaüstü sorunlarıyla ilgili destek çağrılarının %40 oranında azaldığı ve gerçekleşen çağrıların süresinin öncesine kıyasla yaklaşık yarıya indiği tespit edilmiştir. Destek iletişimlerinden yapılan tasarrufların miktarı, 93.000 dolardan fazla olan üç yıllık cari değere ulaşabilir. Kaynak: The Total Economic Impact™ Of Microsoft Windows 10 Pro, Forrester, Haziran 2020

(13) Maliyetleriniz ve sonuçlarınız değişiklik gösterebilir.

(14) Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenliğe sahip değildir.

Intel teknolojileri; etkin donanım, yazılım veya hizmet etkinleştirmesi gerektirebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenliğe sahip değildir. Maliyetleriniz ve sonuçlarınız değişiklik gösterebilir.

© Intel Corporation. Intel, Intel logosu ve diğer Intel markaları, Intel Corporation'ın veya yan kuruluşlarının ticari markalarıdır.